Micrografting: Obnova růstu vlasů a intenzivní biorevitalizace pokožky

Bojujete s vypadáváním a ztrátou vlasů? Pokud už dlouho hledáte přirozené, miniinvazivní a zároveň efektivní řešení, jsme tu pro vás, připraveni vám pomoci!

Estetická medicína přináší stále dokonalejší metody a klinika Mediestetik drží krok s tím nejlepším, co obor nabízí. Aktuálním trendem je využívání biorevitalizace s pomocí tělu vlastních látek, které dokáží nastartovat masivní proces regenerace. Revoluční španělskou proceduru, díky které se vaše pokožka zpevní, zpružní a omládne a vlasy znovu zhoustnou a ozdraví se, najdete v České republice jen u nás.

O jaký zákrok se jedná?

Speciálně navržený systém, který využívá transplantace autologních buněk, které jsou vlastní tělu pacienta. Ošetření následně spouští procesy regenerace, aktivuje růstové faktory a obnovu tkání. Zákrok je certifikovaný evropskou značkou CE, PMDA Japan a americkým úřadem pro léčiva FDA.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Miniinvazivní technika je vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast či vlasovou pokožku hlavy, a případné i další části těla dle indikace lékaře (včetně například strií). Terapeutická suspenze je vyrobena patentovaným postupem a následně po zředění fyziologickým roztokem se mezoterapeutickou cestou (za pomocí tenké jehličky) aplikuje zpět do pokožky.

Efekt ošetření

První výsledky ošetření se dostavují hned po ošetření, a to během 8-15 dní, kdy je možné pozorovat první viditelné změny. Doba rekonvalescence je minimální, hlavní výsledky se dostavují a narůstají dalších 6 měsíců od ošetření.  

Ošetření funguje jako je bezpečná a účinná technika boje proti alopecii a pro omlazení pokožky. Jde o zcela přirozené řešení bez jakýchkoliv přídatných látek či chemických aktivátorů. Zlepšuje stav a kvalitu pokožky, vyživuje vlasové cibulky, má za následek větší hustotu vlasů a stimuluje růst nových vlasových folikulů.

Jak zákrok probíhá?

Zákrok je miniinvazivní, dochází k odběru malých kousků tkáně (cca 3 mm) z oblasti vlasové části zátylku hlavy (jde o oblast nejméně náchylnou k androgenní alopecii). Odběr tkáňového štěpu se provádí v lokální anestezii, je tedy zcela bezbolestné a jeho malá velikost zajišťuje rychlé zhojení. Odebrané vzorky tkáně jsou následně upraveny za pomoci patentovaného systému, který připraví blahodárnou suspenzi bohatou na růstové faktory.  Ta se pacientovi ihned aplikuje zpět do ošetřované oblasti. Jednoduchost a efektivita zákroku pacienta nikterak neomezuje v jeho každodenních aktivitách. 

Androgenní alopecie

Zvláštní indikací užití tohoto ošetření je léčba androgenní alopecie, což je vůbec nejčastější příčina vypadávání vlasů. Vyskytuje se u 70 % mužů a 40 % žen v různých fázích života. Dle prováděných studií je hlavní vyvolávajícím faktorem androgenetické alopecie mužský pohlavní hormon (androgen), který se vyskytuje jak u mužů, tak u žen. Androgeny hraní zásadní roli ve vývoji mužů od narození až po dospívání, kdy jsou zodpovědné regulaci činnosti mazových žláz, potních žláz, libida, růst vousů i ochlupení. Na druhou stranu však rozvoj alopecie souvisí s citlivostí vlasových folikulů na hladinu androgenů. U žen stojí za příčinami androgenní alopecie zejména narušení rovnováhy mezi ženskými a mužskými pohlavními hormony.
Tento hormon způsobuje, že vlasy jsou postupně slabší a tenčí, což je vůbec první příznakem počínající plešatosti, současně se pod jeho vlivem výrazně zkracuje životní cyklus vlasu, který roste pomaleji a je kratší a vlasové folikuly se zmenšují.

Postupující ztráta vlasů je pak přímým následkem právě špatného stavu vlasových folikulů. Biorevitalizační ošetření intenzivně regeneruje a aktivuje vlasové folikuly v oslabené oblasti a podporuje obnovu vlasové kštice.

Zákrok provádíme na naší klinice v Praze, a to na adrese Mánesova 36, Praha 2 nebo Senovážné náměstí 23, Praha 1, kde na úvodní konzultaci získáte všechny potřebné informace o tomto unikátním ošetření.

 

Fotogalerie

Micrografting: Obnova růstu vlasů a intenzivní biorevitalizace pokožky | Klinika Mediestetik Micrografting: Obnova růstu vlasů a intenzivní biorevitalizace pokožky | Klinika Mediestetik

Video

Micrografting: Obnova růstu vlasů a intenzivní biorevitalizace pokožky | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Ošetření autologními buňkami
    40 000 Kč 


Nově možnost pořídit i na splátky.
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

V čem spočívá princip micrograftingu?

Regenera je patentovaný postup a technologie, který využívá k omlazení autologní kmenové buňky. 

Jaká jsou rizika ošetření?

Rizika u tohoto ošetření jsou minimální, stejně jako u ošeření RegenPlzama se jedná o tělu vlastní materiál. Není tak riziko nežádoucí rekace na tělu cizorodou látku. 

Další dotazy

Další procedury