Dotazy

Dotazy

Dobrý den. Chtěla bych si nechat ošetřit červené žilky v obličeji, jedná se o malé pavučinky okolo nosu a dvě na tvářích. Budu po ošetření zarudlá?

Bezprostředně po ošetření může vzniknout zčervenání ošetřované oblasti, které ovšem do pár hodin, maximálně dnů zmizí. Zároveň je možné již druhý den po ošetření použít make-up, takže případné zčervenání již nebude viditelné. 

Dobrý den, měla bych zájem o odstranění metliček z nohou (stehen), poměrně velká oblast na pravé noze, 28 let. Lze tento zákrok udělat i během léta, nebo je lepší vyčkat na podzim?

Tento zákrok lze provést i v letních měsících, jen po ošetření doporučujeme pokožku po dobu 3 týdnů nevystavovat přímému slunečnímu záření, to znamená například neopalovat ošetřenou pokožku u moře, popřípadě ji chránit přípravkem s ochranným faktorem SPF 50. 

Dobrý den, v obličeji mám od dětství červenou skvrnku- mateřské znaménko to není, je to červené. Ráda bych si tuto skvrnku nechala odstranit spolu s žilkami v obličej. části, které maskuji nyní korektorem.

Při odstraňování veškerých kožních problémů cévního typu dosahuje nejlepších výkonů laser V-beam Perfecta®, s nímž pracujeme i na naší klinice. Poradí si kromě rozšířených žilek také s akné, s vráskami, s roztroušeným zarudnutím kůže či s nadměrným červenáním se, s pigmentací, slunečními a se stařeckými skvrnami. Paprsek tohoto laseru je specificky navržen tak, aby pronikal do krevní tkáně co nejefektivněji, což umožňuje léčení pokožky jak na povrchu, tak i v oblasti cév ve spodnějších vrstvách kůže. Rozšířené cévky se jeho působením smršťují a mizí. Žádná rekonvalescence po ošetření není nutná.

Kamarádka mi říkala, že na Vaší klinice řešíte i omlazení rukou. Mám již hodně vystouplé žíly a opravdu se mi to nelíbí.

Máte naprosto správné informace. Vaši situaci nejčastější řeším pomocí dermálních výplní, které dokážou navrátit ztracený objem pokožce a tím zakrýt viditelné žíly. 

Dobrý den, mám hluboké nosoretní rýhy, měla bych zájem o jejich řešení.

Aplikace dermálních výplní, neboli fillerů, patří mezi nejefektivnější ambulantní řešení hlubokých vrásek. Nejčastěji se pomocí nich řeší vrásky kolem očí nebo úst, či Vámi zmíněné výrazné nosoretní rýhy.

Dobry den, chtěla bych zamaskovat tmavé kruhy pod očima. Lze to touto metodou?

Ano, odstraňování tmavých kruhů kolem očí na naší klinice provádíme dermálními výplněmi, které jsou schopny tyto projevy dokonale eliminovat. Výsledkem je svěží pohled plný energie a vitality.

Dobrý den, mám zájem o vyplnění rýh nad horním rtem. Nemám žádné zkušenosti, je mi 53 let. Manžel nesnáší nafouklé rty,takže mě zajímá, zda citlivě reagujete i na tento požadavek.

Pro výplně rtů na naší klinice používáme speciální filler Volbella, který byl speciálně vytvořen pro ošetření rtů. Je velmi jemný a měkký, což způsobuje velice přirozený efekt.

Komu pomůže aplikovat kyselinu hyaluronovou a pro koho není tento zákrok vhodný?

Aplikace kyseliny hyaluronová do kloubu pomůže v indikovaných případech tehdy, kdy je narušena normální funkce chrupavek a synoviální tekutiny v kloubu. Tak se děje například při artróze či po úrazech. Zákrok není vhodný pro osoby přecitlivělé na některou ze složek preparátu, zejména při přecitlivělosti na kyselinu hyaluronovou či pomocné látky. O indikaci a kontraindikaci léčby by měl vždy rozhodnou ošetřující lékař.

Jak často se aplikace kyseliny hyaluronové má opakovat?

Na daný postup existují jasné daná aplikační schémata, která se liší dle jednotlivých výrobků, některé se podávají např. 1x za rok, některé opakovaně 2 a znovu 6 měsíc po prvním podání nebo 3x během 56 měsíců.

Jaké účinky kyselina hyaluronová v ortopedii má? Pouze chrání chrupavku nebo ji i vyživuje?

Kyselina hyaluronová jednak chrupavku chrání, taktéž vyživuje a zároveň působí jako náhrada synoviální tekutiny v kloubu a tlumí bolesti. 

1 ... 5 ... 9 ... 12 13 14 15 16

Kontaktujte nás

vyberte soubory