Akné

Mnoha lidem se zdá akné jako banální záležitost, zejména těm, kteří tento problém s pletí nemají. Akné je však onemocnění kůže, které se musí léčit. Většina z nás se s akné setkala již v pubertě, kdy se toto onemocnění dá řešit pouze mastičkami a jinou vhodnou kosmetikou. Možná vám jako vzpomínka zůstala někde jizvička, kterou akné běžné zanechává. Někteří z nás ovšem mají tu smůlu, že jim akné přetrvává až do dospělého věku. Jak na akné?

Jak na chronické onemocnění kůže – akné?

Zkusili jste už všechny možnosti jak se zbavit akné? Všechny možné mastičky, masky, čistící vody z drogerie či přírodní kosmetiky, a nic nezabírá? Vřídky, které se vám tvoří, totiž nejsou ledajaké. Jsou způsobeny zánětem vývodů mazových žláz, tedy jejich uzavřením. Navíc po sobě vřídky zanechávají nepříjemné jizvy. Pro toto onemocnění je nejvhodnější řešení, které je dlouhodobé a navždy vás zbaví tohoto onemocnění.

Takovým řešením je léčba a odstranění akné pod vedením specialisty, který přesně ví, co vaše pleť potřebuje. Jednou z možností, jak odstranit akné je maska Acti-biotic, která je specificky určena pro ošetření smíšené a mastné pleti, která má sklony k tvorbě akné. Přímo v pokožce stimuluje antibiotika, reguluje hormony, detoxikuje kůži a reguluje kožní maz. Pokožka je celkově a viditelně matnější. Samozřejmě má maska čistící antibakteriální a zklidňující účinky. Její efekt pocítíte okamžitě po ošetření.

Další možností je ošetření Cévním laserem V-Beam. Ošetření je považováno za nejefektivnější řešení kožních vad cévního původu. Skvělých výsledků dosahuje právě při léčbě akné. Ošetření je ambulantní a trvá pouhých 30 minut.

Co dělat s jizvami po akné?

Pokud se vám vřídky už netvoří a trápí vás spíše jejich následek, kterým jsou jizvy po akné, je zde také řešení, pokud se svěříte do rukou odborníka. Je několik dostupných možností pro odstranění jizev. Například laser Resurfacingový CO2.

Pro zlepšení kvality pleti a vyhlazení jizev lze použít také Plazmalifting RegenPlazma neboli gelovou plazmu. Jde o re-aplikaci vlastní krevní plazmy, nepoužívá tedy žádné chemické aktivátory ani aditiva.

Pokud se o nabízených metodách chcete dozvědět více, přečtěte si tyto články:

Proč si vybrat naše služby:

  • Nabízíme nadprůměrně kvalitní služby za rozumné ceny
  • Jsme zkušení doktoři s mnohaletou praxí
  • Máme k dispozici nejlepší postupy a materiály na trhu
  • Mezinárodní zázemí a komplexní služby estetické medicíny
  • Nemáte rádi odtažitý přístup mnohých nemocnic? To vám u nás nehrozí
  • Razíme osobní, přátelský a individuální přístup pro každého klienta
  • U nás je klient na prvním místě!

Kontaktujte nás, poradíme vám

Pokud už vás nebaví hledat nové a nové kosmetické produkty, které vám pomohou s akné, vyplňte kontaktním formulář a naši specialisté vám poradí, co je právě pro vaši pleť nejvhodnější a doporučí léčbu.

Ceník

  • Ošetření Acti-Biotic - 2 500 Kč
  • Ošetření obličeje CO2 - 10 000 Kč
  • Ošetření obohacenou plazmou RegenPlazma od 5 000 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury