Názory klientů

Názory klientů

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Petr Palacký, profesionální voják

STOMATOLOGIE

Byl jsem u paní Olgy Doroško v Teplicích. Neustále vypadávající plomba mě donutila hledat zubaře, u kterého budu mít jistotu, že odvede svou práci poctivě. Krátká objednací doba a profesionální práce mě přesvědčila o tom, že má návštěva zde nebyla poslední.

DERMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Natali Ruden, módní návrhářka

DERMATOLOGIE

Jako módní návrhářka si vždy potrpím na krásu a eleganci, sice se říká, že šaty dělají člověka, ale i vzhled člověka je velice důležitý, a to nejen pro reprezentaci sama sebe, ale taktéž i pro svůj vlastní vnitřní pocit. Ve svém životě si vždy pečlivě vybírám to, co je pro mě nejlepší, a tak jsem si zvolila i kliniku Mediestetik, která vyniká nejen špičkovým vybavením, ale i těmi nejlepšími odborníky ve svém oboru. Vždy se ráda vracím do míst, kde vládne profesionalita a výsledky jsou skvělé. Vypadat a cítit se dobře po kosmetickém ošetření či dermatologické péči, která napomáhá udržet přirozenou krásu, je tím správným krokem, který mi napomáhá být špičkou v mém oboru.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Andrea Janská, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobry den, chtěla bych vyjádřit svou maximální spokojenost se vždy velmi profesionálním ošetřením, a přitom zároveň i milým přístupem k pacientovi ve stomatologické ordinaci dr. Terezy Fulínove a její sestřičky Zdeňky, za kterými jsem bez váhání přešla na vaší kliniku z jejich dřívějšího pracoviště.. Na lékařský a zdravotnický personál na takové profesionální i lidské úrovni můžete být právem hrdi, protože v praxi se s nim člověk bohužel nesetkává tak často, jak by si pral. S pozdravem, Andrea Janská, Mgr.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Hana Bubníková, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za vynikající přístup, výbornou atmosféru a hlavně vynikající práci celého personálu na klinice na Praze 5. Práce paní doktorky na stomatologii byla velmi profesionální a zároveň mi velmi pomohla. Sestřičky i slečna na recepci byly velmi příjemné a usměvavé, i přes to, že jsem přišla pozdě, zabloudila jsem, moje chyba :-)). Ráda bych doporučila tuto kliniku dalším lidem. V tomto prostředí a s profesionály se vždy budete cítit výborně a jejich práce je vynikající.

1 2 3 4

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory