Dermální výplně a fillery

NOVINKA - JUVEDERM VOLITE

 

Klinika Mediestetik představuje zcela nový produkt společnosti Juvederm. Preparát VOLITE je produkt speciálně vytvořen pro mimořádnou hydrataci pokožky a zvyšování její elasticity a měkkosti, zlepšení kvality pokožky obličeje, krku, dekoltu, a rukou. Vlastnosti tohoto unikátního produktu a jeho charakteristika stojí na pomezí mezoterapie a dermálních výplní, kdy si tento produkt vybírá z obou technik to nejlepší. Juvederm VOLITE tedy není jen mezoterapie nebo mesolift, ale produkt který rovněž nabízí liftingový efekt. V tomto preparátu jsou kombinovány molekuly kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou hmotností.

Juvederm VOLITE je svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové. Účinek ošetření VOLITE tak ve svém efektu spojuje mezoterapii, biorevitalizaci a dermální výplně. Produkt se aplikuje za pomoci extrémně tenké jehly nové generace, která zaručuje maximální pohodlí a minimalizaci bolesti, otoku a rizika vzniku hematomu.

JUVEDERM® VOLITE je produktem z nové generace, která vytváří přirozený a dlouhotrvající výsledek již po jednom jediném ošetření. Může být použit jako samostatný preparát nebo je možné jej kombinovat s dermálními výplněmi.

Co jsou dermální výplně?

Dermální výplň neboli filler je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho pacient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.

Aplikace dermálních výplní je miniinvazivním ošetřením prováděným v lokální anestezii, pacient při něm tedy necítí žádné nepohodlí. Lékaři na klinice Mediestetik používají výhradně výplňové materiály prémiových značek jako je Juvederm.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplní řeší hluboké vrásky, a to zejména nosoretní rýhy, vrásky kolem očí a na čele. Kromě vrásek lze pomocí dermálních výplní řešit také tmavé kruhy či váčky pod očima a nežádoucí úbytek tkáně kdekoliv po těle.

Velice populární je taktéž neinvazivní tvarování rtů či nosu, jež je prostřednictvím dermálních výplní možné provádět zcela ambulantně a bez jakékoliv rekonvalescence. 

Efekt aplikace dermálních výplní

Aplikace dermálních výplní zpravidla netrvá déle než hodinu a bezprostředně po něm se můžete hned zase vrátit do práce nebo společenského života, nezanechává totiž žádné stopy a není po něm třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Efekt procedury je velmi přirozený a je patrný okamžitě po ošetření, několik týdnů po něm pak ještě zesiluje.

Trvanlivost výplňových materiálu závisí na rychlosti metabolismu organismu, takže je u každého pacienta individuální. Obecně ovšem dokážou dermální výplně vydržet osm až dvanáct měsíců.

Dermální výplně vs. injekce krásy

Obě metody se používají zejména pro korekci vrásek, každá z nich nicméně řeší jiný typ vrásek. Injekce krásy uvolňuje svaly, které stojí za vznikem mimických vrásek (např. tzv. „mračivky“, která se tvoří mezi obočím kvůli častému mračení), a tím tyto vrásky účinně vyhlazuje. Je proto nejefektivnějším dostupným řešením mimických vrásek. Hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které vznikají úbytkem tkáně v daném místě, ovšem nejlépe vyřeší právě dermální výplně, jež takové vrásky doslova vyplní, čímž je vyhladí.

 

Fotogalerie

Dermální výplně a fillery | Klinika Mediestetik Dermální výplně a fillery | Klinika Mediestetik

Video

Dermální výplně a fillery | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Zvětšení rtů od 10 000 Kč
  • Korekce nosoretních
    rýh od 10 000 Kč
  • Juvedem VOLITE  od 7 500 Kč
  • Modelace obličeje od 20 000 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, mám zájem o vyplnění rýh nad horním rtem. Nemám žádné zkušenosti, je mi 53 let. Manžel nesnáší nafouklé rty,takže mě zajímá, zda citlivě reagujete i na tento požadavek.

Pro výplně rtů na naší klinice používáme speciální filler Volbella, který byl speciálně vytvořen pro ošetření rtů. Je velmi jemný a měkký, což způsobuje velice přirozený efekt.

Dobry den, chtěla bych zamaskovat tmavé kruhy pod očima. Lze to touto metodou?

Ano, odstraňování tmavých kruhů kolem očí na naší klinice provádíme dermálními výplněmi, které jsou schopny tyto projevy dokonale eliminovat. Výsledkem je svěží pohled plný energie a vitality.

Dobrý den, mám hluboké nosoretní rýhy, měla bych zájem o jejich řešení.

Aplikace dermálních výplní, neboli fillerů, patří mezi nejefektivnější ambulantní řešení hlubokých vrásek. Nejčastěji se pomocí nich řeší vrásky kolem očí nebo úst, či Vámi zmíněné výrazné nosoretní rýhy.

Kamarádka mi říkala, že na Vaší klinice řešíte i omlazení rukou. Mám již hodně vystouplé žíly a opravdu se mi to nelíbí.

Máte naprosto správné informace. Vaši situaci nejčastější řeším pomocí dermálních výplní, které dokážou navrátit ztracený objem pokožce a tím zakrýt viditelné žíly. 

Další dotazy

Další procedury