Dotazy

Dotazy

Dobrý den, zajímalo by mě, proč zubní kazy vznikají? Děkuji za odpověď.

Zubní kaz vzniká působením mikroorganismů na zubní sklovinu, kterou naleptávají a prostupují skrze ni. Je nutné kaz odstranit co nejdříve, protože je-li ponechán na zubu dál, postupuje hlouběji a může způsobit daleko vážnější stavy.

Jak přesně probíhá vrtání kazu?

Léčba zubního kazu se provádí vyvrtáním kazu, vyčištěním zubu a vyplněním vzniklého prostoru fotokompozitní či keramickou výplní.

 

Dobrý den, jak u vás léčíte kazy?

Na naší klinice nabízíme jak neinvazivní metodu léčby zubního kazu ICON, tak klasickou léčbu vyvrtáním a vyčištěním kazu.

Dobrý den, mám zájem o vyplnění rýh nad horním rtem. Nemám žádné zkušenosti, je mi 53 let. Manžel nesnáší nafouklé rty,takže mě zajímá, zda citlivě reagujete i na tento požadavek.

Pro výplně rtů na naší klinice používáme speciální filler Volbella, který byl speciálně vytvořen pro ošetření rtů. Je velmi jemný a měkký, což způsobuje velice přirozený efekt.

Zdravím. Můžu se zeptat, jak se tato metoda provádí?

Jedná se o mini-invazivní metodu, při níž se do různých hloubek pokožky aplikují dermální výplně za účelem její modelace.

Dobrý den. Chtěla bych obličeji dodat objemu, mám již hodně propadlé tváře a celkově vypadám starší, než jsem. Je možné tvářím dodat objem?

Samozřejmě, velice efektivní metoda navrácení objemu tváří je tzv. 3D lifting, což je speciální technika aplikace dermálních výplní. Výsledkem jsou plnější, mladistvěji působící, tváře.

Může u plastiky paží dojít k neúspěšnému / neuspokojivému výsledku?

Bezprostřední výsledky této operace bývají velmi uspokojivé a přetrvávají takto dlouhodobě. Nicméně je třeba upozornit na působení gravitace, které může, v kombinace s pacientovou předispozicí tkání, v průběhu let vytvořit kožní valy. Brachiopla

Je brachioplastika omezena věkově?

Nikoli, hlavním kritériem je zvážení budoucího vývoje u pacienta – tj. k plastice paží by nemělo dojít pokud se počítá s dalšími úbytky váhy. Pokud to pacientův zdravotní stav uspokojivý a je k dispozici dostatek kožního krytu, věk nehraje u tohoto zákroku roli.

Za jak dlouho po plastice paží můžu začít opět cvičit?

Bezprostřední rekonvalescence po zákroku až 6 týdnů, individuálně dle pacientovy schopnosti regenerace a dodržení pooperačního režimu. K namáhavější fyzické aktivitě se můžete vrátit až za cca. 2-3, na základě konzultace s chirurgem. Během této doby je zároveň důležité dodržovat mírný režim i v případě dalších aktivit, jako je řízení auta nebo zvedání těžkých předmětů

Je výsledek modelace trvalý?

Dobrý den, to bohužel nelze zaručit. Chirurg se vždy snaží provést zákrok tak, aby se předcházelo opětovnému povisu. Nicméně u každého pacienta vstupuje do hry řada faktorů – od gravitace, životního stylu, genetické predispozice ke stárnutí až po životní vývoj (těhotenství apod.).

 

1 2 3 4 5 ... 10 ... 14 ... 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory