Kombinace mezoterapie a dermálních výplní

Kombinace mezoterapie a dermálních výplní

Inovativní kožní preparát který zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 9 měsíců. Je speciálně vytvořen pro mimořádnou hydrataci pokožky a zvyšování její elasticity a měkkosti, zlepšení kvality pokožky obličeje, krku, dekoltu, a rukou. Vlastnosti tohoto unikátního produktu a jeho charakteristika stojí na pomezí mezoterapie a dermálních výplní, kdy si tento produkt vybírá z obou technik to nejlepší. Nejedná se tedy jen o mezoterapii nebo mesolift, ale produkt který rovněž nabízí liftingový efekt. V tomto preparátu jsou kombinovány molekuly kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou hmotností.

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti, po injekční aplikaci jsou jen minimální otoky. Hydratuje hloubkově pokožku, zvyšuje hustotu kůže, osvěžuje a obnovuje její strukturu. Výsledkem ošetření je tak zlepšení textury kůže a její pružnosti, hluboká a dlouhotrvající hydratace, zpevnění a liftingový efekt.

Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové. Účinek ošetřen tak ve svém efektu spojuje mezoterapii, biorevitalizaci a dermální výplně. 

Může být použit jako samostatný preparát a lze ho kombinovat i s dermálními výplněmi.

Ceny ošetření:

  • celý obličej 20 000 Kč (2x1ml)
  • hřbety rukou 10 000 Kč (1x1ml)
  • krk 10 000 Kč (1x1ml)
  • dekolt 20 000 Kč (2x1ml)

Kontaktujte nás

vyberte soubory