Plazmaterapie – omlazení obličeje obohacenou plazmou

 

Viditelné stárnutí pokožky je způsobeno zejména přirozenou ztrátou kolagenu a narušováním buněčných struktur v ní. Pleť tak ztrácí svou přirozenou barvu a jemnost, objevují se vrásky, kůže ochabuje a povoluje. Co takhle přestat projevy stáří maskovat a raději ten nemilosrdný proces úplně zastavit? Díky švýcarské technoogii plazmy bohaté na krevní destičky (platelet rich plasma) je to možné. 

 

Co je plazmaterapie?

Plazmaterapie neboli gelová plazma je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

PRP plazma je evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů, což je zhruba třikrát více, než jak účinné jsou všechny ostatní ošetření tohoto druhu. Na rozdíl od jiných metod navíc nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

 

Obohacená plazma

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla, mimo jiné například v kloubních vazivech, a zajišťuje neustálou hydrataci tkání. K tomu, aby vaše pokožka zůstala krásná, potřebuje neustálou hydrataci. Podmínkou pro udržení hydratace kůže je dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která má schopnost na sebe vázat až 1 000 krát větší množství vody, než sama váží, proto je její přítomnost pro hydrataci kůže tak důležitá! Obohacením vlastní právě o tuto složku lze dosáhnout buněčného omlazení pokožky, ale také dlouhodobé prevence a ochrany pokožky před vnějšími (např. extrémní teploty, fyzická námaha) i vnitřními (např. hormonální změny) vlivy.

Plazmaterapie startuje regeneraci pokožky přímo v buňkách, které začínají okamžitě produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa. 

Které oblasti si mohu nechat plazmaliftingem ošetřit?

Jedná se o manuální techniku vhodnou pro kteroukoliv obličejovou oblast. Obohacená plazma (o krevní destičky) se při ní extrahuje ve dvou formách – tekuté a gelové. Pomocí tekuté plazmy se nejčastěji formou mezoterapie (tj. minijehličková technika výživy pleti) ošetřuje čelo, oční okolí, tváře, krk i dekolt. Pomocí gelové plazmy, která supluje funkci dermálních výplní, je možné korigovat i hluboké vrásky, nejčastěji na čele, kolem očí či úst, případně tzv. nosoretní rýhy.

Efekt ošetření 

Výsledky se dostavují už po jediném ošetření, a to už v průběhu zhruba tří týdnů (záleží zejména na rychlosti pacientova metabolismu), výraznějšího efektu je pak dosaženo po ošetření druhém. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu.

Pleť je po ošetření na pohled i pohmat jemnější, zdravější, víc hydratovaná a viditelně nasycená zdravím.  Svraštělá pokožka se vypíná, vrásky se vyhlazují a mizí například i tmavé kruhy pod očima. Kromě obličeje a některých tělesných oblastí se potenciálu ošetření využívá například také při léčbě řídnoucích a vypadávajících vlasů.

 

Fotogalerie

Plazmaterapie – omlazení obličeje obohacenou plazmou | Klinika Mediestetik Plazmaterapie – omlazení obličeje obohacenou plazmou | Klinika Mediestetik

Video

Plazmaterapie – omlazení obličeje obohacenou plazmou | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Ošetření RegenPlazma od 6 000 Kč
  • Ošetření RegenMatrix s kyselinou hyaluronovou od 8 500 Kč

    Cena konzultace 500 Kč, v případě ošetření se konzultace neplatí.

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

REGENPLAZMA 2+1 ZDARMA

<p><span style="font-family:helvetica neue,helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px"><span id="countdown"></span></span></p> <p>Objednejte se pr&aacute;vě teď a z&iacute;skejte 2+1 zkumavku RegenPlazma&nbsp;ZDARMA!</p> Objednat proceduru

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, můžete mně napsat, jak dlouho tento efekt vydrží. Děkuji

Jelikož se jedná o ošetření vlastní plazmou, tedy tělu vlastními materiály,  tak Vaše pokožka bude vždy svěžejší, rozzářenější a bude vypadat mladší než před samotným ošetřením.

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o informaci týkající se plazmaterapie, kterou provádíte na Vaší klinice. Zajímala by mě, zda je zákrok vhodný při atopickém ekzému a růžovce.

Standardně je toto ošetření vhodné i pro atopickou pokožku s projevy růžovky, naopak, toto ošetření je vhodné pro léčbu a prevenci řady kožních onemocnění. Podrobnosti samozřejmě budete konzultovat s lékařkou před samotným ošetřením.

Dobrý den, mám dotaz: V čem se PRP liší od ostatních plazmaterapií? 

Vždy jde o reaplikaci plazmy do pokožky. Co se PRP týče, jedná se o vylepšenou metodu švýcarské společnosti ReGenLab, která je doposud nejefektivnější metodou omlazování pokožky těla přirozenými materiály, jelikož je schopna extrahovat plazmu s vysokým procentem růstových faktorů. Na rozdíl od mnoha jiných procedur estetické dermatologie, tato metoda nemaskuje stárnutí pleti, ale fakticky jej zastavuje už na buněčné úrovni.

Dobrý den, co přesně znamená metoda PRP?

Jedná se o extrakci plazmy s vysokým faktorem krevních destiček, tedy růstových faktorů. Tyto faktory jsou nositely faktického omlazení buněk v pokožce.

Další dotazy

Další procedury