Mantis - pulzní antiaging ošetření

Stárnutí pokožky, modelace postavy, řešení bolestí svalů a kloubů, antioxidační působení a mnoho dalšího má jednoho společného jmenovatele, a tím je nový unikátní přístroj Mantis MR, který exklusivně přináší klinika Mediestetik.

Co je Mantis MR?

Jde o nejnovější neinvazivní metodu péče o pokožku obličeje i těla za použití tzv. endomasáže a aktivního pulsního magnetického pole. Za pomoci vakuové masáže a působení magnetického pole je zlepšován vnitřní metabolismus tkání, stimulace imunitního systému a podpora regenerace pojivové tkáně a svalů. Vakuová endomasáž kombinuje vakuové ošetření pokožky a masáž za pomoci otočných válců, tímto způsobem aktivuje mikrocirkulaci a otevírání lymfatických kanálů. Dochází k obnově osmotické výměny a správnému okysličování tkání, čímž jsou stimulovány fibroblasty.

Pulsní magnetické pole využívá nízkofrekvenční rozsah magnetického pole, které stimuluje buněčné membrány, iontovou výměnu, pomáhá buňkám absorbovat potřebné živiny. Uvnitř buněk dochází k ovlivnění vytváření ATP, což je základní výživa buňky, která ji dodává energii. Na ošetřené tkáni je ihned po ošetření patrné zvýšení průtoku krve a stimulace fibroblastů, což představuje významný tonizující a posilující účinek na tkáně, stejně jako stabilitu dosahovaných výsledků. Takto podpořená látková výměna pomáhá vyplavovat všechny toxické látky jsou odesílány do ledvin a dalších orgánů k odstranění a zároveň dodává tkáním tolik potřený kyslík. Díky dvojímu mechanismu působení poskytuje ošetření jedinečné, ohromující výsledky.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Pomocí této metody je možné ošetřit takřka jakoukoliv obličejovou partii.

EFEKT MANTIS MR

Efekt tohoto ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pacient pozoruje viditelné zpevnění pokožky bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvíjí během celé kůry 10-15 ošetření v cyklu 2 ošetření za týden. 

V ČEM JE MANTIS MR UNIKÁTNÍ?

Ošetření přístrojem MANTIS MR je unikátní zejména díky kombinaci vakuové endomasáže spolu s aktivním pulsním magnetickým polem, jedná se o vědecky podloženou patentovanou italskou technologii. Unikátní je navíc spektrum použití přístroje, které zahrnuje:

  • Anti-aging efekt 
  • Zpomalení či dokonce zastavení procesu stárnutí
  • Místní aktivaci lipolytických procesů 
  • Antioxidační funkci
  • Zvýšení množství kyseliny hyaluronové, fibroblastů a pružnosti tkání
  • Zlepšení obranyschopnost organismu a mikrocirkulace

Jde o certifikovanou a klinicky testovanou metodu, kterou v České republice provádí exkluzivně a pouze klinika Mediestetik.

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Mantis - pulzní antiaging ošetření | Klinika Mediestetik Mantis - pulzní antiaging ošetření | Klinika Mediestetik

Video

Mantis - pulzní antiaging ošetření | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření 60 min. 1 950 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury