Permanentní Make-UP

Pro každou ženu je nesmírně důležité cítit se krásná a sama sebou.  Pocit vlastní krásy a sebevědomí dodává každé ženě její make-up. V koupelnách tak ženy tráví mnoho času, aby se cítily i vypadaly dokonale. Díky moderním postupům estetické medicíny lze však pleti nejen dodat svěžest, hebkost a mladistvý vzhled, ale taktéž pomoci s líčením ve formě permanentního make-upu.

Co je profesionální permanentní make-up?

V případě dokonale přesného permanentního make-upu se jedná o aplikaci nebo lépe řečeno mikroimplantaci jemných přírodních barviv do svrchní vrstvy pokožky za pomoci mikrojehliček. Permanentní make-up je miniinvazivní zákrok, který je prováděn za zcela sterilních podmínek. Permanentní make-up zcela nenahrazuje klasické denní líčení, ale ušetří mnoho času v každodenní přípravě.

Hojení o je rychlé a bez komplikací a trvá 2-4 týdny. Po zahojení se provádí kontrola a případná korekce aplikace pigmentu.

Pro koho je vhodný?

Ošetření je vhodně pro všechny, kteří chtějí upravit vzhled obočí či očních linek. Jak z důvodů estetických, tak ryze praktických. Patří sem vyrovnání estetických nedokonalostí, efekt zhuštění obočí či řas apod. Permanentní make-up taktéž využívají ženy, jimž dělá problémy se líčit, sem patří případy alergií na kosmetiku, práce ve vlhkém prostředí, sport apod.

Které oblasti se mohou zvýraznit permanentním make-upem?

Metodou nejmodernějšího profesionálního permanentního make-upu lze naprosto věrně, realisticky a opticky upravit tvar, hustotu, délku ale i barvu vašeho obočí, zvýraznit horní či dolní oční linky a očím dodat na jejich přitažlivosti a kráse. Při naší práci používáme taktéž techniku microbladingu.

Nejčastější oblibě se těší permanentní make-up obočí, které je z hlediska vnímání celého obličeje velmi důležité a utváří náš celkový vzhled. Dále pak se jedná o úpravu očních linek. Jemná tenká linka v oblasti řas vytváří velmi přirozený vzhled a vytváří optický dojem velmi hustých řas.

Jak probíhá aplikace permanentního make-upu?

Aplikace se provádí v ordinaci na klinice Mediestetik za dodržení všech postupů sterility. Pro zmírnění bolesti se používá povrchová anestezie. Ošetření jedné oblasti trvá zpravidla 60 – 90 minut dle rozsahu, aby byl efekt nejen přirozený, ale taktéž dokonalý. Samotný zákrok je podobný klasickému tetování, s tím rozdílem, že přírodní pigmenty za zavádí do jiné, svrchnější vrstvy pokožky. Délka efektu permanentního make-upu je tak závislá na mnoha aspektech, jakými jsou metabolismus člověka, jeho věk, rychlost regeneračních mechanismů těla. Zpravidla je výdrž pigmentace 2 roky.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Fotogalerie

Permanentní Make-UP | Klinika Mediestetik Permanentní Make-UP | Klinika Mediestetik

Video

Permanentní Make-UP | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Horní linky 2 900 Kč
  • Dolní linky 2 200 Kč
  • Horní i dolní linky 4600 Kč
  • Obočí 3800 Kč
  • Microblading 5000 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Permanentní make-up je miniinvazivní zákrok, u kterého mohou být pociťovány nepříjemné pocity. Pro maximální komfort pacienta se proto aplikuje povrchová anestetická mast.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Výdrž ošetření je individuální, záleží zejména na metabolismu pacienta, schopnosti jeho regenerace, věku apod. Zpravidla je výdrž minimálně 2 roky.

Jaké oblasti si mohu nechat permanetnním make-upem ošetřit?

Na klinice Mediestetik provádíme ošetření obočí, horních i dolních očních linek.

Další dotazy

Další procedury