Názory klientů

Názory klientů

Zvětšení prsou Motiva | Klinika Mediestetik
Anna, spokojený pacient

Zvětšení prsou Motiva

Mediestetik byla správná volba! Pred operaci udělali pro mne vizualizací jak budu vypadat po zákroku, což bylo hodně podobně opravdovemu výsledku. Pooperační pece byla na vysši úrovni! Mají skvěle personální, a noční Sestricka byla jako můj anděl !!! Reagovala na každý můj pohyb. Skvělá komunitě s paní doktorkou a vedením kliniky. Starali se o mne víc než já sama o sobě. Operovala mne paní doktorka Krajcova, zvětšení prsou a liposukce (břicho a nohy) je to 27 dni po operaci. Jsem strašně spokojena s klinickou Mediestetik a výsledkem.

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou | Klinika Mediestetik
Lucie Sedláková, spokojená pacientka

Vzkaz pro dermatoložku – Dr. Štyrchunovou

Moje milá paní doktorko, předně Vás srdečně zdravím ze Štrasburku a musím opět konstatovat, jak jste úžasná a jak jsem s Vašimi radami a ošetřeními spokojená. Krásný den a děkuji za vše. Se srdečným pozdravem, Lucie Sedláková

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Eliška Bobková, spokojený pacient

Stomatologie

Paní doktorka Fulínová i sestřička Zdenička jsou milé, sympatické a v neposlední řadě je jejich přístup velice profesionální. Jsem nadmíru spokojená z výsledků jejich práce, z příjemné atmosféry v ordinaci a tak celkově.

 | Klinika Mediestetik
Soňa a Evžen Kloboučkovi, spokojení pacienti

Chci moc poděkovat a pochválit práci pana MUDr. Chvojky. Veškeré zásahy na mém chrupu byly tak citlivě a profesionálně odvedené, že nemohu jinak, než všem doporučit. Stejnou zkušenost má navíc i můj manžel, který byl s prací a přístupem pana doktora také velmi spokojen. Oba moc děkujeme, pana doktora si vážíme a má náš obdiv. P.S.: Pochvalu si rozhodně zaslouží i příjemné a trpělivé sestřičky.

1 2 3 4 5 ... 7 ... 9

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory