Názory klientů

Názory klientů

 | Klinika Mediestetik
Soňa a Evžen Kloboučkovi, spokojení pacienti

Chci moc poděkovat a pochválit práci pana MUDr. Chvojky. Veškeré zásahy na mém chrupu byly tak citlivě a profesionálně odvedené, že nemohu jinak, než všem doporučit. Stejnou zkušenost má navíc i můj manžel, který byl s prací a přístupem pana doktora také velmi spokojen. Oba moc děkujeme, pana doktora si vážíme a má náš obdiv. P.S.: Pochvalu si rozhodně zaslouží i příjemné a trpělivé sestřičky.

 | Klinika Mediestetik
Tatjana a Zdeněk Rozlívkovi, spokojení pacienti

Vážení představitelé a pracovníci kliniky Mediestetik, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za perfektní péči a přátelský přístup při poskytování péče o členy naší rodiny a zároveň popřát příjemné Velikonoční svátky. Náš dík patří zejména Dr. Olze Shalamové - Bahníkové a dr. Alexi Bilousovi, pečujíci o Tatjanu Rozlívkovou a Dr. Martinu Šrubařovi za jeho péči o naše dcery Karolínu a Lucii Rozlívkovy, včetně jejich sester a asistentek, dále pak v nemenší míře i paní Oksaně Povroznyk, za její operativní a vstřícný přístup ke všem klientům.

Stomatologie | Klinika Mediestetik
Yehya Faek Zammar, spokojený pacient

Stomatologie

Dobrý den, byl jsem jako turista v Praze na pětidenní dovolené a rozhodl jsem se navštívit kliniku Mediestetik a jejich zubaře, aby zkontrolovali můj chrup. Lékařka MDDr. Martina Grebacova zjistila, že mám kaz na celkem 5 zubech, udělala panoramaticky rentgen, další 2 intraorální rentgeny a provedla i dentální hygienu. Ceny jsou zde, oproti Španělsku, kde žiji, velmi přívětivé. Na kliniku Mediestetik se určitě vrátím. Nejdůlěžitější pro mě byla samotná léčba a profesionalita lékaře, který je přátelský, veselý, má rád svou práci, je velmi pozorný, stejně jako zdravotní sestra. Na klinice jsem ocenil moderní vybavení a čistotou, která je pro mě velmi důležitá. Lékařka hovořila plynně anglicky a rozuměla všemu, co jsem jí sdělil. Pro kliniku jsem se rozhodl i díky pozitivním recenzím.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Zdeňka Buksová, pracovník v pojišťovnictví

Dermatologie

Služeb kliniky Mediestetik jsem poprvé využila před 5ti lety při odstranění poměrně vekého mateřského znaménka. Bezbolestné odstranění a skvělý výsledek mě přivedli na tuto kliniku zpět. Po 20ti letém manželství přišel rozvod, který mi vepsal prožité trápení do tváře. Každé ráno jsem se lekla té paní, která na mě hleděla v zrcadle. Pracuji v pojišťovnictví a v komunikaci s klienty mi záleží na tom, jak vypadám. Proto jsem se rozhodla svůj vzhled omladit a vylepšit. Ujala se mě velice příjemná paní doktorka Blahníková, která mi před zákrokem ( i během něj) vysvětlila vše o ART FILTINGU. Dle paní doktorky si bude vše ještě sedat, ale již nyní jsem s výsledkem velmi spokojena. Vřele doporučuji všem ženám, které se bojí tento krok udělat - zákrok i rekonvalescence se dá vydržet a pocit opět nabytého sebevědomí za to rozhodně stojí!Moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů, jako jsem já. Zdeňka Buksová, práce v pojišťovnictví

1 2 3 4 ... 6 7

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory