Aktuální akce

Ošetření obličeje ULTRAFORMER III za neuvěřitelnou cenu! | Klinika Mediestetik

Ošetření obličeje ULTRAFORMER III za neuvěřitelnou cenu!

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III, s valentýnskou slevou 10 000 Kč si tak můžete dopřát ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 namísto 30 000 Kč!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA za nové, lepší ceny s možností zakoupení balíčku 3 ošetření a jednoho ZDARMA!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Thermage se slevou 20000 Kč! | Klinika Mediestetik

Thermage se slevou 20000 Kč!

Dopřejte si s příchodem nového roku originální patentovaný zákrok Thermage celého obličeje, krku a dekoltu nyní stojí jen 45 000 Kč namísto 64 900 Kč!

Ale pozor, musíte si pospíšit, nabídka je totiž limitována počtem kusů!

Omlazení obličeje laserem Palomar jen za 8000 Kč! | Klinika Mediestetik

Omlazení obličeje laserem Palomar jen za 8000 Kč!

Dopřejte své pleti na začátku roku 2017 extra dávku omlazení! Laserové omlazení celého obličeje Palomar nyní za akční cenu 8 000 Kč!

Palomar® je frakční neablativní laser, to znamená, že účinně vyhlazuje a omlazuje pokožku, aniž by jakkoliv narušoval její svrchní vrstvu. Paprsky laseru navíc pronikají do věkem povolených kolagenových vláken v kůži a stimulují je k větší pevnosti a pružnosti, což normalizuje zdravý a svěží vzhled pokožky. Ošetření pomocí tohoto laseru je rychlé, nebolestivé a není po něm třeba žádná rekonvalescence.

Efekt Palomaru je vskutku zázračný:

Epilace podpaží za 199 Kč! V Teplicích! | Klinika Mediestetik

Epilace podpaží za 199 Kč! V Teplicích!

Ne, opravdu to není překlep!
Přijďte si v průběhu měsíce prosince vyzkoušet jeden zákrok nejefektivnějším laserem pro epilaci podpaží!
 
Epilace na laseru Candela GentleLase je pro vás připravena na naší teplické pobočce za zvýhodněnou cenu 199 Kč za obě podpaží!
Novinka kryolipolýza Clatuu - poprvé v ČR | Klinika Mediestetik

Novinka kryolipolýza Clatuu - poprvé v ČR

Je naší ctí vám oznámit, že do rodiny Hi-end přístrojů kliniky Mediesetik přibyl na její teplickou pobočku nový přístroj pro neinvazivní liposukci, kryolipolýzu - jménem Clatuu. Tento přístroj je vyjímečný schopností ošetření dvou oblastí naráz, vyšším chladícím výkonem a různými druhy aplikátorů, ať se již jedná o ošetření velkých ploch jako je břicho nebo malých ploch jako jsou paže či stehna. Ošetřovaná oblast je zmražena na teplotu -9 stupňů, čímž je nastartován řízený proces odbourávání tukových buněk bez ovlivnění buněk ostatních. Mezi výhody přístroje Clatuu patří:

 • Možnost ošetření 2 oblastí najednou
 • Neinvazivní zákrok bez porušení celistvosti pokožky
 • Aplikátor pro velké oblasti i pro malé plochy
 • Systém 360° chlazení ošetřované oblasti

Zákrok přístrojem Caltuu je zcela bezpečný, stejně jako zákrok přístrojem Zeltiq Coolsculpting se ketrým patří do stejné generace přístrojů. Jako jediná v ČR jej přináší klinika Mediestetik.

Nyní za zaváděcí cenu 5 000 Kč za ošetření jedné oblasti jedním aplikátorem.

Konzultace + ošetření MANTIS/SKIN LIFT za 500 Kč | Klinika Mediestetik

Konzultace + ošetření MANTIS/SKIN LIFT za 500 Kč

MANTIS

Na klinice Mediestetik máme nový přístroj! Jmenuje se Mantis a jde o nejnovější neinvazivní metodu péče o pokožku obličeje i těla za použití tzv. endomasáže a aktivního pulsního magnetického pole. 

SKIN LIFT 

Unikátní přístroj BodyShape®, kterým se odstranění celulitidy nejčastěji provádí, snoubí tři hlavní funkce: likviduje tuk a napomáhá liftingu pokožky, stimuluje krevní oběh a poskytuje vakuovou lymfodrenáž. Tepelně tak stimuluje kolagen v pokožce. Ten pak zesiluje a zpevňuje kůži zevnitř, čímž se zvyšuje její celková elasticita a redukuje se kůže nadbytečná i veškeré kožní nerovnosti a záhyby, čímž dochází k odstranění celulitidy. Takového efektu nedosáhnete žádným krémem ani anti-celulitidovým prádlem.

Využijte možnost ozkoušet toto ošetření jen za cenu konzultace! Konzultace stojí 500 Kč a ZDARMA k ní získáte ošetření přístrojem MANTIS nebo SKIN LIFT!
Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

Ke každému ošetření v akci 3+1 ZDARMA nebo i jednoho samostatného ošetření si budete moci ZDARMA vyzkoušet ošetření našim unikátním přístrojem MANTIS, které znásobuje účinek kryolipolýzy a bojuje proti celulitidě!

