Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
David Holan, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, rád bych se podělil o zážitek na stomatologii u paní doktorky Doroško v Teplicích. S takovou pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě u zubaře nesetkal. Opravdu jsem zíral. Paní doktorka je velmi přátelská, vše vysvětlí do detailů, snaží se, aby zákrok byl co nejméně nepříjemný. Opravovala mi korunku, kterou zfušovala jedna lékařka, poté mi prováděla vrtání a nové plombičky a také čištění zoubků ultrazvukem. Na konci se jsem svůj chrup nepoznával. Velmi kvalitní práce.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Gary Wytiaz, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Absolvoval jsem ošetření v srpnu 2018. Bylo opravdu skvělé, že všechny mé amalgámové výplně byly nahrazeny za kompozitní a zuby vypadají skvěle. Zubní lékařka byla skutečně nadaná a udělala skvělou práci. Děkuji mnohokrát MDDr. Tereze Fulínové

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Werner Niederberger, spokojený klient kliniky

STOMATOLOGIE

Přijel jsem ze Švýcarska do kliniky Mediestetik Praha dvakrát pro kompletní úpravu mých zubů. Profesní práce a podpora od MDDr. Terezy Fulínové a zdravotní sestry Zdeničky byly samozřejmě vynikající. Proto doporučuji tento tým na klinice Mediestetik Praha všem, kteří chtějí velmi kvalitní, profesionální poradenství a také velmi hezké a lidské zacházení.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Petr Palacký, profesionální voják

STOMATOLOGIE

Byl jsem u paní Olgy Doroško v Teplicích. Neustále vypadávající plomba mě donutila hledat zubaře, u kterého budu mít jistotu, že odvede svou práci poctivě. Krátká objednací doba a profesionální práce mě přesvědčila o tom, že má návštěva zde nebyla poslední.

1 2 3 4 5

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory