Názory klientů

Názory klientů

DERMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Natali Ruden, módní návrhářka

DERMATOLOGIE

Jako módní návrhářka si vždy potrpím na krásu a eleganci, sice se říká, že šaty dělají člověka, ale i vzhled člověka je velice důležitý, a to nejen pro reprezentaci sama sebe, ale taktéž i pro svůj vlastní vnitřní pocit. Ve svém životě si vždy pečlivě vybírám to, co je pro mě nejlepší, a tak jsem si zvolila i kliniku Mediestetik, která vyniká nejen špičkovým vybavením, ale i těmi nejlepšími odborníky ve svém oboru. Vždy se ráda vracím do míst, kde vládne profesionalita a výsledky jsou skvělé. Vypadat a cítit se dobře po kosmetickém ošetření či dermatologické péči, která napomáhá udržet přirozenou krásu, je tím správným krokem, který mi napomáhá být špičkou v mém oboru.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Mgr. Hana Bubníková, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za vynikající přístup, výbornou atmosféru a hlavně vynikající práci celého personálu na klinice na Praze 5. Práce paní doktorky na stomatologii byla velmi profesionální a zároveň mi velmi pomohla. Sestřičky i slečna na recepci byly velmi příjemné a usměvavé, i přes to, že jsem přišla pozdě, zabloudila jsem, moje chyba :-)). Ráda bych doporučila tuto kliniku dalším lidem. V tomto prostředí a s profesionály se vždy budete cítit výborně a jejich práce je vynikající.

Dermatologie | Klinika Mediestetik
Božena Nejezchlebová, spokojená klientka kliniky

Dermatologie

Chtěla bych se podělit o příjemné prostředí Teplické pobočky Mediestetik. Vždy jsem byla velice spokojená a moc se těším na další návštěvu.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Kira Ostrikova, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Byla jsem dvakrát u doktora Bilouse. Jsem mu velmi vděčna za pozornost, pochopení, vidění toho, co člověk potřebuje, je špičkový zubař, je skutečný profesionál ve svém oboru. Díky němu se nyní mohu usmívat široko, aniž bych se měla stydět za svůj chrup. Děkuji moc!

1 2 3 4

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory