Dermální výplně a fillery

Dermální výplň neboli filler je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Nejčastěji jsou tyto výplně vyhledávané za účelem efektu zvětšení rtů. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho pacient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.

Aplikace dermálních výplní je miniinvazivním ošetřením prováděným v lokální anestezii, pacient při něm tedy necítí žádné nepohodlí. Lékaři na klinice Mediestetik používají výhradně výplňové materiály prémiové značky.

KTERÉ OBLASTI SI MOHU NECHAT OŠETŘIT?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplní řeší hluboké vrásky, a to zejména nosoretní rýhy, vrásky kolem očí a na čele. Kromě vrásek lze pomocí dermálních výplní řešit také tmavé kruhy či váčky pod očima a nežádoucí úbytek tkáně kdekoliv po těle. Dále jsou vhodné na zvětšení rtů.

PLNÉ RTY A SYMETRICKÝ NOS

Dermální výplně ale zdaleka nefungují jen na vrásky a váčky – své nezastupitelné místo mají i v oblasti tvarování rtů a nosu. Toužíte po sexy šťavnatých rtech, které dodají vašemu obličeji na plnosti? Zvětšení rtů nikdy nebylo snadnější. Nebo chcete nos bez hrbolků a asymetrií? Pak vám právě dermální výplně mohou splnit vaše sny! Umí to bez invazivních zákroků, rychle - ambulantně, a bez nutnosti rekonvalescence. Zvětšení rtů nebo formování obličejových kontur nikdy nebylo jednodušší.

JAKÉ POUŽÍVÁME MATERIÁLY? 

Pracujeme s prémiovými materiály, které jsou zpracovávány zcela organicky. Jako první v ČR jsme představili i prémiový preparát pro moderlaci čelisti a brady.  

EFEKT APLIKACE DERMÁLNÍCH VÝPLNÍ

Aplikace dermálních výplní zpravidla netrvá déle než hodinu a bezprostředně po něm se můžete hned zase vrátit do práce nebo společenského života, nezanechává totiž žádné stopy a není po něm třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Efekt procedury je velmi přirozený a je patrný okamžitě po ošetření, několik týdnů po něm pak ještě zesiluje.

Trvanlivost výplňových materiálu závisí na rychlosti metabolismu organismu, takže je u každého pacienta individuální. Obecně ovšem dokážou dermální výplně vydržet osm až dvanáct měsíců.

DERMÁLNÍ VÝPLNĚ VS. INJEKCE KRÁSY

Obě metody se používají zejména pro korekci vrásek, každá z nich nicméně řeší jiný typ vrásek. Injekce krásy uvolňuje svaly, které stojí za vznikem mimických vrásek (např. tzv. „mračivky“, která se tvoří mezi obočím kvůli častému mračení), a tím tyto vrásky účinně vyhlazuje. Je proto nejefektivnějším dostupným řešením mimických vrásek. Hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které vznikají úbytkem tkáně v daném místě, ovšem nejlépe vyřeší právě dermální výplně, jež takové vrásky doslova vyplní, čímž je vyhladí.

Fotogalerie

Dermální výplně a fillery | Klinika Mediestetik Dermální výplně a fillery | Klinika Mediestetik

Video

Dermální výplně a fillery | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Zvětšení rtů od
    od 5 000 Kč
  • Korekce nosoretních rýh 
    od 6 500 Kč
  • Modelace obličeje od 20 000 Kč

 

 

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den. Chtěla bych obličeji dodat objemu, mám již hodně propadlé tváře a celkově vypadám starší, než jsem. Je možné tvářím dodat objem?

Samozřejmě, velice efektivní metoda navrácení objemu tváří je tzv. 3D lifting, což je speciální technika aplikace dermálních výplní. Výsledkem jsou plnější, mladistvěji působící, tváře.

Zdravím. Můžu se zeptat, jak se tato metoda provádí?

Jedná se o mini-invazivní metodu, při níž se do různých hloubek pokožky aplikují dermální výplně za účelem její modelace.

Dobrý den, mám zájem o vyplnění rýh nad horním rtem. Nemám žádné zkušenosti, je mi 53 let. Manžel nesnáší nafouklé rty,takže mě zajímá, zda citlivě reagujete i na tento požadavek.

Pro výplně rtů na naší klinice používáme speciální filler Volbella, který byl speciálně vytvořen pro ošetření rtů. Je velmi jemný a měkký, což způsobuje velice přirozený efekt.

Další dotazy

Další procedury