SMAS lifting - neinvazivní lifting obličeje a očí

Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás a přitom díky moderní estetické medicíně vůbec nemusí. Rejuvenačních a liftingových procedur je na trhu celá řada, klinika Mediestetik ovšem jako první klinika v České republice poskytla revoluční ošetření SMAS lifting.


Co je SMAS lifting?

Jde o jednu z nejnovějších neinvazivních metod liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. MMFU (mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění). Jedná se o HIFU přístroj druhé generace. Tato energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky jejich stažení a následné zvýšené produkci kolagenu, k němuž ošetření stimuluje kožní buňky, dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Kromě ošetření povrchových i hlubokých struktur pokožky zároveň, je díky tomuto přístroji možné zaměřit se také na každou oblast zvlášť (čili ošetřit jen povrchové struktury pleti nebo jen ty hluboké), a tedy vyřešit skutečně přesně ten problém, který pacienta trápí.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Pomocí této metody je možné ošetřit takřka jakoukoliv obličejovou partii od čela, přes okolí očí a tváře až po spodní třetinu obličeje včetně podbradku. Kromě obličeje je možné ošetřit také krk, dekolt a další tělesné partie.

Co znamená termín Foxy Eyes?

Víte, jaké jsou hity letošního roku? Po plných rtech a hladkém čele bez vrásek se na první příčce zákroků estetické dermatologie umístil zcela nový trend pozvednutého obočí, který můžete znát také pod názvem „foxy eyes“ neboli „kočičí oči“.

Jeho podstatou je zvednutí obočí a napnutí očních víček, což váš vzhled výrazně omladí, a navíc váš pohled smyslně prohloubí. Omlazení očí pomocí SMAS liftingu pracuje na bázi ultrazvukových vln, které prohřívají vnitřní tkáně kůže. Pokožka v důsledku toho začne produkovat nová kolagenová vlákna a dojde tak k výraznému liftingovému efektu

Efekt SMAS liftingu

Efekt tohoto ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pacient pozoruje viditelné zpevnění pokožky bezprostředně po ošetření. Maximální efekt se nicméně rozvíjí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky.

V čem je SMAS lifting unikátní?

SMAS lifting je nejnovější lékařská technika využívající MMFU. Je vysoce efektivní a bezpečná, k tomu je ale také rychlá, takřka bezbolestná a není po ní potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Na rozdíl od konkurenčních metod využívajících HIFU je navíc technika SMAS liftingu jako jediná schopna ošetřit nejen obličej, ale také jakoukoliv tělesnou partii.Jde o certifikovanou a dlouhá léta klinicky testovanou metodu.

Fotogalerie

SMAS lifting - neinvazivní lifting obličeje a očí | Klinika Mediestetik SMAS lifting - neinvazivní lifting obličeje a očí | Klinika Mediestetik

Video

SMAS lifting - neinvazivní lifting obličeje a očí | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Ošetření očí ("foxy eyes")
  od 8 000 Kč
 • Ošetření krku
  od 10 000 Kč
 • Ošetření obličeje
  od 20 000 Kč
 • Ošetření obličeje a krku
  od 30 000 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, prosím vás, je po této proceduře potřeba nějaká rekonvalescence? Nemohu si moc dovolit brát si v práci dovolenou.

Po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Pacient se může okamžitě vrátit do svého běžného života, není proto nutné brát si v práci dovolenou.

Další dotazy

Další procedury