Neinvazivní lifting obličeje Thermage

Trápí vás vrásky a povadlá pokožka, ale ostýcháte se před plastickou operací? Máme pro vás dobrou zprávu – existuje alternativa, která dosahuje srovnatelných výsledků bez jakéhokoliv zásahu do těla a následné rekonvalescence. V USA je velmi populární mezi hollywoodskými hvězdami a jmenuje se Thermage.

Co je neinvazivní lifting Thermage®?

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit tímto liftingem?

Ošetřit lze celý obličej – čelo, tváře, obličejový ovál – a zejména oční okolí, na které žádná jiná přístrojová metoda zkrátka nestačí. Kromě obličeje lze pomocí neinvazivního liftingu Thermage® ošetřit také pokožku těla – ať už povadlou pokožku na břiše či na spodní straně paží.

Efekt liftingu Thermage®

Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření a přetrvává až sedm let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

V čem je lifting Thermage® unikátní?

Neinvazivní lifting Thermage® je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je rychlá, v zásadě bezbolestná a po níž není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic, britská CMA Lasers či pražská klinika Mediestetik.

Jde o nejhlubší dostupný lifting, který stačí podstoupit pouze jednou a jehož efekt přetrvává až po dobu sedmi let, ošetřit se pomocí něj navíc dají i oblasti, na které žádná jiná neinvazivní přístrojová metoda nestačí – např. pohyblivá oční víčka.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Fotogalerie

Neinvazivní lifting obličeje Thermage | Klinika Mediestetik Neinvazivní lifting obličeje Thermage | Klinika Mediestetik

Video

Neinvazivní lifting obličeje Thermage | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
  ošetření se konzultace neplatí.
 • Ošetření obličeje, krku a
  dekoltu 45 000 Kč + Biorevitalizace
  nebo dermální výplň ZDARMA!
 • Ošetření očních víček 25 000 Kč
 • Ošetření oválu obličeje nebo
  čela  25 000 Kč 
 • Ošetření těla 60 000 Kč
   

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

AKCE PRAHA!

Objednejte se na zákrok Thermage, k ošetření celého obličeje navíc Biorevitalizace 
​nebo dermální výplň ZDARMA!

Objednat proceduru

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, píšete, že věk při indikaci ošetření Thermage® nerozhoduje. Slyšela jsem však, že ve starším věku již pokožka ztrácí kolagen, takže není co stimulovat. Jak to je? Čím se liší Vaše Thermage od těch, co jsou běžně nabízeny v jiných kosmetických salonech za méně než polovinu vaší ceny?

Máte pravdu, že postupem času se kolagen v pleti rozvolňuje, právě proto je metoda Thermage bezesporu nejúčinnější neinvazivní metodou obnovení pružnosti povadlé pokožky celého těla, je totiž schopna stimulovat již rozvolněná kolagenová vlákna v těch nejhlubších vrstvách kůže. Naše klinika přinesla ošetření Thermage do České republiky jako první, máme s jeho prováděním nejbohatší zkušenosti, a proto jsme považování za největšího tuzemského odborníka na toto ošetření. Různá studia a salony většinou nemají autentický přístroj. K dostání jsou na trhu totiž například asijské alternativy přístroje, i staré přístroje před i po vyřazení z provozu, které lze sehnat velmi levně. Jejich efektivita a zejména bezpečí je velice diskutabilní.

Dobrý den, všimla jsem si ošetření přístrojem Thermage. Uvažuji o blefaroplastice, ale Vámi nabízený způsob mne také zaujal. Prosím o informaci, zda je výsledek srovnatelný s blefaroplastikou a na kolik let.

V případě blefaroplastiky se jedná o invazivní, chirurgický zákrok. V případě Thermage se ale jedná o hloubkové, zcela neinvazivní ošetření pleti, po kterém není žádná nutnost rekonvalescence, nejsou po tomto ošetření žádné viditelné stopy, avšak jeho výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací. Oční víčka se nadzvednou a Váš pohled bude působit mladším a svěžejším dojmem po dobu několika let, i bez nutnosti chirurgického zákroku.

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho efekt vydrží?

Efekt ošetření vydrží až 5 let a zároveň i po odeznění plného efektu, bude pleť vypadat lépe, než před ošetřením.

Chtěla bych podstoupit zákrok thermage na ošetření očního okolí a měla bych nějaké dotazy. Pokud ošetřujete oční okolí, zajíždíte až přímo na víčka? Chráníte při zákroku nějak oči?

Během ošetření očí se ošetřuje i oblast očních víček, kde dochází k velkému úbytku kolagenu a povadání tkáně. Během ošetření víček se užívají speciální ochranné čočky, které slouží jako případný ochranný prvek, avšak metoda Thermage je zcela bezpečné ošetření, které nijak očím neškodí.

Dobrý den. Dá se tímto ošetřením řešit i jiné partie, než obličej?

Ano, procedura Thermage je vhodná pro ošetření celého těla. Nejčastěji je indikováno při povislých pažích, či nezpevněné oblasti nad koleny. 

Další dotazy

Další procedury