Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial

Věděli jste, že dehydratovaná pokožka stárne rychleji? Ztrácí totiž jednodušeji elasticitu, čímž uspišuje nástup vrásek i povolených kontur. Hydratační krémy ovšem často působí jen na povrchu a do spodnějších vrstev kůže už nepronikají. Hydratace se proto nedostává tam, kde je potřeba. Napravit to může mezoterapie, biorevitalizace či hydrolifting.

Co je mezoterapie, biorevitalizace a hydrolifting?

Jde o tři metody obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk jejich důkladným vyživením zejména kyselinou hyaluronovou. Tato kyselina se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla a její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, potažmo aktivovat růst kolagenových vláken. Všechny tři metody využívají právě těchto příznivých vlastností kyseliny hyaluronové a prostřednictvím mikrocirkulace, důkladné výživy a oxidačních procesů kůži nejen hydratují až do spodních vrstev, ale také zvyšují její pružnost a poddajnost a zpomalují její chřadnutí.

V případě biorevitalizace je do pokožky aplikována čistá kyselina hyaluronová, v případě mezoterapie jde nejčastěji o speciální koktejl na bázi této kyseliny obohacený vitaminy, minerály a jinými látkami, sestavený pacientovi na míru vzhledem ke stavu jeho pokožky. V případě hydroliftingu obsahuje aplikovaný koktejl ještě glycerol. Specifické složení glycerolu v této kombinaci stimuluje pokožku k vyšší produkci kolagenu, což ji kromě výživy také zpevňuje – odtud tedy název procedury obsahující slovo ‚lifting‘.

Každá z metod má svou vlastní indikaci a je vhodná pro jiný typ pleti, všechny jsou ovšem tělu přirozené, pro pacienta nenáročné a není po nich třeba jakékoliv rekonvalescence. Která z nich se nejvíce hodí právě pro vás, vám lékař rád poradí osobně.

Co je ošetření HydraFacial?

Inovativní přístroj HydraFacial zlepšuje kvalitu pokožky a zároveň jí pomáhá udržer zdravou a krásnu. Jedná se o účinnou omlazující alternativu invazivních postupů, používá se zejména v případech:

  • poškození pokožky sluncem
  • hyperpigmentace
  • povislé pokožky
  • při problémech s mastnou pletí
  • akné
  • rozšířenými póry

HydraFacial pečuje o pokožku již v jejích základech. S Vortex-Fusion technologií je pokožka nasycena látkami jako glukosamin, antioxidanty, peptidy a kyselinou hyaluronovou. Současně je provedeno vyčištění pokožky. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a výsledky josu viditelné již po prvním ošetření.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Všechny tři procedury je možné aplikovat jak na celý obličej, tak pouze na některou z jeho oblastí, které vás trápí (čelo, okolí očí atp.). Kromě obličeje je možné ošetřit také krk, dekolt nebo takřka jakoukoliv tělesnou oblast.

Efekt mezoterapie, biorevitalizace a hydroliftingu

Pokožka bude vždy vypadat mladší a svěžejší než před ošetřením, pro udržení efektu v dlouhodobém horizontu je ovšem vhodnější ošetření opakovat v pravidelných intervalech navržených lékařem na základě stavu pokožky pacienta a jeho představách o výsledku – ať už jednou za měsíc, jednou za tři měsíce či jednou za půl roku.

Neinvazivní mezoterapie – Eporex®

Kromě zmíněných manuálních metod, které jsou lékařem prováděny pomocí tenounkých mikrojehliček, existuje také zcela neinvazivní, přístrojová forma mezoterapie. Inovativní patentovaný systém Eporex® při ní využívá tzv. iontoforézy, což je v zásadě proces pootevření svrchní vrstvy kůže pomocí galvanického účinku elektrického proudu. Přístroj tím dočasně zvyšuje prostupnost pokožky a nanášené koktejly tak pronikají do jejích hlubších vrstev bez jakéhokoliv narušení její integrity.

Fotogalerie

Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial | Klinika Mediestetik Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial | Klinika Mediestetik

Video

Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Biorevitalizace 1 ml od 3 500 Kč
  • Mezoterapie od 3 500 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Zajímám se o mezoterapii, jen nevím, zda-li je to injekční stříkačkou či se jedná jen o vetření do pokožky.

Na naší klinice nabízíme ošetření jak injekční cestou, tak přístrojovou. Během injekčního ošetření je vitamínový koktejl s výživnými látkami aplikován do pokožky mikrojehličkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy. V případě přístrojového ošetření se výživné látky aplikují do pokožky pomocí účinku ionoforézy.

Dobry den. Které obdobi se muzou tyto procedury provádět? I tet kdyz je uz slunicko anebo lepsi na podzim?

Mezoterapii můžete podstoupit jak v letních měsících, tak během podzimu. Pár dnů po ošetření je pouze potřeba pokožku nevystavovat přímému slunečnímu záření.

 

Chtěla bych hloubkově hydratovat pleť. Je jedna z těchto procedur vhodná?

Jedna z nejefektivnějších metod hloubkové hydratace je bezesporu biorevizalizace. Při biorevitalizaci jsou do pokožky aplikovány výživné látky na bázi kyseliny hyaluronové, které pleť hloubkově hydratují a aktivují růst kolagenových vláken v ní. Pružnost a pevnost pokožky se tak po ošetření viditelně zvyšuje. Kyselina hyaluronová je navíc také účinným antioxidantem a její dostatek příznivě ovlivňuje kožní metabolismus. Výsledkem je zdravá, vypnutá a svěží pleť.

Další dotazy

Další procedury