Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Petr Palacký, profesionální voják

STOMATOLOGIE

Byl jsem u paní Olgy Doroško v Teplicích. Neustále vypadávající plomba mě donutila vyhledat zubaře, u kterého budu mít jistotu, že odvede svou práci poctivě. Krátká objednací doba a profesionální práce mě přesvědčila o tom, že má návštěva zde nebyla poslední.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
David Holan, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, rád bych se podělil o zážitek na stomatologii u paní doktorky Doroško v Teplicích. S takovou pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě u zubaře nesetkal. Opravdu jsem zíral. Paní doktorka je velmi přátelská, vše vysvětlí do detailů, snaží se, aby zákrok byl co nejméně nepříjemný. Opravovala mi korunku, kterou zfušovala jedna lékařka, poté mi prováděla vrtání a nové plombičky, a také čištění kamene ultrazvukem. Na konci se jsem svůj chrup skoro nepoznal. Velmi kvalitní práce.

DERMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Natali Ruden, módní návrhářka

DERMATOLOGIE

Jako módní návrhářka si vždy potrpím na krásu a eleganci. Sice se říká, že šaty dělají člověka, ale i vzhled člověka je velice důležitý, nejen pro reprezentaci sama sebe, ale taktéž i pro svůj vlastní vnitřní pocit. Ve svém životě si vždy pečlivě vybírám to, co je pro mě nejlepší, a tak jsem si zvolila i kliniku Mediestetik, která vyniká nejen špičkovým vybavením, ale i těmi nejlepšími odborníky ve svém oboru. Vždy se ráda vracím do míst, kde vládne profesionalita a výsledky jsou skvělé. Vypadat a cítit se dobře po kosmetickém ošetření či dermatologické péči, která napomáhá udržet přirozenou krásu, je tím správným krokem, který mi napomáhá být špičkou v mém oboru.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Andrea Janská, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobry den, chtěla bych vyjádřit svou maximální spokojenost se vždy velmi profesionálním ošetřením a zároveň i milým přístupem k pacientovi ve stomatologické ordinaci dr. Terezy Fulínove a její sestřičky Zdeňky, za kterými jsem bez váhání přešla na vaší kliniku z jejich dřívějšího pracoviště. Na lékařský a zdravotnický personál na takové profesionální i lidské úrovni můžete být právem hrdi, protože v praxi se s nim člověk bohužel nesetkává tak často, jak by si přál. S pozdravem, Andrea Janská, Mgr.

1 2 3 4 5 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory