Názory klientů

Názory klientů

Zvětšení prsou Motiva | Klinika Mediestetik
Anna, spokojený pacient

Zvětšení prsou Motiva

Mediestetik byla správná volba! Před operací udělali pro mne vizualizaci jak budu vypadat po zákroku, což bylo hodně podobné opravdovému výsledku. Pooperační péče byla na skvělé úrovni! Mají skvělý personál, a noční sestřička byla jako můj anděl !!! Reagovala na každý můj pohyb. Skvělá komunikace s paní doktorkou i vedením kliniky. Starali se o mne víc než já sama o sebe. Operovala mne paní doktorka Krajcova, zvětšení prsou a liposukce (břicho a nohy), nyní je to 27 dní po operaci. Jsem strašně spokojená s klinikou Mediestetik a celkovým výsledkem.

Plastická operace očních víček | Klinika Mediestetik
Ing. Růžena Klímová, spokojený pacient

Plastická operace očních víček

Vážení, dovolte, abych tímto dopisem vyjádřila poděkování a vděčnost za služby, které mně doposud poskytli Vaši lékaři i další zdravotničtí specialisté společnosti Mediestetik. Jsem Vaším spokojeným klientem již téměř 10 let. Dlouho dobu jsem čekala na okamžik, kdy rozšíříte své služby i v oblasti plastické chirurgie. A stalo se! Mým ošetřujícím lékařem byl začátkem září tohoto roku pan MUDr. Miroslav Veliký. V dalších řádcích bych se chtěla podělit o pozitivní dojmy a zážitky z průběhu plastické operace horních a dolních víček. Především jsem uvítala, že zákrok byl veden jen v lokální anestezi, což je pro organismus šetrnější způsob znecitlivění. Samotný zákrok probíhal pod zkušenýma rukama pana doktora Velikého bez nejmenších komplikací a stejně úspěšně jsem byla po týdnu zbavena i miniaturních stehů. Závěrem bych ještě zmínila zcela překvapivý a podle mého soudu ojedinělý přístup ošetřujícího lékaře. Chce totiž svého pacienta vidět i po půl roce po výkonu, ačkoliv žádné problémy nemám a o všem podstatném jsem byla dokonale poučena. Tento výjimečný přístup svědčí o absolutní profesionalitě pana MUDr. Miroslava Velikého. Smekám před takovými odborníky a moc bych si přála, aby se takové osobnosti mohli klonovat. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho stejně spokojených klientů.

Epilace. O chloupky se nemusím starat celé léto! | Klinika Mediestetik
Dita K., spokojený pacient

Epilace. O chloupky se nemusím starat celé léto!

Chodím na laserovou epilaci bikini line a podpaží. Z výsledků jsem nadšená, nemusím se starat o chloupky celé léto! Prostředí kliniky je příjemné a stejně tak i její zaměstnanci.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Šárka Ampapová, spokojená pacientka kliniky

Dermatologie

Vždy jsem měla mindrák a tím byly zarudlé pupínky v oblastí třísel. Zkoušela jsem všemožné epilace, depilace, vosky, krémy, vodičky obsahující antibiotikum, ale problém přetrvával. Ani odborná lékařská pomoc mi nepomohla, obešla jsem 3 kožní doktorky. Kliniku Mediestetik jsem navštívila poprvé před rokem a půl na základě doporučení kamarádky, která mi řekla, že jejich laser je opravdu účinný. Na komerční články už nevěřím. Jedině osobní doporučení je pro mě důkazem kvality a spokojenosti! Už při vstupu na recepci mi bylo jasné, že zde nejsem naposled. Čistota, nádherný design recepce a nadmíru přívětivý a šikovný personál. Dalo by se říct, že jsem si kliniku zamilovala hned na první pohled. Epilace laserem mě zbavila mé noční můry. Velice pozitivně také hodnotím analýzu pleti za pomoci moderních technologií nebo výživové poradenství. Upřímně? Opravdu se těším na každou další návštěvu kliniky, vždy odcházím ještě spokojenější. Navíc Mediestetik je finančně dostupná, stačí si jen počkat na AKCE, které za opravdu vyplatí!

1 2 3 4 5 ... 8 ... 12 ... 15

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory