NOVINKA - Juvederm VOLITE

NOVINKA - Juvederm VOLITE

Juvederm® Volite - inovativní kožní preparát který zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 9 měsíců.

Klinika Mediestetik představuje zcela nový produkt společnosti Juvederm. Preparát VOLITE je produkt speciálně vytvořen pro mimořádnou hydrataci pokožky a zvyšování její elasticity a měkkosti, zlepšení kvality pokožky obličeje, krku, dekoltu, a rukou. Vlastnosti tohoto unikátního produktu a jeho charakteristika stojí na pomezí mezoterapie a dermálních výplní, kdy si tento produkt vybírá z obou technik to nejlepší. Juvederm VOLITE tedy není jen mezoterapie nebo mesolift, ale produkt který rovněž nabízí liftingový efekt. V tomto preparátu jsou kombinovány molekuly kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou hmotností.

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti, po injekční aplikaci jsou jen minimální otoky. Juvederm VOLITE hydratuje hloubkově pokožku, zvyšuje hustotu kůže, osvěžuje a obnovuje její strukturu. Výsledkem ošetření je tak zlepšení textury kůže a její pružnosti, hluboká a dlouhotrvající hydratace, zpevnění a liftingový efekt.

Juvederm VOLITE je svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové. Účinek ošetření VOLITE tak ve svém efektu spojuje mezoterapii, biorevitalizaci a dermální výplně. Produkt se aplikuje za pomoci extrémně tenké jehly nové generace, která zaručuje maximální pohodlí a minimalizaci bolesti, otoku a rizika vzniku hematomu.

JUVEDERM® VOLITE je produktem z nové generace, která vytváří přirozený a dlouhotrvající výsledek již po jednom jediném ošetření. Může být použit jako samostatný preparát nebo je možné jej kombinovat s dermálními výplněmi.

Ceny ošetření:

  • celý obličej 15 000 Kč (2x1ml)
  • hřbety rukou 7 500 Kč (1x1ml)
  • krk 7 500 Kč (1x1ml)
  • dekolt 15 000 Kč (2x1ml)

Kontaktujte nás

vyberte soubory