Úvodní strana Technologie a procedury BodyShape - Neomezená moc nad tvary

BodyShape - Neomezená moc nad tvary

BodyShape - Neomezená moc nad tvary

Nyní Vám přinášíme novinku v oblasti estetické dermatologii přístroj - BodyShape

Jedná se o zařízení s vylepšenými možnostmi a o nejefektivnější přístroj k provádění liftingu pokožky obličeje a těla a ke korekci postavy. Unikátní předností obličejového manipulačního nástavce přístroje BodyShape oproti jiným přístrojům pro termolifting spočívá v tom, že v pracovních nástavcích BodyShape se využívá bipolární radiofrekvenční energie, v kombinaci s vakuovým uchopením záhybu kůže, která je ošetřena rovnoběžně umístěnými RF elektrodami. Skloubením několika funkcí a také díky obličejovým a tělovým nástavcům se dosahuje plného a komplexního působení na ošetřovanou zónu.
 

Obličejový termolifting

Přístroj BodyShape je vybaven manipulačním nástavcem pro lifting pokožky obličeje, šíje, dekoltu a prsou. Dochází k ohřevu hluboko pod kůží a nikoliv na jejím povrchu.  
 
Při ošetření obličeje jsou pozitivní změny patrné už během prvního zákroku. Lze pozorovat napnutí kůže, stažení pórů, vyhlazení vrásek. Maximální pozitivní efekt léčebných procedur radiofrekvenčního liftingu lze pozorovat po 2 až 6 měsících a projevuje se ve zvýšení elasticity a redukci nadbytečné kůže a kožních záhybů, vyhlazení vrásek. 

 
 

Korekce postavy na přístroji BodyShape :

RF napomáhá liftingu, likviduje tuk
IR laser stimuluje lipolýzu a krevní oběh
vakuum lymfodrenáž, přístrojová masáž
 
Stále více populární, efektivní a bezpečné RF proudy jsou v tělových manipulačních nástavcích kombinovány s vakuovou válečkovou masáží a lipolaserem. Tato kombinace spolu s nízkoenergetickým laserem mnohonásobně zesiluje působení na kůži a podkožní tukovou vrstvu, takže je výsledek pozorovatelný po několika zákrocích.
 
Masážní válečky působí v tělových manipulačních nástavcích současně jako radiofrekvenční elektrody, které emitují RF impulzy pouze do podkožního tuku kožního záhybu uchopeného vakuem. Proto je procedura naprosto bezpečná pro vnitřní orgány. Vakuum pomáhá soustředit vyzařovanou energii tak, aby nedošlo k ohrožení okolních tkání.
 
RF energie nastartuje proces radiofrekvenční lipolýzy v tukové tkáni. Při zvýšení teploty dochází v adipocytech k rozštěpení tuku na glycerín a mastné kyseliny s následným vyloučením produktů štěpení z buňky. 
 
Působení procedur BodyShape na tělo:
 
►  odstranění celulitidy, včetně fibrózní 
  výrazná redukce tukových polštářů 
  lifting kůže těla a obnovení její elasticity
►  omezení nápadnosti strií
►  zmenšení tělních objemů
►  lymfatická drenáž
 
BodyShape se s úspěchem používá jako přístroj pro hubnutí a proti celulitidě, při striích, ke zmenšení celkových objemů těla a při modelování siluety postavy.

Jednu z „korunních“ procedur na přístroji BodyShape  - odstranění druhé brady – lze co do efektivity srovnat  v kombinaci injekční lipolýzi s liposukcí.
 
Dobrá snášenlivost, prakticky úplná absence nežádoucích účinků. Absence rehabilitace umožňuje provést proceduru dokonce i během polední pauzy.
 

Ceník

do 15 minutod 1500Kč
do 30 minutod 1900Kč
do 45 minutod 2300Kč
do 60 minutod 3200Kč

Máte zájem o tuto technologii?
Kontaktujte nás.

LIMITOVANÁ AKCE Thermage

Chcete mít mladistvou a sametově jemnou pleť? Máme pro vás jedinečnou nabídku! Celoobličejový lifting Thermage se slevou 20000 Kč! Ošetření celé… více »

50% sleva LAC-Lifting obličeje

Klinika Mediestetik si vám dovoluje představit novou unikátní proceduru zvanou LAC-Lifting. Jedná se o nejefektivnější způsob pro obnovu pevnosti obličeje,… více »

Bio-peptidová mezoterapie

Klinika Mediestetik má tu čest vám opět představit světovou novinku v podobě zákroku  Bio-peptidová mezoterapie,… více »

Šifra mládí - 3 vydání magazínu o kráse a estetice!

Třetí vydání populárního magazínu Šifra mládí právě vyšlo: V nové… více »