Aktuální akce

Thermage se slevou 30 %! | Klinika Mediestetik

Thermage se slevou 30 %!

Toužíte dodat před létem povislé pokožce nový impuls krásy? Máme pro vás nabídku,která se neodmítá! Originální patentovaná technologie Thermage® nyní v limitované nabídce se slevou 30 % na ošetření celého obličeje, krku i dekoltu!

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

 

ULTRAFORMER III celého obličeje za neuvěřitelnou cenu! | Klinika Mediestetik

ULTRAFORMER III celého obličeje za neuvěřitelnou cenu!

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III, s neuvěřitelnou slevou 10 000 Kč si tak můžete dopřát ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 namísto 30 000 Kč! 

Esthechoc | Klinika Mediestetik

Esthechoc

Dokážete si představit, že jeden malý kousek čokolády pomůže obnovit zdraví vaší pokožky a zpomalit proces stárnutí?

ANO JDE TO‼

Esthechoc je první zástupe nutrikosmetiky na světě. Obsahuje Astaxanthin a polyfenolové epikatechiny, které jsou zapracovány do výtečné tmavé 99% čokolády, která má jen 38 kalorií!

Jak to funguje?

Biologicky aktivní látky obsažené v této unikátní čokoládě zvyšují nasycení tkání kyslíkem o 59%, zlepšují transport kyslíku v plazmě o 85% a snižují oxidační poškození podobné zánětlivým procesům o 72%.

Tyto změny v pokožce znamenají lepší kožní výživu, zlepšení mikrocirkulace, vyšší nasycení kyslíkem, čímž jsou urychlovány procesy detoxikace kůže a posilována ochrana před volnými radikály.

Pro objednání volejte +420 242 242 242 nebo nás kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře.

NOVINKA - Juvederm VOLITE | Klinika Mediestetik

NOVINKA - Juvederm VOLITE

Juvederm® Volite - inovativní kožní preparát který zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 9 měsíců.

Klinika Mediestetik představuje zcela nový produkt společnosti Juvederm. Preparát VOLITE je produkt speciálně vytvořen pro mimořádnou hydrataci pokožky a zvyšování její elasticity a měkkosti, zlepšení kvality pokožky obličeje, krku, dekoltu, a rukou. Vlastnosti tohoto unikátního produktu a jeho charakteristika stojí na pomezí mezoterapie a dermálních výplní, kdy si tento produkt vybírá z obou technik to nejlepší. Juvederm VOLITE tedy není jen mezoterapie nebo mesolift, ale produkt který rovněž nabízí liftingový efekt. V tomto preparátu jsou kombinovány molekuly kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou hmotností.

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti, po injekční aplikaci jsou jen minimální otoky. Juvederm VOLITE hydratuje hloubkově pokožku, zvyšuje hustotu kůže, osvěžuje a obnovuje její strukturu. Výsledkem ošetření je tak zlepšení textury kůže a její pružnosti, hluboká a dlouhotrvající hydratace, zpevnění a liftingový efekt.

Juvederm VOLITE je svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové. Účinek ošetření VOLITE tak ve svém efektu spojuje mezoterapii, biorevitalizaci a dermální výplně. Produkt se aplikuje za pomoci extrémně tenké jehly nové generace, která zaručuje maximální pohodlí a minimalizaci bolesti, otoku a rizika vzniku hematomu.

JUVEDERM® VOLITE je produktem z nové generace, která vytváří přirozený a dlouhotrvající výsledek již po jednom jediném ošetření. Může být použit jako samostatný preparát nebo je možné jej kombinovat s dermálními výplněmi.

Ceny ošetření:

 • celý obličej 15 000 Kč (2x1ml)
 • hřbety rukou 7 500 Kč (1x1ml)
 • krk 7 500 Kč (1x1ml)
 • dekolt 15 000 Kč (2x1ml)
RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA na pobočce Praha 1 | Klinika Mediestetik

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA na pobočce Praha 1

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA za nové, lepší ceny s možností zakoupení balíčku 3 ošetření a jednoho ZDARMA!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Omlazení obličeje laserem Palomar jen za 8000 Kč! | Klinika Mediestetik

Omlazení obličeje laserem Palomar jen za 8000 Kč!

