O nás

V září 2010 jsme v Praze otevřeli novou pobočku zahraniční sítě špičkových klinik estetické medicíny Mediestetik. Jedná se o první pracoviště svého druhu ve Střední Evropě, která disponuje špičkovým laserovým a technologickým zázemím světové úrovně, které nemá v České republice konkurenci.

Na co se specializujeme

Naší předností je především jedinečné spojení unikátních moderních technologií a vysoce kvalifikovaného týmu předních odborníků s dlouholetou praxí a zahraničními zkušenostmi. Přinášíme Vám nejnovější, světově ověřené a vysoce nadstandardní metody, díky kterým patříme k nejužší světové špičce v estetické dermatologii. Důraz klademe na prvotřídní kvalitu služeb - od odborného poradenství v elegantním, příjemném prostředí, až po individuálně poskytované a velmi diskrétní služby, které rádi přizpůsobíme dle Vašich potřeb a přání.

Klinika Mediestetik se specializuje na problémy, které běžně řeší plastická chirurgie. My Vám ale pomůžeme neinvazivní metodou, bez drastického zásahu do organismu, navíc s velmi krátkou, téměř nulovou, dobou rekonvalescence.

Vybavení kliniky

Zcela unikátní nabídkou pro české zákazníky je využití jedinečného přístroje Thermage, který se těší mimořádné oblibě u hollywoodských hvězd. Jedná se o převratnou neinvazivní bez jizev během jediného zákroku odstraňuje ochablost kůže, navrací jí pružnost a omlazuje pleť. Díky ní omládnete o deset let během jediného zákroku a bez zásahu skalpelem.
 
Další absolutní doménou kliniky je Palomar Star Lux 1540 omlazování pokožky frakčním neablačním laserem - sofistikovaným přístrojem, který jako jediný laser na světě obdržel certifikaci úřadu FDA garantující jeho účinnost pro odstraňování strií. Jako jediná klinika jsme vybaveni technologií DEEP IR umožňující dokonalé zpevnění ochablé kůže a její vytažení směrem vzhůru.
 
.
 
Nabízíme Vám také klasické laserové zákroky prováděné přístrojem nejnovější generace. Jedná  se o přístroj Candela V-beam. Koriguje nebo zcela odstraňuje vady na
kráse a nežádoucí projevy na kůži. Pomůžeme Vám odstranit červené žilky, popraskané cévky, pigmentové i stařecké skvrny

 
 
Úplnou novinkou v naší nabídce je ošetření přístrojem ZELTIQTM, který nabízí nejúčinnější odbourávání podkožního tuku. Tato terapie neinvazivní liposukce je zcela nová a vysoce inovativní. Výjimečný je i samotný přístroj, v celé Evropě jsou totiž k dispozici pouze dva.


Navíc u nás můžete podstoupit profesionální laserovou depilaci laserem Candela GentleLase, ale i aplikaci výplňových materiálů pro korekci a vyplnění vrásek, modelaci obličeje, nosu a mnoho dalšího.

Jak to u nás vypadá


Mediestetik – Klinika třetího tisíciletí

Čekají na Vás nadstandardní individuální služby, sestaveny tak, aby byla splněná všechna Vaše přání i požadavky. Přesvědčte se o našich kvalitách, domluvte si nezávaznou konzultaci Vašeho individuálního problému s našimi odborníky. Navštivte nás, poradíme Vám, pomůžeme Vám.

Odstranění nadměrného pocení 7700 Kč!

Přichází stále teplejší a teplejší dny a vy začínáte být nesví, protože se již teď děsíte mokrých skvrn v… více »

50% sleva LAC-Lifting obličeje

Klinika Mediestetik si vám dovoluje představit novou unikátní proceduru zvanou LAC-Lifting. Jedná se o nejefektivnější způsob pro obnovu pevnosti obličeje,… více »

Bio-peptidová mezoterapie

Klinika Mediestetik má tu čest vám opět představit světovou novinku v podobě zákroku  Bio-peptidová mezoterapie,… více »

Šifra mládí - 3 vydání magazínu o kráse a estetice!

Třetí vydání populárního magazínu Šifra mládí právě vyšlo: V nové… více »