Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Hana Bubníková, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat za vynikající přístup, atmosféru a hlavně prvotřídní práci celého personálu na klinice Mediestetik na Praze 5. Práce paní doktorky na stomatologii byla maximálně profesionální a velmi mi pomohla. Sestřičky i slečna na recepci byly příjemné a usměvavé, i přes to, že jsem přišla pozdě, zabloudila jsem ( moje chyba) :-)). Ráda bych doporučila tuto kliniku dalším lidem. V tomto prostředí a s těmito lékaři se vždy budete cítit výborně a jejich práce je skvělá.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Božena Nejezchlebová, spokojená klientka kliniky

Dermatologie

Chtěla bych se podělit o zážitek z příjemného prostředí teplické pobočky Mediestetik. Vždy jsem byla velice spokojená a moc se těším na další návštěvu.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Kira Ostrikova, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Byla jsem dvakrát u doktora Bilouse. Jsem mu velmi vděčna za pozornost, pochopení, vidění toho, co člověk potřebuje. Je to špičkový zubař, skutečný profesionál ve svém oboru. Díky němu se nyní mohu usmívat doširoka, aniž bych se musela stydět za svůj chrup. Děkuji moc!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Polina Bystrová, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Přijela jsem do Prahy pouze na 5 dnů. V pondělí jsem měla dva přední zuby připraveny na fazety a ihned poté jsem absolvovala ultrazvukový facelift. Ještě ten samý den večer jsem si pak bez problémů mohla užít pražského nočního života. V pátek byly mé fazety hotové, následně jsem podstoupila zákrok s dermálními výplněmi a večer jsem si opět mohla vyrazit s přáteli. Ihned po ošetření přístrojem Ultraformer III jsem cítila, že má pleť je pevnější a pružnější. Navíc, dle sdělení paní doktorky, bude efekt další 2 měsíce ještě narůstat. Je to zdaleka nejúčinnější neinvazivní facelift, na který jsem na trhu narazila. Ceny byly navíc mnohonásobně výhodnější nežli v Irsku, kde žiji. Moje zuby nyní vypadají úžasně a celkový přístup byl naprosto fantastický. Kliniku Mediestetik mohu tedy jen a jen doporučit. Od samého začátku odpovídali rychle na všechny mé emailové dotazy a dostala jsem všechny informace. Pracovníci kliniky jsou velice vstřícní a při každé příležitosti jsem byla velice příjemně překvapená tím, jak bylo vše profesionální, organizované a celkově naprosto dokonalé. Nemohu se dočkat, až se na kliniku opět vrátím. Mají mou 100% důvěru a hlavně mi pomohli zlepšit můj vzhled.

1 2 3 4 5 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory