Vánoční vouchery kliniky Mediestetik

Vánoční vouchery kliniky Mediestetik

Už máte vybrané vánoční dárky? Na klinice Mediestetik můžete nyní pořídit výhodné dárkové poukazy v různých hodnotách! Naše dárkové vouchery s 10% zvýhodněním můžete využít na libovolné procedury z nabídky dermatologie nebo dokonce na libovolné zákroky plastické chirurgie! Dárkové vouchery jsou univerzálním dárkem, který pořídíte kdykoli a odkukoli! 
 
Ke každému voucheru od nás dostanete 10% bonus jako dárek!
Pořiďte si vouchery v hodnotách:
Voucher za cenu 2 000 Kč = 2 200 Kč
Voucher za cenu 5 000 Kč = 5 500 Kč
Voucher za cenu 10 000 Kč = 11 000 Kč
Voucher za cenu 20 000 Kč = 22 000 Kč
 
Nebo zakupte svým blízkým dárkový vánoční voucher na konkrétní estetický zákrok. 
Mezi ty nejoblíbenější ošetření patří omlazující procedury obličeje, dekoltu i těla! Nejžádanější je například úprava rtů a obličeje dermálními výplněmi nebo vyhlazování vrásek aplikací botoxu. Dalšími oblíbenými zákroky jsou přístrojová omlazení pleti Thermage a Ultraformer 3 či možnost trvalé epilace chloupků alexandritovým laserem.
Samostatnou kapitolu pak tvoří estetické zákroky na oddělení plastické chirurgie, kde si můžete vybrat například liposukci, facelift nebo dámy může potěšit modelace a zvětšení poprsí.
Zakupte sobě nebo svým blízkým dárkový vánoční voucher s věnováním přesně na míru! Vánoční poukazy můžete objednávat až do 23.12.2020! 
A jakou estetickou proceduru byste chtěli pod stromeček dostat vy? 
 
Objednávejte na tel. 242 242 242 nebo na info@mediest.cz

Kontaktujte nás

vyberte soubory