Dotazy

Dotazy

Dobrý den. Jak se prosím liší T-Scan od ostatních rentgenů? Děkuji za odpověď.

T-Scan a RTG jsou dvě rozdílné technologie. T-Scan je nejmodernější systém diagnostiky skusu, který je schopen odhalit všechny nerovnosti chrupu a odhalit styčné plochy zubů při skusu, což lékaři umožňuje důkladnější a přesnější péči.

Dobrý den. Chtěl bych si nechat udělat implantáty. Lékař mi říkal o tomto scanu, že by bylo dobré jej zhotovit.

Ano, T-Scan systém pomáhá mimo jak s diagnostikou zavádění implantátů, tak s ortodontickou léčbou, s profesionálním čištěním zubů i s estetickou péčí o chrup.

Dobrý den, trápí mě bolest dásně. Jak je možné ji léčit?

Bolest dásně může mít více příčin. Jedná se tedy o velmi specifickou léčbu a nejdůležitější roli v ní hraje individualita pacientova organismu, která se případ od případu liší.

Dobrý den, může mi něco pomoci pro předcházení problémů s dásněmi?

Velice účinná prevence může být i pravidelná dentální hygiena, kterou by měl každý pacient podstupovat přibližně jednou za půl roku.

Jak se parodont léčí?

Léčba parodontu představuje léčbu tkání okolo zubu (dáseň, čelistní kost tvořící lůžko zubu, vazivo a zubní cement neboli vnější tkáně pokrývající kořen), které zajišťují fixaci zubu, regulují zátěž zubu při žvýkání a plní vyživovací a regenerační funkce.

Dobrý den, zajímalo by mě, proč zubní kazy vznikají? Děkuji za odpověď.

Zubní kaz vzniká působením mikroorganismů na zubní sklovinu, kterou naleptávají a prostupují skrze ni. Je nutné kaz odstranit co nejdříve, protože je-li ponechán na zubu dál, postupuje hlouběji a může způsobit daleko vážnější stavy.

Jak přesně probíhá vrtání kazu?

Léčba zubního kazu se provádí vyvrtáním kazu, vyčištěním zubu a vyplněním vzniklého prostoru fotokompozitní či keramickou výplní.

 

Dobrý den, jak u vás léčíte kazy?

Na naší klinice nabízíme jak neinvazivní metodu léčby zubního kazu ICON, tak klasickou léčbu vyvrtáním a vyčištěním kazu.

Jak léčba kanálků probíhá?

Standardně ve dvou návštěvách. Během první se kanálek vyčistí a naplní léčebnou vložkou. Přibližně po 10 dnech, během druhé návštěvy, se provizorní léčebná vložka vymění za výplň stálou.

Dobrý den, zajímalo by mě co to je přesně ten operační mikroskop? Děkuji.

Operační mikroskop se používá k léčbě kořenových kanálků. Je schopen jej až 30x zvětšit, což umožňuje velice přesnou a precizní práci, proto jsme schopni téměř vždy zub zachránit a kanálek vyléčit.

1 ... 5 ... 8 9 10 11 12 13 14 15

Kontaktujte nás

vyberte soubory