Zubní šperky SKYCE

Jak dodat vašemu úsměvu ještě více třpytu? Vyzkoušejte zubní šperky SKYCE, které dodají vašemu úsměvu neodolatelný lesk, třpyt a jistě přilákají náležitou pozornost.

Co jsou zubní šperky SKYCE®?

Zubní šperky SKYCE® mají především estetickou funkci, zdobí a rozjasňují úsměv. Nemají žádný negativní vliv ani na hygienu ústní dutiny, ani na zubní sklovinu. Kromě své estetické funkce mohou být rovněž rafinovaným způsobem, jak zakrýt drobné vady zubu, například skvrnky.

Jak probíhá aplikace zubního šperku?

Lékař nejprve zub dokonale vyčistí, aby se mezi něj a krystal nedostaly žádné nečistoty ani plak, a pak kamínek na zub pečlivě nalepí. Na naší klinice používáme zejména značkové čiré krystaly, je možné taktéž objednat kamínky značky Swarovski.

Jaká je trvanlivost zubních šperků SKYCE®?

Jak dlouho šperk na zubu vydrží, záleží zejména na pacientovi a na tom, jak se o svůj chrup stará. Zubní šperk SKYCE® nevyžaduje speciální péči, pouze klasickou ústní hygienu. Pokud je péče o chrup řádná a pacient se vyvaruje konzumaci tvrdých potravin (např. ořechů), vydrží zubní šperk zářit dlouhodobě. V případě potřeby jej samozřejmě může stomatolog na přání pacienta kdykoliv sejmout.

Fotogalerie

Zubní šperky SKYCE | Klinika Mediestetik Zubní šperky SKYCE | Klinika Mediestetik

Video

Zubní šperky SKYCE | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč
  • Kamínek SKYCE 1 820 Kč

 

V případě, že se v potvrzeném termínu z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, informujte nás prosím o této skutečnosti minimálně 48 hodin před dohodnutou schůzkou. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den. K čemu se tato metoda používá?

Zubní šperky Skyce mají estetickou funkci, popřípadě jsou rafinovaným způsobem, jak zakrýt drobné vady zubu.

Hezký den. Jak se tato metoda provádí a jak dlouho to vydrží?

Lékař nejprve zub dokonale vyčistí, aby se mezi něj a krystal nedostaly žádné nečistoty ani plak, a pak kamínek na zub nalepí. Po nasazení šperk nevyžaduje žádnou speciální péči, pouze klasickou ústní hygienu.

Zdravím, zajímalo by mě, o jaký kamínek se jedná? Děkuji.

Ve většině případů se jedná o čirý Swarovski kamínek.

Další dotazy

Další procedury