Omlazení pokožky obličeje frakčním laserem Fraxel

Pokud toužíte dodat pokožce mladistvou a jemnou strukturu, jedno z řešení skýtá frakční neablační laser Fraxel DUAL®. Tento unikátní laser dokáže efektivně omladit pokožku, kterou rozjasní, zlepší její strukturu a při svém působení nijak neporušuje její celistvost. Ošetření laserem je možné taktéž aplikovat v případě jizev či strií, se kterými si umí efektivně poradit.

CO JE Fraxel DUAL®?

Fraxel DUAL® je frakční neablativní laser, který svou funkcí omlazuje pokožku a vyhlazuje její reliéf. Při svém působení na tkáně však oproti ablativním laserům nenarušuje celistvost a svrchní část pokožky. Paprsky laseru Fraxel DUAL® navíc pronikají do pokožky dle intenzity, pokrytí a hloubky, kterou nastaví na základě klinického stavu pleti lékař, a zde působí na věkem povolená kolagenová vlákna a další kožní struktury. Díky remodelaci stávajících kolagenových vláken a podpoře produkce nových dochází k okamžitému efektu, který dále dle typu ošetření narůstá. Výsledkem je pevnější, pružnější, jasnější a krásnější pokožka. Ošetření pomocí laseru Fraxel DUAL® je rychlé a téměř bezbolestné, díky používání speciální chladící jednotky Zimmer, která chladí přes hlavici laseru chladným vzduchem přímo povrch pokožky. Po zákroku taktéž není třeba žádná rekonvalescence a po ošetření je možno přímo nanášet make-up

Laser Fraxel DUAL® pracuje ve dvou režimech, ten první je v režimu Erbiový laser, který pracuje s vlnovou délkou laseru 1550 nm, který je vhodný zejména k ošetření hlubších struktur, a tím i k liftingu pokožky, řešení strií a jizev. Druhým režimem je Thuliový laser, který pracuje s vlnovou délkou laseru 1927 nm, tento režim se hodí více k povrchovému ošetření pokožky a řešení nežádoucí pigmentace pokožky.

KTERÉ OBLASTI SI MOHU NECHAT OŠETŘIT?

Omlazení laserem Fraxel DUAL® se nejčastěji provádí na obličeji, krku a dekoltu. Ošetřit je ale možné  i  jakoukoli další oblast pokožky na těle.

EFEKT LASERU Fraxel DUAL®

Efekt léčbou laserem Fraxel DUAL® je patrný ihned po ošetření a dále v následujících týdnech narůstá. Po ošetření je pokožka zarudlá, více prokrvená, postupně dochází k regeneraci pokožky, při které se díky reparačním mechanismům dostavuje výsledný efekt. Ošetření může být provedeno jednorázově, je však vhodné jej opakovat v několika sezeních pro dosažení co nejlepších výsledků. Vždy záleží na konkrétní povaze problému, který je řešen a doporučení lékaře. Ošetření se provádějí v rozmezí od 2 do 4 týdnů. Výsledky jsou okamžité a progresivní, optimální výsledky a zlepšení je obvykle viditelné za 2 až 3 měsíce.

Délka ošetření laserem Fraxel DUAL®

Délka ošetření je 20-60 minut dle velikosti ošetřované oblasti.

Výhody ošetření Fraxel DUAL®

 • Hladší, svěžejší a mladší pokožka
 • Vylepšený tón a textura pleti
 • Snížení nežádoucích hnědých skvrn
 • Odstraňuje vrásky kolem očí
 • Zlepšuje stav akné jizev či jizev po chirurgických zákrocích

Fotogalerie

Omlazení pokožky obličeje frakčním laserem Fraxel | Klinika Mediestetik Omlazení pokožky obličeje frakčním laserem Fraxel | Klinika Mediestetik

Video

Omlazení pokožky obličeje frakčním laserem Fraxel | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Ošetření obličeje od 11 500 Kč 
  Ošetření dekoltu od 9 800 Kč 
 • Ošetření obličeje a krku od 14 000 Kč  
 • Ošetření obličeje, krku a dekoltu od 18 400 Kč 
   

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

K čemu se hodí laser Fraxel DUAL?

Laser Fraxel DUAL je vhodná k řešení stavů pokožky, při kterých není nutné poškozovat její celistvost, jde tak zejména o neinvazivní laserový lifting, laserový peeling, řešení strií a jizev.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření laserem Fraxel DUAL může být pro citlivější jedince v některých případech vnímáno s pocity brnění či elektrizování pokožky. Avšak díky používání speciálního chlazení hlavice společně s vhodným nastavením parametrů může být dosaženo plného komfortu a ošetření je tak téměř bezbolestné. 

Další dotazy

Další procedury