Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar

Trápí vás vrásky a zešedlá pokožka? Vyzkoušejte laserový peeling! Že jste o něm ještě neslyšeli? Nevadí! Provádí se americkým laserem společnosti Palomar Medical Technologies® (dnes Cynosure) a dokáže efektivně vyhladit a rozjasnit vaši pokožku, aniž by ji jakkoliv narušil. Na rozdíl od chemického peelingu je ten laserový totiž zcela neinvazivní.

Co je Palomar®?

Palomar® je frakční neablativní laser, to znamená, že účinně vyhlazuje a omlazuje pokožku, aniž by jakkoliv narušoval její svrchní vrstvu. Paprsky laseru navíc pronikají do věkem povolených kolagenových vláken v kůži a stimulují je k větší pevnosti a pružnosti, což normalizuje zdravý a svěží vzhled pokožky. Ošetření pomocí tohoto laseru je rychlé, nebolestivé a není po něm třeba žádná rekonvalescence.

Kromě laseru Palomar® existuje také infračervený lifting Palomar DeepIR®, který dokáže výrazně pozvednout povadlé kontury pokožky. Převratná technologie tohoto přístroje umožňuje účinné pronikání infračervených paprsků i do hlubších vrstev pokožky a jejich důkladné prohřívání až na teplotu 45°C. Je tak schopna dopřát vám plnohodnotný liftingový efekt bez bolesti, rekonvalescence a bez starostí.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Omlazení laserem Palomar® se nejčastěji provádí na čele, v okolí očí a úst, případně v oblasti tváří.

Efekt laseru Palomar®

Příznivé změny v kůži jsou nastartovány bezprostředně po ošetření a během zhruba 28 dní, které pokožka potřebuje ke své pravidelné a přirozené odměně, nastává jeho maximální viditelný efekt. Opakování ošetření, případně jeho počet závisí na stavu pokožky a typu problému, který pacienta trápí, vždy jej proto stanovuje lékař individuálně.

Chemický vs. laserový peeling?

Chemický peeling zná mnoho z nás. Využívají se při něm různé směsi kyselin v různých koncentracích. Ty narušují svrchní vrstvu pokožky a prostřednictvím chemické destrukce vyvolávají její obnovu. Výsledek této procedury závisí zejména na odbornosti toho, kdo ji provádí, a rehabilitace může trvat až dva týdny. Laserový peeling Palomar® oproti tomu dosahuje ještě výraznějších výsledků, ovšem s daleko menším rizikem. Účinně totiž omlazuje pokožku, aniž by ji jakkoliv narušoval. K jejímu obnovování tak dochází zevnitř, zatímco stávající pleť je zcela neporušená. Z toho vyplývá nulová rekonvalescence, hned druhý den po ošetření můžete jít do práce a věnovat se čemukoliv, co vás zajímá. V rámci přirozeného obnovování pleti se pak svěžejší vrstva postupně dostane na povrch a vaše tvář bude o poznání hladší a jemnější.

Fotogalerie

Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar | Klinika Mediestetik Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar | Klinika Mediestetik

Video

Laserový peeling a omlazení obličeje Palomar | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Omlazení obličeje 8 000 Kč
  • Omlazení očního okolí 3 500 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Laserový lifting Palomar s 30% slevou

<div>Dopřejte si&nbsp;plnohodnotn&yacute;&nbsp;laserov&yacute; lifting&nbsp;pleti bez bolesti, rekonvalescence a bez&nbsp;starost&iacute;!</div> <div>D&iacute;ky jedinečn&eacute;mu frakčn&iacute;mu laseru&nbsp;Palomar&nbsp;je možn&eacute; Va&scaron;i pokožku efektivně&nbsp;vyhladit&nbsp;a&nbsp;omladit!&nbsp;Dopřejte tak Va&scaron;&iacute; pokožce&nbsp;zdrav&yacute; a svěž&iacute; vzhled, kter&yacute; si zaslouž&iacute;!&nbsp;<br /> Vlivem laserov&eacute;ho paprsku doch&aacute;z&iacute; ke kontrakci kožn&iacute;ch struktur, a t&iacute;m V&aacute;s dok&aacute;že současně&nbsp;zbavit i star&yacute;ch jizev a stri&iacute;!</div> <div>Zbavte se vr&aacute;sek&nbsp;a z&iacute;skejte o pozn&aacute;n&iacute; mlad&scaron;&iacute; a jemněj&scaron;&iacute; pokožku&nbsp;nyn&iacute;&nbsp;s 30% slevou!</div> Objednat proceduru

Odpovídáme na vaše dotazy

Slyšela jsem, že Palomar má dvě hlavice, která je vhodná pro omlazení pleti?

Skutečně u nás n klinice máme dvě hlavice. Obě tyto hlavice jsou vhodné na omlazení pokožky, akorát každá funguje na trochu jiném principu. Hlavice 1540 používá k omlazení laserový paprsek a hlavice DeepIR infračervené světlo.

Pro koho je vhodný laserový peeling?

Laserový peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Působí na rozšířené póry, nerovnosti v reliéfu pokožky, navíc stimuluje tvorbu kolagenu v pleti, který pleť vypíná a omlazuje.

Další dotazy

Další procedury