Energy lift, Hydraclinic, ActiBiotic: špičková kosmetika Ericson

Trápí vás vrásky či nedostatečně ostré kontury ve spodní části obličeje, ale i miniinvazivní ošetření ve vás vzbuzují obavy? Nevadí, začněte zlehka a bez obav – vyzkoušejte Energy Lift, francouzskou metodu korekce vrásek a liftingu pleti, která je zcela neinvazivní. Co je na ní unikátní? To, že není ani manuální, ani přístrojová. Je kosmetologická.

Energy Lift: Neinvazivní buněčný lifting

Energy Lift je produktem předního světového výrobce prémiové kosmetiky Laboratoire Ericson, jehož historie sahá hluboko do minulého století. Profesor Ericson, zakladatel této značky, byl jedním z prvních vědců, kteří do praxe zavedli metodu buněčné terapie, díky níž jsou produkty tohoto výrobce dodnes považovány za jedny z nejúčinnějších a nejvíce inovativních na trhu.

Energy Lift je dokonce jediné ošetření svého druhu. Umožňuje restrukturalizaci obličejových kontur, korekci vrásek i nevzhledných tukových polštářků ve spodní třetině obličeje zcela neinvazivně, a to pomocí dvou složek:

  • složka: Morfovyplňující maska a sérum – patentovaná technika vyplňování povrchových i hlubokých vrásek pomocí plně biokompatibilních látek
  • složka: Morfozeštíhlující maska a sérum – zaměřování lokálně uloženého tuk na tvářích, kolem brady i na krku a jeho redukce. Kromě toho látky obsažené v této masce a séru také napomáhají syntéze kolagenu a tím pleť zpevňují.

Jaké oblasti si mohu nechat ošetřit?

Ošetření se provádí v celém obličeji a na krku.

Efekt ošetření Energy Lift

Prvotní efekt Energy Liftu pocítíte okamžitě po ošetření a v dalších dnech bude ještě sílit. Kromě pevnější a pružnější pleti ošetření také příznivě působí na dílčí zdravotní problémy hlavy a obličeje, např. uvolňuje dutiny a zmírňuje bolest hlavy.

Energy Lift vs. ostatní techniky liftingu

Pro lifting pokožky existuje mnoho metod. Na rozdíl od jiných liftingových technik používaných na klinice Mediestetik je Energy Lift jediným kosmetologickým ošetřením, což z něj činí velký unikát. Kromě něj u nás naleznete ještě přístrojové metody (= ošetření provádí lékař pomocí přístroje) a metody manuální (= ošetření provádí lékař manuálně, např. miniinvazivní injekční metody). Tyto metody zpravidla dosahují výraznějších a déle trvajících výsledků, Energy Lift je ovšem skvělou alternativou pro pacienty, kteří mají např. obavy z manuálních metod nebo kteří jsou v estetické dermatologii teprve začátečníky a rádi by jako svou premiéru zvolili ošetření co nejšetrnější. Kromě toho je Energy Lift často indikován také jako podpůrná metoda před některým jiným liftingovým ošetřením, případně po něm.

 

Hydra Clinic: Hydratace ve čtyřech krocích

Že dehydratovaná pokožka rychleji stárne, to už asi víte. Ztrátu vody z pleti přitom může způsobit mnoho faktorů od slunce, přes kouření a špatnou životosprávu až po různé další více či méně škodlivé prvky z vašeho okolí. Jak ovšem vodu pokožce vrátit? Vyzkoušejte třeba ošetření Hydra Clinic, které kombinuje hned čtyři inovativní biomedicínské techniky.

Co je Hydra Clinic?

Hydra Clinic je produktem předního světového výrobce prémiové kosmetiky Laboratoire Ericson, jehož historie sahá hluboko do minulého století. Profesor Ericson, zakladatel této značky, byl jedním z prvních vědců, kteří do praxe zavedli metodu buněčné terapie, díky níž jsou produkty tohoto výrobce dodnes považovány za jedny z nejúčinnějších a nejvíce inovativních na trhu.

Maska Hydra Clinic obsahuje čtyři inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži (inteligentní hydrolipidy, aquaporiny, samoregulující fytokomplex a kožní mikronáplasti) za účelem její hloubkové a dlouhotrvající hydratace a regenerace.

Jaké oblasti si mohu nechat ošetřit?

Ošetření se provádí v celém obličeji a na krku.

Efekt ošetření Hydra Clinic

Prvotní efekt Hydra Clinic pocítíte okamžitě po ošetření a v dalších dnech bude ještě sílit. Pokožka bude plně hydratovaná a nasycená zdravím.

Hydra Clinic vs. biorevitalizace

Biorevitalizace je asi nejznámější technikou profesionální hloubkové hydratace pleti. Provádí se formou tzv. mezoterapie, kdy se kyselina hyaluronová aplikuje do pleti pomocí tenounkých mikrojehliček. Hydra Clinic je oproti této metodě zcela neinvazivní a nijak pokožku nenarušuje, účinné látky se do pleti dostávají z jejího povrchu. Také hlavním aktivním činidlem není při Hydra Clinic kyselina hyaluronová, nýbrž inteligentní hydrolipidy a aquaporiny.

 

Acti-Biotic: Ošetření smíšené a mastné pleti, léčba akné

Smíšená a mastná jsou dva typy pleti nejnáročnější na péči, protože při jejich ošetření musíte vždy dávat pozor na hydrataci. Většina dostupné kosmetiky určené pro tyto typy pleti má totiž tendenci ji vysušovat. Lékařská kosmetika je jiná.

Co je Acti-Biotic?

Acti-biotic je produktem předního světového výrobce prémiové kosmetiky Laboratoire Ericson, jehož historie sahá hluboko do minulého století. Profesor Ericson, zakladatel této značky, byl jedním z prvních vědců, kteří do praxe zavedli metodu buněčné terapie, díky níž jsou produkty tohoto výrobce dodnes považovány za jedny z nejúčinnějších a nejvíce inovativních na trhu.

Maska Acti-Biotic je specificky určena pro ošetřování pokožky smíšené a mastné se sklony ke tvorbě akné. Přímo v ní totiž stimuluje vlastní přirozená kožní antibiotika, reguluje androgenní hormony, detoxikuje kůži, reguluje kožní maz a celkově pokožku matuje. Silné aktivní složky, které maska obsahuje, poskytují čistící, antihormonální, antibakteriální, hydratační a zklidňující účinky.

Jaké oblasti si mohu nechat ošetřit?

Ošetření se provádí v celém obličeji a na krku.

Efekt ošetření Acti-Biotic

Prvotní efekt Acti-Biotic pocítíte okamžitě po ošetření a v dalších dnech bude ještě sílit. Pokožka bude dokonale vyčištěná a zmatněná, zároveň i hydratovaná a zklidněná.

Fotogalerie

Energy lift, Hydraclinic, ActiBiotic: špičková kosmetika Ericson | Klinika Mediestetik Energy lift, Hydraclinic, ActiBiotic: špičková kosmetika Ericson | Klinika Mediestetik

Video

Energy lift, Hydraclinic, ActiBiotic: špičková kosmetika Ericson | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření Energy-Lift od 3 000 Kč
  • Ošetření Hydra clinic od 2 750 Kč
  • Ošetření Acti-Biotic od 2 500 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Jaký typ lékařské kosmetiky používáte?

Klinika aktuálně používá přípravky společnosti Ericson či Jenssen

Další dotazy

Další procedury