Cévní laser: Zbavte se žilek a hemangiomů

Kožní problémy cévního typu bývají většinou pouze neestetickou záležitostí, v některých případech ovšem mohou představovat i předzvěsti možných komplikací, například drobné rozšířené žilky neboli „metličky“ mohou naznačovat genetické predispozice k postupné ztrátě elasticity žilních stěn apod. Není tedy radno jejich výskyt podceňovat. Pokud se však rozhodneme se neestetických útvarů cévního původu zbavit, není lepší volba než laser V-B kliniky Mediestetik.

Co je cévní laser?

Cévní laser je nejefektivnějším řešením kožních vad cévního původu. Paprsek tohoto laseru je silně absorbován krevním barvivem a vyvolává rychlé stažení problematické cévky. Nepěkné červené kresby na pokožce tak postupně blednou a mizí a vám zůstává jenom porcelánově čistá pleť.

Kromě asi nejrozšířenějších metliček si laser poradí i s dalšími kožními problémy cévního původu, jako je růžovka, oheň, kuperóza, hemangiomy či nadměrné červenání. Skvělých výsledků dosahuje také při léčbě akné.

Které oblasti si mohu nechat cévním laserem ošetřit?

Nejčastěji ošetřovanými oblastmi bývají dolní končetiny, zejména stehna, často také lýtka či nárty. Cévní laser je však možné použít takřka na jakoukoliv partii těla.

Efekt ošetření cévním laserem

Ošetření je ambulantní a trvá zhruba 30 minut. Neexistují po něm žádná omezení, pouze se doporučuje minimálně tři týdny ošetřovanou oblast neopalovat. Neznamená to, že nemůžete vyjít ven na slunce – nedoporučuje se dlouhodobé vystavení pokožky slunci, tedy opalování například u moře, případně se v tomto případě chránit krémem s ochranným faktorem (SPF) 50.

Dokáže cévní laser vyhladit i křečové žíly?

Cévní laser V-B je nejefektivnějším řešením neestetických kožních vad cévního původu, jako je růžovka, oheň, kuperóza, hemangiomy či nadměrné červenání. Křečové žíly nicméně do této kategorie nepatří, protože nejde jen o neestetický projev viditelných cévek na kůži, nýbrž o závažnější žilní onemocnění, které je nutné řešit u odborníka této specializace, nikoliv u estetického dermatologa.

Fotogalerie

Cévní laser: Zbavte se žilek a hemangiomů | Klinika Mediestetik Cévní laser: Zbavte se žilek a hemangiomů | Klinika Mediestetik

Video

Cévní laser: Zbavte se žilek a hemangiomů | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Testovací zákrok 1000 Kč
  • Odstranění hemangiomu od 1 700 Kč
  • Omlazení dekoltu 8000 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Vzhledem k mému povolaní, kde jsem celý den na nohou, mě trápí popraskané žilky na nohou. Je možné je nějak řešit?

Dobrý den, popraskané žilky lze nejefektněji řešit cévním laserem, který přímo zachytí žilku a vyvolá její smrštění. Tím se žilky stávají na povrchu pokožky neviditelné.

Další dotazy

Další procedury