Názory klientů

Názory klientů

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Eva Němečková, spokojená klientka

Stomatologie

Dobrý den, moc ráda bych poděkovala paní doktorce Olze Doroško za velmi empatický přístup k člověku, který má ze zubaře až panický strach. Paní doktorka odvedla velmi precizní práci, kterou nezvládli ani moji dva předešlí stomatologové. Paní doktorka je úžasná a moc jí i sestřičce děkuji. Jako strašpytel ze zubní ordinace musím říci, že jsem zde nebyla naposledy.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Gary Wytiaz, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Absolvoval jsem ošetření v srpnu 2018. Byl jsem velmi spokojen, protože všechny mé amalgámové výplně byly nahrazeny za kompozitní a zuby vypadají skvěle. Zubní lékařka byla skutečně nadaná a odvedla výbornou práci. Děkuji mnohokrát MDDr. Tereze Fulínové.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Tatiana Šimunová, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

V júli 2018 som bola na Vašej klinike na ošetrení zuba a na dentálnej hygiene u MDDr. Klaudie Vavrdovej. Prístup lekárky bol na profesionálnej úrovni. Oceňujem kvalitu jej práce a zároveň veľmi príjemné vystupovanie. Zároveň chcem vyzdvihnúť vysokú úroveň aj ďalšieho personálu kliniky, s ktorými som sa dostala do kontaktu. Ďakujem, Šimunová

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Werner Niederberger, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Na kliniku Mediestetik jsem přijel do Prahy ze Švýcarska dvakrát – pro kompletní úpravu zubů. Profesionální práce a podpora MDDr. Terezy Fulínové a zdravotní sestry Zdeničky byly opravdu vynikající. Tento tým na klinice Mediestetik proto doporučuji všem, kteří chtějí velmi kvalitní a profesionální poradenství, péči, ale i velmi příjemné lidské zacházení.

1 2 3 4 5 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory