Blog

Jak pomáhá regenplazma v ortopedii? | Klinika Mediestetik

Jak pomáhá regenplazma v ortopedii?

Každý má své problémy, bohužel většina z nás nemá problémy v soukromém životě, ale má ty zdravotní problémy, které jsou mnohem horší. Nejčastěji nás trápí různé nemoci, jindy nás trápí ekzémy. Sportovci mají třeba největší problém s klouby. Často si klouby během sportu doslova zdevastují.
Číst celý článek
Co se využívá jako náhrada synoviální tekutiny? | Klinika Mediestetik

Co se využívá jako náhrada synoviální tekutiny?

Ortopedické problémy jsou jedny z nejhorších, co nás mohou sužovat. Přece jenom když nám něco brání ve svobodném pohybu, je to mnohem horší, než kdyby nás sužoval pupínek na obličeji. Samozřejmě, i dermatologické problémy jsou zlé, ale nikdy nám nebrání v chůzi nebo v tom, abychom dělali, co máme rádi.
Číst celý článek
Ortopedická péče na klinice Mediestetik | Klinika Mediestetik

Ortopedická péče na klinice Mediestetik

Klinika Mediestetik využívá vysoce funkční preparáty v oblasti kloubní a tkáňové regenerace. Léčí za pomoci aktivní plazmy bohaté na trombocyty, za pomoci preparátů na bázi kyseliny hyaluronové a kombinace obou preparátů.
Číst celý článek
Klinika Mediestetik a její terapie | Klinika Mediestetik

Klinika Mediestetik a její terapie

Klinika Mediestetik využívá v terapii léty ověřené a 100% funkční preparáty v oblasti kloubní a tkáňové regenerace. Léčí za pomoci aktivní plazmy bohaté na trombocyty, pomocí preparátů na bázi kyseliny hyaluronové a kombinace obou preparátů.
Číst celý článek
Mezinárodní síť klinik Mediestetik | Klinika Mediestetik

Mezinárodní síť klinik Mediestetik

Svobodný pohyb je pro nás klíčový. Když nás něco bolí, je třeba navštívit ortopeda. Specialisti ortopedie se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci poruch hybnosti. Léčí různé formy zranění a onemocnění podpůrného a pohybového aparátu. Dokáží vám pomoci s úlevou v mnoha případech.
Číst celý článek
1 2