BITVA O KRÁSU - soutěž o proměnu v hodnotě 100 000 Kč!

BITVA O KRÁSU - soutěž o proměnu v hodnotě 100 000 Kč!

http://www.mediest.cz/Bitva o krásu

Chcete svůj život zásadně změnit? Jste soutěživí a nebojíte se výzev? Svěříte se do rukou našich lékařů a získáte zákroky v hodnotě 100 000 zdarma? Zapojte se právě VY do naší bitvy o krásu. Bitvy, která ukáže um a znalosti lékařů kliniky Mediestetik, kteří změní nejen váš vzhled, ale třeba i život! Boj to bude veliký, jste na to připraveni?

Kdo může bojovat?

Čtyři dvoučlenné týmy lékařů kliniky Mediestetik ve složení dermatolog a stomatolog provedou na přiděleném pacientovi zákroky v oblasti obličeje. Cílem je dosáhnout co nejlepšího výsledku omlazení a to v kombinaci, která bude odpovídat přidělenému rozpočtu, který činí 100 000 Kč pro jeden tým. Pro tuto soutěž proto hledáme pacienty, kteří se svěří do rukou lékaře a získají zdarma omlazení v hodnotě 100 000 Kč

Kdy se bude bojovat?

Soutěž proběhne v listopadu a prosinci tohoto roku. Z celé soutěže vznikne šestidílný medicínský pořad.

O co se bude bojovat?

Vítěze vybere odborná porota, a to na základě dosažených výsledků. Vítězný tým získá 100 000,- Kč na své následné vzdělávání a rozvoj. Tým, který se umístí na druhém místě, získá 50 000,- Kč pro téže účely.

Hledáme vhodné pacienty

Nezoufejte, do boje se můžete zapojit i VY! Hledáme vhodné pacienty do soutěže, kteří se nebojí svěřit svůj vzhled zcela do rukou odborníků a nechat svou proměnu zcela na nich. Můžete očekávat bezplatnou prémiovou péči a bezplatnou úpravu obličejových partií a chrupu.

Nebojte se tedy svěřit se do rukou největších odborníků v oboru a přijďte s námi bojovat o krásu!

Jak ze zúčastnit?

Svou přihlášku zašlete z formuláře  na konci stránky. Přiložte i fotografii vašeho obličeje a několika větami co byste na sobě chtěla změnit nejvíce! Do pole předmět prosím napište "Bitva o krásu"

Odesláním fotografie souhlasíte s jejím případným použitím pro potřeby soutěže. 

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory
Odeslat

Kontaktujte nás

vyberte soubory