Zákroky na splátky s 0% navýšením! | Klinika Mediestetik

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Láká vás některý ze zákroků kliniky Mediestetik a nechcete se vydávat z peněz? Naše klinika vám nyní nabízí exklusivně možnost rozložení si platby na 12 měsíců, přičemž nezaplatíte nic navíc! 

Rozložit si tímto způsobem můžete až 100 000 Kč na dobu 12 měsíců, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území ČR! Zaujala Vás tato nabídka? Pro bližší informace volejte naši telefonní linku 242 242 242!

Chcete si platbu rozložit na delší období? Není problém, lze tak až na 36 měsíců a za velmi výhodných podmínek! Neváhejte a volejte naši infolinku nebo pište na info@mediest.cz


Potřebujete ošetření, které se nedá odkládat, ale finanční situace Vám nedovolí toto ošetření podstoupit? Nyní máte možnost využít půjčku na lékařskou péči. Obraťte se na Health Care Financing, tel. 221 710 346 , info@hcfin.cz

Pro schválení  půjčky budete potřebovat :

 • Doklad totožnosti
 • Cenový plán plánovaného ošetření, který vám sestaví lékař
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Potvrzení o příjmu a popř. výpisy z běžného účtu

Výhody půjčky:

 • Doba splácení až 36 měsíců
 • Maximální výše půjčky až 100.000,- Kč
 • Výhodná úroková sazba
 • Žádné poplatky za sjednání půjčky
 • 14 dnů na odstoupení od Smlouvy
 • Možnost mimořádné splátky či půjčku kdykoliv splatit

Reprezentativní příklad poskytnutého úvěru 

Celková částka úvěru

Doba trvání úvěru

Úroková sazba     

Četnost plateb 

Výše pravidelné platby           

Výše poslední platby                   

Poplatek za sjednání úvěru                       

RPSN                                                      

Celková částka splatná Klientem    

Datum kalkulace úvěru   

40 000,00 Kč

36 (měsíců)

11,90 % p.a

měsíčně.

1 327,00 Kč

1 315,00 Kč

0 Kč

12,82 %

47 760,00 Kč  

01.12.2016

Nová MEDIESTETIK aplikace! | Klinika Mediestetik

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Jako první klinika vám v ČR přinášíme věrnostní aplikaci! Nyní si může každý z vás stáhnou naší aplikaci pod názvem "Mediestetik" ve svém obchodě a za každý účet na klinice Mediestetik získat zpět body, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření!

Jak to celé funguje? Při každé návštěvě mějte s sebou svůj mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci. Při platbě předložte i tuto aplikaci našemu Office managerovi, který vám přičte body z vaší útraty. Získat můžete 2 - 17 % bodů, podle toho jaká je celková výše vaší útraty za celou historii používání aplikace na klinice Mediestetik! Těmito body můžete pak platit na klinice Mediestetik za cokoliv z naší nabídky, co vás jen napadne! Případně využít některou ze zvýhodněných nabídek, které naleznete v aplikaci.

A kolik že si toho za body budete moci dovolit? Úplně stejně jako za peníze, každý 1 bod totiž počítáme jako 1 Kč! Dostanete tak za každé ošetření na klinice Mediestetik 2 - 17 % hodnoty nákupu zpět pro další použití!

Po nainstalování aplikace vám vrátíme 2 % 
Celková útrata vyšší než 15 000 Kč = 3 % zpět
Celková útrata vyšší než 25 000 Kč = 4 % zpět
Celková útrata vyšší než 50 000 Kč = 5 % zpět
Celková útrata vyšší než 75 000 Kč = 7 % zpět
Celková útrata vyšší než 100 000 Kč = 10 % zpět
Celková útrata vyšší než 200 000 Kč = 13 % zpět
Celková útrata vyšší než 300 000 Kč = 15 % zpět
Celková útrata vyšší než 500 000 Kč = 17 % zpět

Pokud již navíc máte MediestClub kartu, převedeme Vám % zvýhodnění do nové aplikace. 

Sleva 1 % na hotovostní platby | Klinika Mediestetik

Sleva 1 % na hotovostní platby

Věděli jste, že bezhotovostní platby kartou jsou zpoplatněny? Proto jsme pro vás připravili nabídku, na hotovostní platby nyní poskytneme 1% slevu, můžete tak ušetřit částku, kterou bychom jinak museli zaplatit bance na transakčních poplatcích. 

Co pro to musíte udělat? Zaplatit na naší klinice Mediestetik své ošetření v hotovosti a předložit věrnostní aplikaci kliniky Mediestetik s akcí 1%!

Ošetření obličeje ULTRAFORMER III za neuvěřitelnou cenu!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA

31%

Thermage se slevou 20000 Kč!

Omlazení obličeje laserem Palomar jen za 8000 Kč!

Epilace podpaží za 199 Kč! V Teplicích!

Novinka kryolipolýza Clatuu - poprvé v ČR

Konzultace + ošetření MANTIS/SKIN LIFT za 500 Kč

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Nová MEDIESTETIK aplikace!

1%

Sleva 1 % na hotovostní platby

Kontaktujte nás

vyberte soubory