Dopřejte své pleti na začátku roku 2017 extra dávku omlazení! Laserové omlazení celého obličeje Palomar nyní za akční cenu 8 000 Kč!

Palomar® je frakční neablativní laser, to znamená, že účinně vyhlazuje a omlazuje pokožku, aniž by jakkoliv narušoval její svrchní vrstvu. Paprsky laseru navíc pronikají do věkem povolených kolagenových vláken v kůži a stimulují je k větší pevnosti a pružnosti, což normalizuje zdravý a svěží vzhled pokožky. Ošetření pomocí tohoto laseru je rychlé, nebolestivé a není po něm třeba žádná rekonvalescence.

Efekt Palomaru je vskutku zázračný:

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč

Je naší ctí vám oznámit, že do rodiny Hi-end přístrojů kliniky Mediesetik přibyl na její teplickou pobočku nový přístroj pro neinvazivní liposukci, kryolipolýzu. Tento přístroj je vyjímečný schopností ošetření dvou oblastí naráz, vyšším chladícím výkonem a různými druhy aplikátorů, ať se již jedná o ošetření velkých ploch jako je břicho nebo malých ploch jako jsou paže či stehna. Ošetřovaná oblast je zmražena na teplotu -9 stupňů, čímž je nastartován řízený proces odbourávání tukových buněk bez ovlivnění buněk ostatních. Mezi výhody přístroje patří:

 • Možnost ošetření 2 oblastí najednou
 • Neinvazivní zákrok bez porušení celistvosti pokožky
 • Aplikátor pro velké oblasti i pro malé plochy
 • Systém 360° chlazení ošetřované oblasti

Zákrok je zcela bezpečný, stejně jako zákrok přístrojem Zeltiq Coolsculpting se ketrým patří do stejné generace přístrojů. Jako jediná v ČR jej přináší klinika Mediestetik.

Nyní za zaváděcí cenu 5 000 Kč za ošetření jedné oblasti jedním aplikátorem.

Konzultace + ošetření MANTIS/SKIN LIFT za 500 Kč | Klinika Mediestetik

Konzultace + ošetření MANTIS/SKIN LIFT za 500 Kč

MANTIS

Na klinice Mediestetik máme nový přístroj! Jmenuje se Mantis a jde o nejnovější neinvazivní metodu péče o pokožku obličeje i těla za použití tzv. endomasáže a aktivního pulsního magnetického pole. 

SKIN LIFT 

Unikátní přístroj BodyShape®, kterým se odstranění celulitidy nejčastěji provádí, snoubí tři hlavní funkce: likviduje tuk a napomáhá liftingu pokožky, stimuluje krevní oběh a poskytuje vakuovou lymfodrenáž. Tepelně tak stimuluje kolagen v pokožce. Ten pak zesiluje a zpevňuje kůži zevnitř, čímž se zvyšuje její celková elasticita a redukuje se kůže nadbytečná i veškeré kožní nerovnosti a záhyby, čímž dochází k odstranění celulitidy. Takového efektu nedosáhnete žádným krémem ani anti-celulitidovým prádlem.

Využijte možnost ozkoušet toto ošetření jen za cenu konzultace! Konzultace stojí 500 Kč a ZDARMA k ní získáte ošetření přístrojem MANTIS nebo SKIN LIFT!
Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

Ke každému ošetření v akci 3+1 ZDARMA nebo i jednoho samostatného ošetření si budete moci ZDARMA vyzkoušet ošetření našim unikátním přístrojem MANTIS, které znásobuje účinek kryolipolýzy a bojuje proti celulitidě!

Zákroky na splátky s 0% navýšením! | Klinika Mediestetik

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Láká vás některý ze zákroků kliniky Mediestetik a nechcete se vydávat z peněz? Naše klinika vám nyní nabízí exklusivně možnost rozložení si platby na 12 měsíců, přičemž nezaplatíte nic navíc! 

Rozložit si tímto způsobem můžete až 100 000 Kč na dobu 12 měsíců, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území ČR! Zaujala Vás tato nabídka? Pro bližší informace volejte naši telefonní linku 242 242 242!

