Dotazy

Dotazy

Zdravím. Můžu se zeptat, jak se tato metoda provádí?

Jedná se o mini-invazivní metodu, při níž se do různých hloubek pokožky aplikují dermální výplně za účelem její modelace. 

Co si mám představit pod názvem 3D lifting?

Tzv. 3D lifting neboli objemová modelace obličeje je nejefektivnějším neinvazivním řešením ztráty objemu tváře, k níž v průběhu let dochází. Kombinuje speciální aplikační techniky a moderní výplňové materiály, což vede k navrácení plného objemu obličeje, podtržení jeho charakteristických kontur a navození přirozeného mladistvého vzhledu. Rozsah ošetření je individuální a záleží čistě jen na pacientově přání. Žádná rekonvalescence po něm není nutná.

Dobrý den. Chtěla bych obličeji dodat objemu, mám již hodně propadlé tváře a celkově vypadám starší, než jsem. Je možné tvářím dodat objem?

Samozřejmě, velice efektivní metoda navrácení objemu tváří je tzv. 3D lifting, což je speciální technika aplikace dermálních výplní. Výsledkem jsou plnější, mladistvěji působící, tváře.

Dobrý den, prosím vás, je po této proceduře potřeba nějaká rekonvalescence? Nemohu si moc dovolit brát si v práci dovolenou.

Po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Pacient se může okamžitě vrátit do svého běžného života, není proto nutné brát si v práci dovolenou.

Jaké oblasti si mohu nechat permanetnním make-upem ošetřit?

Na klinice Mediestetik provádíme ošetření obočí, horních i dolních očních linek.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Výdrž ošetření je individuální, záleží zejména na metabolismu pacienta, schopnosti jeho regenerace, věku apod. Zpravidla je výdrž minimálně 2 roky.

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Permanentní make-up je miniinvazivní zákrok, u kterého mohou být pociťovány nepříjemné pocity. Pro maximální komfort pacienta se proto aplikuje povrchová anestetická mast.

Pro koho je vhodný laserový peeling?

Laserový peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Působí na rozšířené póry, nerovnosti v reliéfu pokožky, navíc stimuluje tvorbu kolagenu v pleti, který pleť vypíná a omlazuje.

Slyšela jsem, že Palomar má dvě hlavice, která je vhodná pro omlazení pleti?

Skutečně u nás n klinice máme dvě hlavice. Obě tyto hlavice jsou vhodné na omlazení pokožky, akorát každá funguje na trochu jiném principu. Hlavice 1540 používá k omlazení laserový paprsek a hlavice DeepIR infračervené světlo.

Na obličeji mám pár nevzhledných znamínek, kterých bych se ráda zbavila. Můžete mi pomoci?

Dobrý den, rádi Vám s Vší situaci pomůžeme. K odstraňování znamének používáme CO2 laser, který přímo zaměří nechtěný útvar a tepelně ho zničí. Velká výhoda tohoto laseru je, že se jedná v zásadě o bezbolestnou proceduru a dochází k rychlému hojení bez vzniku jizviček.

1 ... 5 ... 9 10 11 12 13 14 15 16

Kontaktujte nás

vyberte soubory