Laserová epilace obličeje

Trápí vás nežádoucí ochlupení v obličeji a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Pak není nic jednoduššího než trvalá epilace alexandritovým laserem. Je rychlá, efektivní a s nechtěnými chloupky se po ní můžete rozloučit navždy, ať jde o „knír“ nebo o spojené obočí.

Co je trvalá laserová epilace?

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru GL je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Epilace vám nesebere drahocenný čas ani trpělivost – ošetření je rychlé a navíc bezbolestné díky systém chlazení pokožky těšně před a po laserovém impulsu. Z výsledků se pak můžete radovat natrvalo. 

Jak přesně laserová epilace funguje?

Paprsek alexandritového laseru míří na jistotu – tedy přímo k vlasovým cibulkám, které dokáže tepelně rozložit tak, aby chloupky už neměly odkud růst. Bavíme se tedy o epilaci, hloubkovém a trvalém odstranění ochlupení, ne o depilaci, tedy povrchové formě holení a odstranění chloupků. 

Které oblasti si mohu laserovou epilací nechat ošetřit?

„Knír“, brada, „kotlety“, obočí, tváře, krk – epilovat lze skutečně jakoukoliv oblast. Ošetřit se nedá pouze výrazně snědá, opálená nebo tetovaná pokožka a sliznice (např. uvnitř nosu), a to zejména proto, že laser je orientován na pigment. Ze stejného důvodu nelze epilovat chloupky zcela bez pigmentu (tj. velmi světlé či bílé).

Efekt laserová epilace

Ten uvidíte hned po ošetření – navždy zmizí až 80 % stávajících chloupků. Že jste očekávali 100% výsledek? Ten pro vás chceme i my. Chloupky se ale vyvíjí postupně – kromě těch vzrostlých jsou tu pak ještě chloupky ve fází zárodečné a klidové. Ty bohužel laser neumí na první dobrou zaměřit, tak je ošetření v následujících 4 týdnech několikrát zopakovat. Pak bude vaše kůže v ošetřované oblasti skutečně dokonale hebká. Sekvence několika návštěv pak rozhodně není promarněný čas. Kromě pečlivého odstranění ochlupení působí alexandritový laser i na kvalitu pokožky samotné. Po kompletním ošetření  je kůže citelně jemnější a hladší na dotek. 

Epilace laserem vs. IPL

Už jste si udělali vlastní průzkum o možnostech odstranění chloupků na těle? Pak jste jistě narazili i na termín IPL, tedy intenzivní pulsní světlo, které bývá často prezentováno jako forma laseru. Jakmile ale rozklíčujete samotnou zkratku v názvu, zjistíte, že tomu tak samozřejmě není. Pulsní světlo se svou metodou od laseru zcela liší, a co je nejdůležitější – k dosažení výsledků je u něj třeba mnohem více opakování, přičemž i tak není finální efekt stejný / stejně výrazný a kompletní, jako je tomu u epilace laserem.  

4 výhody epilace laserem 

1. Trvale odstraňuje nežádoucí ochlupení – není mnoho způsobů, jak se trvale zbavit nežádoucího ochlupení. Jedním z nich je laserová epilace. Díky prémiovému laseru GL je laserový paprsek cílen přímo na vlasovou cibulku a díky jejímu zničení je možné se zbavit

2. Zlepšuje kvalitu pokožky – Epilace laserem odstraňuje nežádoucí ochlupení a zároveň má vliv na kvalitu pokožky. Ta je po ošetření znatelně vláčnější a jemnější. 

3. Stačí několik málo opakování – Epilace laserem je velmi efektivní, jedná se o medicínský laser, který dosahuje vysoké efektivity. Zpravidla tak dostačuje několik málo opakování, k dosažení dokonalého výsledku.

4. Trvalý zákrok – Laserovou epilaci je po úplném ošetření potřeba opakovat již jen jednou na několik měsíců, rok i déle, a tak je možné ji skutečně označit za trvalou epilaci neboť je potřeba dělat již jen drobné korekce.

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Laserová epilace obličeje | Klinika Mediestetik Laserová epilace obličeje | Klinika Mediestetik

Video

Laserová epilace obličeje | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Epilace horního rtu od 600 Kč
  • Epilace brady od 750 Kč

 

  • Praze na první ošetření sleva 40 % (ostatní se slevou 30 %)
  • Teplicích na všechna ošetření sleva 40 %

*uvedené ceny jsou ještě před slevou!Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den. Chloupky v obličeji si vytrhávám, je možné se nechat ošetřit u vás laserově?

Na naší klinice využíváme pro epilaci alexandritový laser, který způsobuje trvalou epilaci. Pokud si však chloupky vytrháváte, je potřeba přibližně měsíc před ošetřením chloupky přestat vytrhávat, aby se během sezení mohla odstranit i vlasová cibulka nežádoucích chloupků.

Dobrý den, měla bych zájem o odstranění chloupků na horním rtu a na bradě. Je po ošetření nějaké omezení?

Po ošetření žádná omezení nenastávají. Pouze se doporučuje přibližně 14 dní nevystavovat přímému slunečnímu záření, aby nevznikla nežádoucí pigmentace.

Další dotazy

Další procedury