Omlazení autologními kmenovými buňkami Regenera

Estetická medicína přináší stále nové a dokonalejší způsoby pro regeneraci pokožky a její omlazení. Díky estetickým inovacím je tak možné nacházet stále nové a efektivnější způsoby boje proti stárnutí pokožky, ztrátě vlasů i dalším estetickým a zdravotním problémům. Aktuálním trendem je využívání biotechnologií a kmenových buněk, které jsou tělu vlastní a dokáží nastartovat masivní proces regenerace. Díky tomuto revolučnímu systému RA, který na český trh přinesla klinika Mediestetik jako první, máte možnost využít tuto terapii i vy!

Co je ošetření kmenovými buňkami?

Omlazení autologními stromálními kmenovými buňkami RA je speciálně navržený systém, který používá transplantaci autologních buněk, které jsou vlastní tělu pacienta. Ošetření spouští procesy regenerace a obnovy tkání. Nachází uplatnění v různých oborech medicíny, jako je estetická dermatologie, trichologie, plastická chirurgie, ortopedie, orální a maxilofaciální chirurgie atd. Zákrok je certifikovaný evropskou značkou CE, PMDA Japan a americkým úřadem pro léčiva FDA. Ošetření probíhá jednorázově, kdy pacient je sám sobě dárcem i příjemcem těchto zázračných kmenových buněk. Zároveň je možné ošetření opakovat jednou za 2-3 roky v rámci udržovací terapie.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Ošetření kmenovými buňkami je miniinvazivní technika vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast či vlasovou pokožku hlavy, i případné další části těla dle indikace lékaře. Buněčná suspenze je vyrobena patentovaným postupem a následně po zředění fyziologickým roztokem se mezoterapeutickou cestou (za pomocí tenké jehličky) aplikuje zpět do pokožky.

Efekt ošetření

První výsledky ošetření se dostavují již po jediném ošetření, a to během 8-15 dne, kdy je možné pozorovat první viditelné změny. Doba rekonvalescence je minimální, hlavní výsledky se dostavují a narůstají dalších 6 měsíců od ošetření.  

Ošetření kmenovými buňkami je bezpečná a účinná technika boje proti alopecii a pro omlazení pokožky. Jde o zcela přirozenou techniků bez jakýchkoliv přídatných látek či chemických aktivátorů. V případě tohoto ošetření stejně jako v případě ošetření RegenPlazma se používá výhradně tělu vlastní materiál. Ošetření zlepšuje stav a kvality pokožky, vyživuje vlasové cibulky, má za následek větší hustotu vlasů a stimuluje růst nových vlasových folikulů.

Jak zákrok probíhá?

Zákrok je miniinvazivní, dochází k odběru malých kousků tkáně (cca 3 mm) z oblasti vlasové části zátylku hlavy (jde o oblast nejméně náchylnou k androgenní alopecii). Odběr tkáňového štěpu se provádí v lokální anestezii, je tedy zcela bezbolestné a jeho malá velikost zajišťuje rychlé zhojení. Odebrané vzorky tkáně jsou následně upraveny za pomoci patentovaného systému, který připraví blahodárnou buněčnou suspenzi bohatou na kmenové buňky a růstové faktory, která se pacientovi ihned aplikuje zpět do ošetřované oblasti. Jednoduchost a efektivita zákroku pacienta nikterak neomezuje v jeho každodenních aktivitách. 

Androgenní alopecie

Zvláštní indikací užití tohoto ošetření je léčba androgenní alopecie, což je vůbec nejčastější příčina vypadávání vlasů a vyskytuje se u 70 % mužů a 40 % žen v různých fázích života. Dle prováděných studií je hlavní vyvolávajícím faktorem androgenetické alopecie mužský pohlavní hormon (androgen), který se vyskytuje jak u mužů, tak u žen. Androgeny hraní zásadní roli ve vývoji mužů od narození až po dospívání, kdy jsou zodpovědné regulaci činnosti mazových žláz, potních žláz, libida, růst vousů i ochlupení. Na druhou stranu však rozvoj alopecie souvisí s citlivostí vlasových folikulů na hladinu androgenů. U žen stojí za příčinami androgenní alopecie zejména narušení rovnováhy mezi ženskými a mužskými pohlavními hormony.
Tento hormon způsobuje, že vlasy jsou postupně slabší a tenčí, což je vůbec první příznakem počínající plešatosti, současně se pod jeho vlivem výrazně zkracuje životní cyklus vlasu, který roste pomaleji a je kratší a vlasové folikuly se zmenšují.

Zákrok provádíme na naší klinice v Praze a to na adrese Mánesova 36, Praha 2 nebo Senovážné náměstí 23, Praha 1. Kde na úvodní konzultaci získáte všechny potřebné informace o tomto unikátním ošetření.

Fotogalerie

Omlazení autologními kmenovými buňkami Regenera | Klinika Mediestetik Omlazení autologními kmenovými buňkami Regenera | Klinika Mediestetik

Video

Omlazení autologními kmenovými buňkami Regenera | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Ošetření autologními buňkami
    40 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

V čem spočívá princip ošetření Regenera?

Regenera je patentovaný postup a technologie, který využívá k omlazení autologní kmenové buňky. 

Jaká jsou rizika ošetření?

Rizika u tohoto ošetření jsou minimální, stejně jako u ošeření RegenPlzama se jedná o tělu vlastní materiál. Není tak riziko nežádoucí rekace na tělu cizorodou látku. 

Další dotazy

Další procedury