Chcete si platbu rozložit na delší období? Není problém, lze tak až na 36 měsíců a za velmi výhodných podmínek! Neváhejte a volejte naši infolinku nebo pište na info@mediest.cz


Potřebujete ošetření, které se nedá odkládat, ale finanční situace Vám nedovolí toto ošetření podstoupit? Nyní máte možnost využít půjčku na lékařskou péči. Obraťte se na Health Care Financing, tel. 221 710 346 , info@hcfin.cz

Pro schválení  půjčky budete potřebovat :

 • Doklad totožnosti
 • Cenový plán plánovaného ošetření, který vám sestaví lékař
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Potvrzení o příjmu a popř. výpisy z běžného účtu

Výhody půjčky:

 • Doba splácení až 36 měsíců
 • Maximální výše půjčky až 100.000,- Kč
 • Výhodná úroková sazba
 • Žádné poplatky za sjednání půjčky
 • 14 dnů na odstoupení od Smlouvy
 • Možnost mimořádné splátky či půjčku kdykoliv splatit

Reprezentativní příklad poskytnutého úvěru 

Celková částka úvěru

Doba trvání úvěru

Úroková sazba     

Četnost plateb 

Výše pravidelné platby           

Výše poslední platby                   

Poplatek za sjednání úvěru                       

RPSN                                                      

Celková částka splatná Klientem    

Datum kalkulace úvěru   

40 000,00 Kč

36 (měsíců)

11,90 % p.a

měsíčně.

1 327,00 Kč

1 315,00 Kč

0 Kč

12,82 %

47 760,00 Kč  

01.12.2016

Nová MEDIESTETIK aplikace! | Klinika Mediestetik

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Jako první klinika vám v ČR přinášíme věrnostní aplikaci! Nyní si může každý z vás stáhnou naší aplikaci pod názvem "Mediestetik" ve svém obchodě a za každý účet na klinice Mediestetik získat zpět body, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření!

Jak to celé funguje? Při každé návštěvě mějte s sebou svůj mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci. Při platbě předložte i tuto aplikaci našemu Office managerovi, který vám přičte body z vaší útraty. Získat můžete 2 - 17 % bodů, podle toho jaká je celková výše vaší útraty za celou historii používání aplikace na klinice Mediestetik! Těmito body můžete pak platit na klinice Mediestetik za cokoliv z naší nabídky, co vás jen napadne! Případně využít některou ze zvýhodněných nabídek, které naleznete v aplikaci.

A kolik že si toho za body budete moci dovolit? Úplně stejně jako za peníze, každý 1 bod totiž počítáme jako 1 Kč! Dostanete tak za každé ošetření na klinice Mediestetik 2 - 17 % hodnoty nákupu zpět pro další použití!

Po nainstalování aplikace vám vrátíme 2 % 
Celková útrata vyšší než 15 000 Kč = 3 % zpět
Celková útrata vyšší než 25 000 Kč = 4 % zpět
Celková útrata vyšší než 50 000 Kč = 5 % zpět
Celková útrata vyšší než 75 000 Kč = 7 % zpět
Celková útrata vyšší než 100 000 Kč = 10 % zpět
Celková útrata vyšší než 200 000 Kč = 13 % zpět
Celková útrata vyšší než 300 000 Kč = 15 % zpět
Celková útrata vyšší než 500 000 Kč = 17 % zpět

Pokud již navíc máte MediestClub kartu, převedeme Vám % zvýhodnění do nové aplikace. 

Sleva 1 % na hotovostní platby | Klinika Mediestetik

Sleva 1 % na hotovostní platby

Věděli jste, že bezhotovostní platby kartou jsou zpoplatněny? Proto jsme pro vás připravili nabídku, na hotovostní platby nyní poskytneme 1% slevu, můžete tak ušetřit částku, kterou bychom jinak museli zaplatit bance na transakčních poplatcích. 

Co pro to musíte udělat? Zaplatit na naší klinice Mediestetik své ošetření v hotovosti a předložit věrnostní aplikaci kliniky Mediestetik s akcí 1%!

30%

Thermage se slevou 30 %!

ULTRAFORMER III celého obličeje za neuvěřitelnou cenu!

Esthechoc

NOVINKA - Juvederm VOLITE

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA na pobočce Praha 1

Omlazení obličeje laserem Palomar jen za 8000 Kč!

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč

Konzultace + ošetření MANTIS/SKIN LIFT za 500 Kč

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Nová MEDIESTETIK aplikace!

1%

Sleva 1 % na hotovostní platby

Kontaktujte nás

vyberte soubory