Dotazy

Dotazy

Dobrý den, jak u vás léčíte kazy?

Na naší klinice nabízíme jak neinvazivní metodu léčby zubního kazu ICON, tak klasickou léčbu vyvrtáním a vyčištěním kazu.

Dobrý den, trápí mě bolest dásně. Jak je možné ji léčit?

Bolest dásně může mít více příčin. Jedná se tedy o velmi specifickou léčbu a nejdůležitější roli v ní hraje individualita pacientova organismu, která se případ od případu liší.

Dobrý den, může mi něco pomoci pro předcházení problémů s dásněmi?

Velice účinná prevence může být i pravidelná dentální hygiena, kterou by měl každý pacient podstupovat přibližně jednou za půl roku.

Jak se parodont léčí?

Léčba parodontu představuje léčbu tkání okolo zubu (dáseň, čelistní kost tvořící lůžko zubu, vazivo a zubní cement neboli vnější tkáně pokrývající kořen), které zajišťují fixaci zubu, regulují zátěž zubu při žvýkání a plní vyživovací a regenerační funkce.

Dobrý den, slyšel jsem, že T-Scan dokáže odhalit i potenciální změny, které ještě nenastaly. Je to pravda?

Ano, T-Scan odhalí hrozící rizika a umožní jejich eliminaci ještě předtím, než problémy plně propuknou.

Dobrý den. Jak se prosím liší T-Scan od ostatních rentgenů? Děkuji za odpověď.

T-Scan a RTG jsou dvě rozdílné technologie. T-Scan je nejmodernější systém diagnostiky skusu, který je schopen odhalit všechny nerovnosti chrupu a odhalit styčné plochy zubů při skusu, což lékaři umožňuje důkladnější a přesnější péči.

Dobrý den. Chtěl bych si nechat udělat implantáty. Lékař mi říkal o tomto scanu, že by bylo dobré jej zhotovit.

Ano, T-Scan systém pomáhá mimo jak s diagnostikou zavádění implantátů, tak s ortodontickou léčbou, s profesionálním čištěním zubů i s estetickou péčí o chrup.

Dobrý den. Je po tomto ošetření nějaké omezení?

Po dentální hygieně neplatí žádná omezení, pouze se doporučuje dva až tři dny dodržovat tzv. bílou dietu, tedy vyhnout se potravinám, které výrazně barví zuby, jako například kávě nebo červenému vínu.

Hezký den přeji. Je v rámci prevence vhodné podstupovat dentální hygienu pravidelně?

Dentální hygiena pomáhá předcházet zubnímu kazu, a proto ji doporučujeme zařadit do Vaší běžné péče o chrup a absolvovat ji stejně jako preventivní prohlídku 2 x ročně.

Dobrý den, můžu se zeptat, jak dentální hygiena probíhá? Děkuji.

Dentální hygiena je profesionální čištění zubů, které u nás na klínce provádí výhradně lékař. Během ní Vás lékař za pomoci pískování, tzv. Air flow zbaví zubního plaku a pomocí ultrazvuku zubního kamene. Následně se na zuby nanáší fluoridační pasta pro posílení zubní skloviny. Zuby jsou po tomto ošetření čisté, bělejší a zdravější.

1 ... 5 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15

Kontaktujte nás

vyberte soubory