Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Monika Čuhelová, sportovní novinářka

STOMATOLOGIE

Úsměv je pro mě důležitý v soukromém i profesním životě. Mám vyzkoušené, že s ním jde všechno líp. I proto je pro mě důležité mít zdravé a krásné zuby. Příroda mi v tomto směru naštěstí nadělila, ale bylo třeba jí najít pomocníka. Perfektního stomatologa, který se dokáže postarat vždy, kdy se objeví problém a podchytí ho včas. Já takového navštěvuji na klinice Mediestetik, kde jsem našla odborný, ale zároveň lidský přístup a takřka rodinnou atmosféru

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Alona Kantsedal, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Existují tři věci, které jsou v ženském životě důležité - gynekolog, zubní lékař a kadeřník. Nedávno jsem se přestěhovala do Prahy, a tak jsem musela znovu „ tým snů". Se dvěma z nich si stále nejsem jistá, ale měla jsem neuvěřitelné štěstí najít svou "lásku na celý život" – stomatologa pro každý okamžik! Velmi profesionálního, laskavého a na klienta orientovaného, zároveň vytrvalého, vždy upřímného, ale i striktního, tak jak je to třeba k dosažení nejlepšího možného výsledku. Ano, to vše se snoubí v jedné osobě dr. Igora Karelina. Samozřejmě, že atmosféra, tým a používané technologie jsou také velmi důležité, aby bylo dosaženo maximálního výsledku. Skupina klinik Mediestetik, kde lékař dr. Karelin pracuje, odvádí v tomto ohledu kvalitní výkon v péči o zdraví i krásu! Je zřejmé, že každý jednotlivý zaměstnanec je trpělivě vybírán a dokonale zapadá do týmu. Všichni společně pak odváději skvělou práci! Také bych chtěl říci pár slov o Magdě Neparidze M. D.. Je to člověk, kterému se podařilo spojit vysokou úroveň profesionality a úžasných osobních kvalit, jako je laskavost a pochopení potřeb lidí. Doktorka Neparidze je úžasný člověk a skvělý laserový specialista. Sečtěno podtrženo - na klinice Mediestetik najdete ty nejlepší z nejlepších!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Hana Průšová, nakladatelství Academia

STOMATOLOGIE

Vynikající péče! Stomatologové kliniky Mediestetik jsou skuteční odborníci, je vidět, že své specializaci rozumí a ví, co dělají. Neskutečně lidský a šetrný přístup, absolvovala jsem vsazení implantátu a už se těším na dokončení tohoto zákroku. Umí si poradit i s komplikacemi, jako je diabetes. Svou práci nedělají jen kvalitně, ale chtějí, aby zákrok v ústech ve finále vypadal i hezky, což je pro mě jako ženu velmi důležité. Nikoho lepšího jsem nemohla najít. Vřele doporučuji i přesto, že klinika nemá smlouvu se žádnou ZP.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Šárka Ampapová, spokojená pacientka kliniky

Dermatologie

Vždy jsem měla mindrák a tím byly zarudlé pupínky v oblastí třísel. Zkoušela jsem všemožné epilace, depilace, vosky, krémy, vodičky obsahující antibiotikum, ale problém přetrvával. Ani odborná lékařská pomoc mi nepomohla, obešla jsem 3 kožní doktorky. Kliniku Mediestetik jsem navštívila poprvé před rokem a půl na základě doporučení kamarádky, která mi řekla, že jejich laser je opravdu účinný. Na komerční články už nevěřím. Jedině osobní doporučení je pro mě důkazem kvality a spokojenosti! Už při vstupu na recepci mi bylo jasné, že zde nejsem naposled. Čistota, nádherný design recepce a nadmíru přívětivý a šikovný personál. Dalo by se říct, že jsem si kliniku zamilovala hned na první pohled. Epilace laserem mě zbavila mé noční můry. Velice pozitivně také hodnotím analýzu pleti za pomoci moderních technologií nebo výživové poradenství. Upřímně? Opravdu se těším na každou další návštěvu kliniky, vždy odcházím ještě spokojenější. Navíc Mediestetik je finančně dostupná, stačí si jen počkat na AKCE, které za opravdu vyplatí!

1 2 3 4 5 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory