Silhouette Soft

Pozorujete na své pokožce první známky stárnutí? Čeká nás to všechny – věkem a působením gravitace naše pokožka nevyhnutelně polevuje a ztrácí svou pružnost a pevnost. Kolem třicátého roku se tak začínají objevovat první vrásky. Říkáte si, že na tohle máte ještě čas, ale zároveň nechcete podstupovat radikálnější ošetření pleti? Co takhle vyzkoušet ambulantní, a hlavně mini-invazivní, řešení prvních známek stárnutí? Vyzkoušejte Silhouette Soft!

Co je Silhouette Soft?

Silhouette Soft využívá technologii závěsných nití. Výraz „nitě“ může znít děsivě, ve skutečnosti se ale jedná o velmi jemná vstřebatelná vlákna, která se zavádějí drobnými vpichy do pokožky. Tato vlákna následně vypínají pleť a zejména podporují tvorbu nového kolagenu, základní stavební jednotky pružné a mladistvě vyhlížející pleti. Právě kolagen naše pokožka s přibývajícím věkem ztrácí. Ošetřením Silhouette lifting můžeme opět podpořit jeho tvorbu.

Jaké oblasti mohou být ošetřeny

Ideálním kandidátem na tento mini-invazivní lifting obličeje je klient či klientka, který/á začíná pozorovat první známky stárnutí – má vrásky od koutků úst k nosu, které jsou příliš hluboké pro pouhé vyplnění kyselinou hyaluronovou, ale zároveň nemá nadbytek uvolněné kůže k případnému odstranění. Tato metoda je primárně určena pro obličejovou část, ale může se aplikovat i na oblast hýždí nebo krku.

Efekt Silhouette Soft

Tento několikaminutový zákrok v lokální anestezii zaručuje mimořádný a dlouhodobý výsledek. Tvář se po ošetření stává na první pohled mladistvou a svěží bez nutné rekonvalescence.

V čem je zákrok unikátní

Tato metoda je velice šetrná pro ty, kteří se bojí větších zásahů v obličeji, případných jizev nebo pro ty, u kterých se ještě naplno neprojevilo stárnutí pokožky. Samotný výsledek je viditelný okamžitě po ošetření a vydrží více než 12 měsíců!

Jak zákrok probíhá?

V průběhu zákroku jsou do pokožky za pomoci kanyl vpravena jemná, vstřebatelná vlákna, která zajistí budoucí oporu pokožky. Zákrok trvá dle rozsahu 15-60 minut a zpravidla je prováděn pouze v lokální anestezii. Minimálně v prvním týdnu po zákroku je nutné nosit elastický návlek, který dopomůže k výslednému efektu celého ošetření.

Kombinace s dalšími ošetřeními

Pokud toužíte po výraznějším omlazení, doporučujeme ošetření Silhouette Soft spojit ještě s dalšími procedurami, které klinika Mediestetik nabízí. Jedná se například o liposukci podbradku, nebo výplně kyselinou mléčnou. Vždy záleží na preferencích klienta.

Proč právě klinika Mediestetik?

Hledáte vhodnou kliniku pro estetickou úpravu zevnějška? Právě klinika Mediestetik pro vás může být ideální volbou! Svěřte se do rukou zkušených lékařů, kteří využívají nejmodernějších technologií na trhu. Díky detailním konzultacím a výborné péči ošetřujícího chirurga tak budete mít jistotu, že jdete do zákroku s maximem dostupných informací, jistotou a klidem.

Pro další informace o tomto zákroku nás neváhejte kontaktovat na info@mediest.cz nebo na infolince: +420 242 242 242.

Video

Silhouette Soft | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Silhouette lifting od 12 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury