Aktuální akce

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

O prázdninách vám přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%! | Klinika Mediestetik

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%!

Trápí vás nosoretní rýhy? Chcete se zbavit hlubokých vrásek nebo chcete svým rtům dodat plné tvary a smyslnost? Pak jsou pro vás vhodné dermální výplně. Dermální výplně jsou gelové látky na bázi kyseliny hyaluronové, které vyplňují objem ošetřené oblasti. Navíc jsou plně vstřebatelné! Nyní si můžete dopřát akci 1+1, kdy na druhou dermální výplň dostanete slevu 40 %!

50 % sleva na LAC a GOLD lifting! | Klinika Mediestetik

50 % sleva na LAC a GOLD lifting!

LAC lifting znamená nejefektivnější způsob pro obnovu pevnosti obličeje, obličejového oválu a odstranění povisu tkání.  Principem je aplikace speciálních vláken ze 100% kyseliny mléčné v její polymerizované podobě. Tato látka je biokompatibilní s lidskými tkáněmi, díky čemuž je minimalizována a vyloučena možnost odmítavé reakce organismu či případných komplikací.

Výsledek zákroku je 3x - 4x delší nežli u klasických mezonití.  A jak že je tohoto efektu dosaženo? LAC složka vláken pokožku stimuluje k masivní tvorbě kolagenu, čímž dochází ke zpevňování pleti, zlepšení její kvality a zároveň zlepšení jejího jasu. Nyní v zaváděcí slevě!

V případě ošetření mezonitěmi GoldLift® jsou tyto mezonitě obohaceny ještě o jedno, docela tenoučké vlákno (o průměru menším než 0,1 mm) z 24karátového zlata. Síť z těchto zlatých vláken v pleti zůstává i poté, co jsou mezonitě metabolismem plně odbourány. Ze všech dostupných estetických procedur, které stimulují produkci kolagenu v pleti za účelem jejího zpevnění, má proto omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt, a to až deset let. Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti. Kromě toho zlato také zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a tím jim dodávají kyslík a výživné látky. Pokožka tak nejen vypadá krásně, ale je také zdravější a pomaleji stárne.

 

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %! | Klinika Mediestetik

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %!

Za pomoci aplikace botulotoxinu je možné se zbavit nadměrného pocení i jeho nepčíjemnch pocitů, jako jsou mokré skvrny na košili a zápach. Po jednom jediném ošetření máte na 6 - 9 měsíců pokoj! Jen za 7700 Kč!

Laserové epilace se 70% slevou! | Klinika Mediestetik

Laserové epilace se 70% slevou!

Máte již dost holení a utrácení za žiletky a pěny na holení? Řekněte dost dalšímu holení a ušetřete svůj čas! Speciální nabídka je platná jen do konce srpna!

Ultraformer III - poprvé v ČR | Klinika Mediestetik

Ultraformer III - poprvé v ČR

Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás a přitom díky moderní estetické medicíně už dlouho nemusí. Rejuvenačních a liftingových procedur je na trhu celá řada, klinika Mediestetik ovšem jako jediná klinika v České republice poskytuje revoluční ošetření Ultraformer III, které většinu konkurenčních metod přístrojového omlazení pleti hravě strčí do kapsy.

Co je Ultraformer III?

Jde o nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. HIFU (vysoce intenzivního a koncentrovaného ultrazvukového vlnění). Tato energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto svalů a díky vysoké produkci kolagenu, k němuž ošetření stimuluje kožní buňky, dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Kromě ošetření povrchových i hlubokých struktur pokožky zároveň, je díky přístroji Ultraformer III možné zaměřit se také na každou oblast zvlášť (čili ošetřit jen povrchové struktury pleti či jen ty hluboké), a tedy vyřešit skutečně jen ten problém, který pacienta trápí.

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč! | Klinika Mediestetik

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč!

Trápí vás děravý úsměv a chcete s tím něco udělat? Právě máte jedinečnou možnost! Do konce prázdnin jsme srazili ceny zubních implantátu na 9 900 Kč! Za komplet zubní implantát s celokeramickou korunkou tak zaplatíte jen 21 900 Kč!

Injekční lipolýza 2+1 ZDARMA | Klinika Mediestetik

Injekční lipolýza 2+1 ZDARMA

Trápí vás tuk nahromaděný na těch nejnevhodnějších místech? A do toho pomerančová kůže? Vyzkoušejte injekční lipolýzu nebo lipomodelaci, nejúčinnější manuální techniky modelace postavy, které vás nejen zeštíhlí, ale pomohou vám i s celulitidou. Nyní navíc dostanete ke 2 ampulím třetí zcela ZDARMA!

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA | Klinika Mediestetik

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces, ale nikde není řečeno, že se s ním musíme smířit. Moderní estetická medicína už totiž neumožňuje jen maskovat projevy stárnutí, ale nově také možnost stárnutí zcela zastavit, a to už na buněčné úrovni. Jak? Pomocí inovativní švýcarské technologie plazmaliftingu RegenPlazma. Nyní ve speciální nabídce 2+1 ZDARMA!

Nová MEDIESTETIK aplikace! | Klinika Mediestetik

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Jako první klinika vám v ČR přinášíme věrnostní aplikaci! Nyní si může každý z vás stáhnou naší aplikaci pod názvem "Mediestetik" ve svém obchodě a za každý účet na klinice Mediestetik získat zpět body, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření!

Jak to celé funguje? Při každé návštěvě mějte s sebou svůj mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci. Při platbě předložte i tuto aplikaci našemu Office managerovi, který vám přičte body z vaší útraty. Získat můžete 2 - 17 % bodů, podle toho jaká je celková výše vaší útraty za celou historii používání aplikace na klinice Mediestetik! Těmito body můžete pak platit na klinice Mediestetik za cokoliv z naší nabídky, co vás jen napadne! Případně využít některou ze zvýhodněných nabídek, které naleznete v aplikaci.

A kolik že si toho za body budete moci dovolit? Úplně stejně jako za peníze, každý 1 bod totiž počítáme jako 1 Kč! Dostanete tak za každé ošetření na klinice Mediestetik 2 - 17 % hodnoty nákupu zpět pro další použití!

Po nainstalování aplikace vám vrátíme 2 % 
Celková útrata vyšší než 15 000 Kč = 3 % zpět
Celková útrata vyšší než 25 000 Kč = 4 % zpět
Celková útrata vyšší než 50 000 Kč = 5 % zpět
Celková útrata vyšší než 75 000 Kč = 7 % zpět
Celková útrata vyšší než 100 000 Kč = 10 % zpět
Celková útrata vyšší než 200 000 Kč = 13 % zpět
Celková útrata vyšší než 300 000 Kč = 15 % zpět
Celková útrata vyšší než 500 000 Kč = 17 % zpět

Pokud již navíc máte MediestClub kartu, převedeme Vám % zvýhodnění do nové aplikace. 

Nová pobočka Praha 5 | Klinika Mediestetik

Nová pobočka Praha 5

Klinika Mediestetik rozšiřuje své služby, práve proto jsme pro Vás otevřeli novou pobočku na Praze 5 v ulici Petržílkova 2835!

Využijte jedinečnou zaváděcí nabídku! Pokud se objednáte do konce srpna, tj. 31.8.2016 získáte doživotní slevu 10 % na všechna ošetření poskytovaná na této pobočce! 

Pro objednání volejte +420 242 242 243 
nebo pište na info@mediest.cz, ale nezapomeňte uvést, že chcete na Prahu 5 :-)

 

 

Zákroky na splátky s 0% navýšením! | Klinika Mediestetik

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Láká vás některý ze zákroků kliniky Mediestetik a nechcete se vydávat z peněz? Naše klinika vám nyní ve spolupráci s JT bankou a HC Finance nabízí exklusivně možnost rozložení si platby na 12 měsíců, přičemž nezaplatíte nic navíc! 

Rozložit si tímto způsobem můžete až 100 000 Kč na dobu 12 měsíců, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území ČR! Zaujala Vás tato nabídka? Pro bližší informace volejte naši telefonní linku 242 242 242!

Chcete si platbu rozložit na delší období? Není problém, lze ta až na 36 měsíců a za velmi výhodných podmínek! Neváhejte a volejte naši infolinku nebo pište na info@mediest.cz

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

40%

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%!

50%

50 % sleva na LAC a GOLD lifting!

30%

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %!

70%

Laserové epilace se 70% slevou!

Ultraformer III - poprvé v ČR

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč!

Injekční lipolýza 2+1 ZDARMA

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Nová MEDIESTETIK aplikace!

10%

Nová pobočka Praha 5

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Kontaktujte nás

vyberte soubory