SMAS lifting: ultrazvukový lifting pokožky těla

Povadlá a povislá pokožka – ať už v důsledku procesu stárnutí či změn tělesné váhy – trápí mnoho z nás. Přitom díky moderní estetické medicíně už dlouho nemusí. Procedur, které dokážou zpevnit a pozvednout pokožku kdekoliv na těle, je na trhu celá řada, těch kvalitních, bezpečných a skutečně účinných je ovšem jen hrstka. A ta, která k výraznému a dlouhotrvajícímu liftingu pokožky těla efektivně využívá ultrazvuk, je v České republice jediná – jmenuje se SMAS lifting a přinesla ji k nám exkluzivně a jako vůbec první tuzemské zdravotnické zařízení klinika Mediestetik.

Co je SMAS lifting?

Jde o nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. MMFU (mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění), jedná se o HIFU přístoj druhé generace. Tato energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto svalů a díky vysoké produkci kolagenu, k němuž ošetření stimuluje kožní buňky, dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Kromě ošetření povrchových i hlubokých struktur pokožky zároveň, je díky SMAS liftingu možné zaměřit se také na každou oblast zvlášť (čili ošetřit jen povrchové struktury pleti či jen ty hluboké), a tedy vyřešit skutečně jen ten problém, který pacienta trápí.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Pomocí této metody je možné ošetřit takřka jakoukoliv tělesnou partii od krku a dekoltu, přes paže, břicho a dolní část zad až po stehna a lýtka. Kromě těla je pomocí techniky SMAS lifting možné ošetřit také jakoukoliv obličejovou partii.

Efekt SMAS liftingu

Efekt tohoto ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pacient pozoruje viditelné zpevnění pokožky bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvíjí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky.

V čem je SMAS lifting unikátní?

SMAS lifting je nejnovější lékařská technika využívající MMFU (HIFU 2 generace). Je vysoce efektivní a bezpečná, k tomu je ale také rychlá, takřka bezbolestná a není po ní potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Na rozdíl od konkurenčních metod využívajících HIFU je navíc technika SMAS lifting jako jediná schopna ošetřit nejen obličej, ale také jakoukoliv tělesnou partii.

Jde o certifikovanou a dlouhá léta klinicky testovanou metodu, kterou v České republice provádí exkluzivně a pouze klinika Mediestetik.

Fotogalerie

SMAS lifting: ultrazvukový lifting pokožky těla | Klinika Mediestetik SMAS lifting: ultrazvukový lifting pokožky těla | Klinika Mediestetik

Video

SMAS lifting: ultrazvukový lifting pokožky těla | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření těla od 45 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky bez navýšení!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury