Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Kira Ostrikova, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Byla jsem dvakrát u doktora Bilouse. Jsem mu velmi vděčna za pozornost, pochopení, vidění toho, co člověk potřebuje, je špičkový zubař, je skutečný profesionál ve svém oboru. Díky němu se nyní mohu usmívat široko, aniž bych se měla stydět za svůj chrup. Děkuji moc!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Polina Bystrová, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Přijela jsem do Prahy na 5 dnů, v pondělí jsem měla dva přední zuby připraveny na fazety a ihned poté ultrazvukový facelift. Ten samý den večer jsem pak bez problémů mohla užívat pražského nočního života. V pátek byly mé fazety hotové, následně jsem podstoupila zákrok s dermálními výplněmi a večer opět pokračoval bujarý noční život. Ihned po ošetření přístrojem Ultraformer jsem cítila, že má pleť je pevnější a pružnější. Navíc dle sdělení paní doktorky bude efekt další 2 měsíce ještě narůstat. Je to zdaleka nejefektivnější neinvazivní facelift, na který jsem na trhu narazila. Cena byly navíc mnohonásobně výhodnější nežli v Irsku, kde žiji. Moje zuby nyní vypadají úžasně a celkový přístup byl naprosto fantastický Kliniku Mediestetik mohu jen a jen doporučit. Od samého začátku odpovídali rychle na všechny mé emailové dotazy a dostala jsem všechny informace. Pracovníci kliniky jsou velice vstřícní při každé příležitosti a jsem velice zaujatá tím, jak bylo vše profesionální, organizované a v každém okamžiku naprosto dokonalé. Cítila jsem se, jako by byli všichni lidé na klinice mí přátelé. Nemůžu se dočkat, až se vrátím znovu na kliniku příště, mají mou 100% důvěru a hlavně mi pomohli zlepšit můj vzhled.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Monika Čuhelová, sportovní novinářka

STOMATOLOGIE

Úsměv je pro mě důležitý v soukromém, ale i profesním životě. Mám vyzkoušené, že s ním jde všechno líp. I proto je pro mě důležité mít zdravé a krásné zuby. Příroda mi v tomto směru naštěstí nadělila, ale bylo třeba jí najít pomocníka. Perfektního stomatologa, který se dokáže postarat vždy, kdy se objeví problém a podchytí ho včas. Já takového navštěvuji na klinice Mediestetik, kde jsem našla odborný, ale zároveň lidský přístup a takřka rodinnou atmosféru

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Alona Kantsedal, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Existují tři věci, které jsou v ženském životě důležité - gynekolog, zubní lékař a kadeřník. Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno přestěhovala do Prahy musela jsem hledat pro mě nový tým snů. Se dvěma z nich si stále nejsem jistá, ale měla jsem neuvěřitelné štěstí najít svou "lásku na celý život" stomatologa pro každý okamžik! Velmi profesionálního, laskavého a na klienta orientovaného, zároveň vytrvalého, vždy upřímného, ale i striktního, tak jak je to třeba k dosažení nejlepšího možného výsledku - ano, to se snoubí v jedné osobě MUDr. Igora Karelina. Samozřejmě, že atmosféra, tým a používané technologie jsou také velmi důležité, aby bylo dosaženo maximálního výsledku a Skupina klinik Mediestetik, kde lékař dr. Karelin pracuje odvádí vysoký kvalitní výkon v péči o zdraví i krásu! Je zřejmé, že každý jednotlivý zaměstnanec je trpělivě vybírán a dokonale zapadajá do týmu, a všichni společně dělají skvělou práci! Také bych chtěl říci pár slov o Magdě Neparidze M. D., je to člověk, kterému se podařilo spojit vysokou úroveň profesionality a úžasných osobních kvalit, jako je laskavost a pochopení potřeb lidí. Doktorka Neparidze je úžasný člověk a velký laserový specialista. Shrnu-li co bych chtěla říci, jsou opravdu nejlepší z nejlepších!

1 2 3

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory