Úvodní strana Technologie a procedury Injekční lipolýza - krásné křivky bez liposukce

Injekční lipolýza - krásné křivky bez liposukce

Injekční lipolýza - krásné křivky bez liposukce

Sportujete, zdravě jíte, ale tuk a celulitidy určitých partií trvá? Řešení je injekční lipolýza.

Injekční lipolýza je jednou z novějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení nadbytečného tuku v partiích, kde nepomáhá cvičení ani dieta.
 

Jak lipolýza probíhá?

Během injekční lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku, je možné také použít derma váleček s dostatečnou délkou jehliček. Samotný zákrok injekční lipolýzy není náročný, trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani lokální.
 

 Co je fosfatydylcholin (lecitin)?

 Fosfatydylcholin je přírodní produkt získávaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla.
 

 Které partie můžete injekční lipolýzou zlepšit?
 

podbradek, krk a tváře
stehna a hýždě
dolní a horní část břicha
kolena, ramena, ruce a záda

 

Co dělat před ošetřením?

 Pokud používáte léky na ředění krve, poraďte se s lékařem, který Vám je předepsal, o vhodnosti vysazení minimálně 1 týden před zákrokem.
 

 Co mě po ošetření injekční lipolýzou čeká?

Ihned po ošetření injekční lipolýzou můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Ošetřené místo bude těsně po aplikaci zarudlé a oteklé. V ojedinělých případech se mohou objevit modřinky. Po 3 dnech se vše z pravidla vrací do normálního stavu. Doporučujeme pít minimálně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím se zrychlí odtok tuku z Vašeho těla.
 

Výsledek injekční lipolýzy:

Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. Ideální je podstoupit 2-4 ošetření s odstupem 6-8 týdnů, aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti.

 

Pro dosažení  nejlepších výsledků doporučujeme kombinovat s kryolipolýzou

Pro odstraňování celulitidy se využívá metoda neinvazivní mezoterapie
 

 

 

Ceník

Lipolyticod 2500Kč

Máte zájem o tuto technologii?
Kontaktujte nás.

Odstranění nadměrného pocení 7700 Kč!

Přichází stále teplejší a teplejší dny a vy začínáte být nesví, protože se již teď děsíte mokrých skvrn v… více »

50% sleva LAC-Lifting obličeje

Klinika Mediestetik si vám dovoluje představit novou unikátní proceduru zvanou LAC-Lifting. Jedná se o nejefektivnější způsob pro obnovu pevnosti obličeje,… více »

Bio-peptidová mezoterapie

Klinika Mediestetik má tu čest vám opět představit světovou novinku v podobě zákroku  Bio-peptidová mezoterapie,… více »

Šifra mládí - 3 vydání magazínu o kráse a estetice!

Třetí vydání populárního magazínu Šifra mládí právě vyšlo: V nové… více »