Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
David Holan, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, rád bych se podělil o zážitek na stomatologii u paní doktorky Doroško v Teplicích. S takovou pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě u zubaře nesetkal. Opravdu jsem zíral. Paní doktorka je velmi přátelská, vše vysvětlí do detailů, snaží se, aby zákrok byl co nejméně nepříjemný. Opravovala mi korunku, kterou zfušovala jedna lékařka, poté mi prováděla vrtání a nové plombičky a také čištění zoubků ultrazvukem. Na konci se jsem svůj chrup nepoznával. Velmi kvalitní práce.

DERMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Natali Ruden, módní návrhářka

DERMATOLOGIE

Jako módní návrhářka si vždy potrpím na krásu a eleganci, sice se říká, že šaty dělají člověka, ale i vzhled člověka je velice důležitý, a to nejen pro reprezentaci sama sebe, ale taktéž i pro svůj vlastní vnitřní pocit. Ve svém životě si vždy pečlivě vybírám to, co je pro mě nejlepší, a tak jsem si zvolila i kliniku Mediestetik, která vyniká nejen špičkovým vybavením, ale i těmi nejlepšími odborníky ve svém oboru. Vždy se ráda vracím do míst, kde vládne profesionalita a výsledky jsou skvělé. Vypadat a cítit se dobře po kosmetickém ošetření či dermatologické péči, která napomáhá udržet přirozenou krásu, je tím správným krokem, který mi napomáhá být špičkou v mém oboru.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Andrea Janská, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobry den, chtěla bych vyjádřit svou maximální spokojenost se vždy velmi profesionálním ošetřením, a přitom zároveň i milým přístupem k pacientovi ve stomatologické ordinaci dr. Terezy Fulínove a její sestřičky Zdeňky, za kterými jsem bez váhání přešla na vaší kliniku z jejich dřívějšího pracoviště.. Na lékařský a zdravotnický personál na takové profesionální i lidské úrovni můžete být právem hrdi, protože v praxi se s nim člověk bohužel nesetkává tak často, jak by si pral. S pozdravem, Andrea Janská, Mgr.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Hana Bubníková, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za vynikající přístup, výbornou atmosféru a hlavně vynikající práci celého personálu na klinice na Praze 5. Práce paní doktorky na stomatologii byla velmi profesionální a zároveň mi velmi pomohla. Sestřičky i slečna na recepci byly velmi příjemné a usměvavé, i přes to, že jsem přišla pozdě, zabloudila jsem, moje chyba :-)). Ráda bych doporučila tuto kliniku dalším lidem. V tomto prostředí a s profesionály se vždy budete cítit výborně a jejich práce je vynikající.

1 2 3 4 5

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory