Laserová epilace obličeje GentleLase

Trápí vás nežádoucí ochlupení v obličeji a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Pak není nic jednoduššího než trvalá epilace alexandritovým laserem Candela GentleLase - je rychlá, efektivní a s nechtěnými chloupky se po ní můžete rozloučit navždy, ať jde o „knír“ nebo o spojené obočí.

Co je trvalá laserová epilace?

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Jak přesně laserová epilace funguje? Paprsek alexandritového laseru proniká k vlasovým cibulkám a vyvolává jejich tepelnou destrukci, další chloupky proto zkrátka nemají odkud růst. Nejde tedy o depilaci, což je pouhé povrchové odstranění nežádoucích chloupků, nýbrž o epilaci, což je odstranění ochlupení i s vlasovými cibulkami.

Které oblasti si mohu laserovou epilací nechat ošetřit?

„Knír“, brada, „kotlety“, obočí, tváře, krk – epilovat lze skutečně jakoukoliv oblast. Ošetřit se nedá pouze výrazně snědá, opálená nebo tetovaná pokožka a sliznice (např. uvnitř nosu), a to zejména proto, že laser je orientován na pigment. Ze stejného důvodu nelze epilovat chloupky zcela bez pigmentu (tj. velmi světlé či bílé).

Efekt laserová epilace

Výsledky se dostavují bezprostředně po ošetření – až 80 % stávajících chloupků už nikdy znovu neporoste. Proč „jen“ 80 %? Laser zaměřuje pouze chloupky v růstové fázi, existují ovšem také fáze zárodečná a klidová – chloupky v těchto fázích laser nezaměřuje. Ošetření se proto musí v rozmezí zhruba čtyř týdnů zpravidla 3 – 4x opakovat. Teprve poté je dosaženo skutečně kompletního odstranění ochlupení v ošetřované oblasti. Díky svému příznivému působení na pokožku vám alexandritový laser kromě likvidace nechtěných chloupků pomůže také k citelně jemnější a hladší kůži.

Epilace laserem vs. IPL

Při vyhledávání různých metod odstranění nežádoucího ochlupení se často setkáte s tzv. IPL neboli s intenzivním pulzním světlem, které i mnozí jeho provozovatelé označují za laser. Jak ovšem již samotný název této metody napovídá, o laser se samozřejmě nejedná. IPL funguje na jiné bázi než laser, při jeho využití je zpravidla potřeba větší počet opakování a ošetření samo o sobě také dosahuje jiných, často ne tak markantních výsledků.

4 výhody epilace laserem Candela GentleLase 

1. Trvale odstraňuje nežádoucí ochlupení – není mnoho způsobů, jak se trvale zbavit nežádoucího ochlupení. Jedním z nich je laserová epilace. Díky laseru Candela GentleLase je laserový paprsek cílen přímo na vlasovou cibulku a díky jejímu zničení je možné se zbavit

2. Zlepšuje kvalitu pokožky – Epilace laserem Candela GentleLase nejen že odstraňuje nežádoucí ochlupení, ale laserová epilace má také vliv na kvalitu pokožky, která se stává jemnější a vláčnější.

3. Stačí několik málo opakování – Epilace laserem Candela GentleLase je velmi efektivní, jedná se o medicínský laser, který dosahuje vysoké efektivity. Zpravidla tak dostačuje několik málo opakování, k dosažení dokonalého výsledku.

4. Trvalý zákrok – Laserovou epilaci je po úplném ošetření potřeba opakovat již jen jednou na několik měsíců, rok i déle, a tak je možné ji skutečně označit za trvalou epilaci neboť je potřeba dělat již jen drobné korekce.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Fotogalerie

Laserová epilace obličeje GentleLase | Klinika Mediestetik Laserová epilace obličeje GentleLase | Klinika Mediestetik

Video

Laserová epilace obličeje GentleLase | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Epilace horního rtu 600 Kč
  • Epilace brady 750 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den. Chloupky v obličeji si vytrhávám, je možné se nechat ošetřit u vás laserově?

Na naší klinice využíváme pro epilaci alexandritový laser, který způsobuje trvalou epilaci. Pokud si však chloupky vytrháváte, je potřeba přibližně měsíc před ošetřením chloupky přestat vytrhávat, aby se během sezení mohla odstranit i vlasová cibulka nežádoucích chloupků.

Dobrý den, měla bych zájem o odstranění chloupků na horním rtu a na bradě. Je po ošetření nějaké omezení?

Po ošetření žádná omezení nenastávají. Pouze se doporučuje přibližně 14 dní nevystavovat přímému slunečnímu záření, aby nevznikla nežádoucí pigmentace.

Další dotazy

Další procedury