Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Alona Kantsedal, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Existují tři věci, které jsou v ženském životě důležité - gynekolog, zubní lékař a kadeřník. Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno přestěhovala do Prahy musela jsem hledat pro mě nový tým snů. Se dvěma z nich si stále nejsem jistá, ale měla jsem neuvěřitelné štěstí najít svou "lásku na celý život" stomatologa pro každý okamžik! Velmi profesionálního, laskavého a na klienta orientovaného, zároveň vytrvalého, vždy upřímného, ale i striktního, tak jak je to třeba k dosažení nejlepšího možného výsledku - ano, to se snoubí v jedné osobě Igora Karelina. Samozřejmě, že atmosféra, tým a používané technologie jsou také velmi důležité, aby bylo dosaženo maximálního výsledku a Skupina klinik Mediestetik, kde lékař dr. Karelin pracuje odvádí vysoký kvalitní výkon v péči o zdraví i krásu! Je zřejmé, že každý jednotlivý zaměstnanec je trpělivě vybírán a dokonale zapadajá do týmu, a všichni společně dělají skvělou práci! Také bych chtěl říci pár slov o Magdě Neparidze M. D., je to člověk, kterému se podařilo spojit vysokou úroveň profesionality a úžasných osobních kvalit, jako je laskavost a pochopení potřeb lidí. Doktorka Neparidze je úžasný člověk a velký laserový specialista. Shrnu-li co bych chtěla říci, jsou opravdu nejlepší z nejlepších!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Hana Průšová, nakladatelství Academia

STOMATOLOGIE

Vynikající péče, stomatologové kliniky Mediestetik jsou skutečně odborníci, je vidět, že své specializaci rozumí a ví, co dělají. Neskutečně lidský a šetrný přístup, absolvovala jsem vsazení implantátu a již se těším na dokončení tohoto zákroku. Umí si poradit i s komplikacemi jako je diabetes, svou práci nedělají jen kvalitně, ale chtějí, aby zákrok v ústech ve finále vypadal i hezky, což je pro mě jako ženu velmi důležité. Nikoho lepšího jsem nemohla najít. Vřele doporučuji i přesto, že klinika nemá smlouvu se žádnou ZP. Platba kartou je naprostou samozřejmostí.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Šárka Ampapová, spokojená pacientka kliniky

Dermatologie

Vždy jsem měla mindrák a tím byly zarudlé pupínky v oblastí třísel. Zkoušela jsem všemožné epilace, depilace, vosky, krémy, vodičky obsahující antibiotikum, ale problém přetrvával. Ani odborná lékařská pomoc mi nepomohla, navštívila jsem 3 kožní doktorky. Kliniku Mediestetik jsem navštívila poprvé před rokem a půl na základě doporučení kamarádky, která mi řekla, že jejich laser je opravdu účinný. Na komerční články už nevěřím. Jedině osobní doporučení je pro mě důkazem kvality a spokojenosti! Už při vstupu na recepci mi bylo jasné, že zde nejsem poprvé. Čistota, nádherný design recepce a nadmíru přívětivý a šikovný personál. Dalo by se říct, že jsem si kliniku zamilovala hned na první pohled. Epilace laserem mě zbavila mé noční můry. Velice pozitivně také hodnotím analýzu pleti za pomoci novodobé technologie, či výživové poradenství. Upřímně? Opravdu se těším na každou další návštěvu kliniky, vždy odcházím spokojenější. Navíc Mediestetik je finančně dostupná i střední společenské vrstvě, stačí si jen počkat na AKCE, které za opravdu vyplatí!

Dermatogie | Klinika Mediestetik
Alena Semenova, majitelka butiku Escada - Pařížska 21

Dermatogie

„Za nejvyšší úroveň zdravotní péče považuji, když lékař dokáže nejen diagnostikovat a vyléčit pacientův problém, ale když je schopen také pacientovi naslouchat a zcela pochopit jeho představy a očekávání. To je dle mého názoru největší výhodou kliniky Mediestetik oproti jiným zdravotnickým zařízením, protože tam právě takoví specialisté pracují. Pacient je tu tím nejdůležitější – to je patrné od chvíle, kdy vejdete – a je s ním nakládáno s tou největší profesionalitou. Vždy, když přijdu, vím, že se mi dostává té nejlepší možné péče a že jsou mi k dispozici jen ty nejmodernější inovativní metody, se kterými klinika často přichází do České republiky jako úplně první. Protože krása je pro každou ženu – a nejen ženu – důležitá, jsem velmi ráda, že mohu mít při jejím udržování a zdůrazňování tak spolehlivého partnera.“

1 2 3 4 5

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory