SkinLift: Zbavte se celulitidy jednou provždy

Nemusíte mít nutně problém s tukem, aby se u vás objevila tzv. pomerančová kůže. Ta je zprvu vidět jen, když na kůži zatlačíte, ale později už ji neschováte, ať se snažíte, jak chcete. Navzdory tomu, že se celulitida bohužel nedá odstranit úplně, je možné ji velmi výrazně korigovat, a to zejména díky přístrojovému formování postavy.

Co je SkinLift?

Unikátní přístroj BodyShape®, kterým se odstranění celulitidy nejčastěji provádí, snoubí tři hlavní funkce: likviduje tuk a napomáhá liftingu pokožky, stimuluje krevní oběh a poskytuje vakuovou lymfodrenáž. Tepelně tak stimuluje kolagen v pokožce. Ten pak zesiluje a zpevňuje kůži zevnitř, čímž se zvyšuje její celková elasticita a redukuje se kůže nadbytečná i veškeré kožní nerovnosti a záhyby, čímž dochází k odstranění celulitidy. Takového efektu nedosáhnete žádným krémem ani anti-celulitidovým prádlem.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Celulitida se nejčastěji vyskytuje v oblasti břicha, hýždí či stehen, ale také lýtek či paží. Ošetřit lze jakoukoliv oblast, kde se celulitida objeví.

Efekt korekce celulitidy

Ošetření přístrojem BodyShape® je zcela neinvazivní a ambulantní. Odstranění celulitidy není bolestivé, právě naopak, a není po něm potřeba naprosto žádná rekonvalescence. Efekt ošetření se projevuje v řádu tří až šesti týdnů. Pro co nejlepší výsledky se doporučuje ošetření opakovat v intervalu jednoho až dvou měsíců – v závislosti na doporučení lékaře.

Jak dále mohu s celulitidou bojovat?

Ze všeho nejlepší by bylo začít vyváženou stravou a dostatkem tekutin, odložit cigaretu a už se k ní nevracet a začít se čas od času trochu hýbat. Ženy jsou na celulitidu náchylnější než muži, protože mají silnější vrstvu podkožního tuku a tenčí kůži. S nárůstem možností sedavého zaměstnání se rozšířil i výskyt celulitidy.

Kromě techniky SkinLift je k redukci celulitidy skvělá také lipomodelace Aqualyx® která zároveň odstraňuje tuk, který už nechcete vidět. Jde o mini-invazivní metodu, kdy se přímo do tukových buněk aplikuje vodný roztok na želatinové bázi, který vyvolá jejich rychlé a účinné štěpení. Navíc má velmi příznivý vliv na celulitidu, kůži viditelně vyhlazuje a zjemňuje.

Fotogalerie

SkinLift: Zbavte se celulitidy jednou provždy | Klinika Mediestetik SkinLift: Zbavte se celulitidy jednou provždy | Klinika Mediestetik

Video

SkinLift: Zbavte se celulitidy jednou provždy | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • BodyShape 15 minut 900 Kč
  • BodyShape 30 minut 1 100 Kč
  • BodyShape 45 minut 1 300 Kč
  • BodyShape 60 minut 1 500 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury