Dotazy

Dotazy

Zajímám se o mezoterapii, jen nevím, zda-li je to injekční stříkačkou či se jedná jen o vetření do pokožky.

Na naší klinice nabízíme ošetření jak injekční cestou, tak přístrojovou. Během injekčního ošetření je vitamínový koktejl s výživnými látkami aplikován do pokožky mikrojehličkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy. V případě přístrojového ošetření se výživné látky aplikují do pokožky pomocí účinku ionoforézy.

Dobrý den, mám světlé chloupky, lze je laserově odstranit?

Trvalou epilaci na naší klinice provádíme alexandritovým laserem od americké společnosti Candela. Laser ovšem reaguje na pigment – tedy tmavší chloupek. V případě světlejších chloupků je potřeba využít jinou metodu.

Dobrý den, je možné epilovat i opálenou pokožku?

V případě opálené pokožky je doporučováno počkat, až opálení vymizí, jelikož alexandritový laser reaguje na pigment, který zachytí v chloupku. Maximálního efektu se dosáhne při stavu světlé pokožky v kombinaci s tmavšími chloupky.

Dobrý den, chtěla bych se prosím vás zeptat, zda můžou epilaci laserem Candela GentleLase podstoupit i uživatelé kochleárního implantátu. Nehrozí nějaké poškození?

Kochleární implantát standardně není pro laserovou epilaci kontraindikací. Velice rádi Vás proto objednáme na ošetření.

Dobry den, mela bych dotaz ohledne laserove depilace genitalu a trisel. Normalne se holim ale temer pokazde mi zaroste chloupek a rozvine se mi zanet vlasove cibulky, utvori se vred skoro pres cele trislo a trva nekolik dni, nez praskne a vstreba se to. Chtela bych se zeptat jestli s timto problemem lze tuto epilaci provest jelikoz mam trisla samou jizvu.

Ve Vašem případě Vám ošetření laserem Candela GentleLase doporučujeme, protože po trvalé epilaci alexandritovým laserem k žádnému nežádoucímu zarůstání chloupků nedochází.

Může u plastiky paží dojít k neúspěšnému / neuspokojivému výsledku?

Bezprostřední výsledky této operace bývají velmi uspokojivé a přetrvávají takto dlouhodobě. Nicméně je třeba upozornit na působení gravitace, které může, v kombinace s pacientovou předispozicí tkání, v průběhu let vytvořit kožní valy. Brachiopla

Je brachioplastika omezena věkově?

Nikoli, hlavním kritériem je zvážení budoucího vývoje u pacienta – tj. k plastice paží by nemělo dojít pokud se počítá s dalšími úbytky váhy. Pokud to pacientův zdravotní stav uspokojivý a je k dispozici dostatek kožního krytu, věk nehraje u tohoto zákroku roli.

Za jak dlouho po plastice paží můžu začít opět cvičit?

Bezprostřední rekonvalescence po zákroku až 6 týdnů, individuálně dle pacientovy schopnosti regenerace a dodržení pooperačního režimu. K namáhavější fyzické aktivitě se můžete vrátit až za cca. 2-3, na základě konzultace s chirurgem. Během této doby je zároveň důležité dodržovat mírný režim i v případě dalších aktivit, jako je řízení auta nebo zvedání těžkých předmětů

Používají s k rinoplastice nějaké speciální materiály?

Dobrý den, ve většině případů chirurg pracuje s přímo s tělu vlastním materiálem. Nejlépe vyhovující jsou ty, které se strukturou a barvou podobají vlastním tkáním nosu. K náhradě chrupavčité části se používá chrupavka z nosní přepážky, nebo ucha a výjímečně lze použít chrupavku z žeberního spojení.

Je možné pomocí rinoplastiky upravit i velikost a tvar nosních dírek?

Stručně a jasně: ANO. Veškeré korekce přidružené k hlavnímu zákroku (převážně zvětšení, zmenšení, nebo úprava tvaru nosu) je ovšem nutné probrat přímo s lékařem během osobní konzultace. Objednejte se k dr. Mertanovi a poraďte se.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 ... 14 ... 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory