Aktuální akce

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

Ke každému ošetření v akci 3+1 ZDARMA nebo i jednoho samostatného ošetření si budete moci ZDARMA vyzkoušet ošetření našim unikátním přístrojem MANTIS, které znásobuje účinek kryolipolýzy a bojuje proti celulitidě!

Domácí bělení zubů za exklusivní cenu 2 200 Kč | Klinika Mediestetik

Domácí bělení zubů za exklusivní cenu 2 200 Kč

Domácí bělení zubů dodá vašemu chrupu neodolatelnou zářivě bílou barvu! Na míru vám zhotovíme speciální dlahy, do kterých se aplikuje bělící gel. Tyto plastové velmi tenké dlahy pak použijete před spaním. Zatímco vy spíte, vaše zuby se stávají bělejšími. Zákrok za tuto cenu vám poskytne naše pobočka na Praze 5. Ale pozor, nabídka je limitovaná!

Volejte +420 242 242 243

NOVINKA na klinice - Bezpreparační fazety | Klinika Mediestetik

NOVINKA na klinice - Bezpreparační fazety

Chtěli jste mít vždy Hollywoodský úsměv, ale bojíte se fazet? Již nemusíte! Klinika Mediestetik představuje nové bezpreparační fazety!

Co znamená, že jsou fazety bezpreparační? Při zhotovení bezpreparačních fazet se používá velmi tenký plátek keramiky, která se přilepí přímo na vaše zuby, není tedy potřebné vaše zuby jakkoliv obrušovat a ani vy nepocítíte rozdíl! A váš úsměv bude znovu krásný, zářivý, jak si jen budete přát!

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA | Klinika Mediestetik

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces, ale nikde není řečeno, že se s ním musíme smířit. Moderní estetická medicína už totiž neumožňuje jen maskovat projevy stárnutí, ale nově také možnost stárnutí zcela zastavit, a to už na buněčné úrovni. Jak? Pomocí inovativní švýcarské technologie plazmaliftingu RegenPlazma. Nyní ve speciální nabídce 2+1 ZDARMA!

Nová MEDIESTETIK aplikace! | Klinika Mediestetik

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Jako první klinika vám v ČR přinášíme věrnostní aplikaci! Nyní si může každý z vás stáhnou naší aplikaci pod názvem "Mediestetik" ve svém obchodě a za každý účet na klinice Mediestetik získat zpět body, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření!

Jak to celé funguje? Při každé návštěvě mějte s sebou svůj mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci. Při platbě předložte i tuto aplikaci našemu Office managerovi, který vám přičte body z vaší útraty. Získat můžete 2 - 17 % bodů, podle toho jaká je celková výše vaší útraty za celou historii používání aplikace na klinice Mediestetik! Těmito body můžete pak platit na klinice Mediestetik za cokoliv z naší nabídky, co vás jen napadne! Případně využít některou ze zvýhodněných nabídek, které naleznete v aplikaci.

A kolik že si toho za body budete moci dovolit? Úplně stejně jako za peníze, každý 1 bod totiž počítáme jako 1 Kč! Dostanete tak za každé ošetření na klinice Mediestetik 2 - 17 % hodnoty nákupu zpět pro další použití!

Po nainstalování aplikace vám vrátíme 2 % 
Celková útrata vyšší než 15 000 Kč = 3 % zpět
Celková útrata vyšší než 25 000 Kč = 4 % zpět
Celková útrata vyšší než 50 000 Kč = 5 % zpět
Celková útrata vyšší než 75 000 Kč = 7 % zpět
Celková útrata vyšší než 100 000 Kč = 10 % zpět
Celková útrata vyšší než 200 000 Kč = 13 % zpět
Celková útrata vyšší než 300 000 Kč = 15 % zpět
Celková útrata vyšší než 500 000 Kč = 17 % zpět

Pokud již navíc máte MediestClub kartu, převedeme Vám % zvýhodnění do nové aplikace. 

Zákroky na splátky s 0% navýšením! | Klinika Mediestetik

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Láká vás některý ze zákroků kliniky Mediestetik a nechcete se vydávat z peněz? Naše klinika vám nyní ve spolupráci s JT bankou a HC Finance nabízí exklusivně možnost rozložení si platby na 12 měsíců, přičemž nezaplatíte nic navíc! 

Rozložit si tímto způsobem můžete až 100 000 Kč na dobu 12 měsíců, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území ČR! Zaujala Vás tato nabídka? Pro bližší informace volejte naši telefonní linku 242 242 242!

Chcete si platbu rozložit na delší období? Není problém, lze tak až na 36 měsíců a za velmi výhodných podmínek! Neváhejte a volejte naši infolinku nebo pište na info@mediest.cz

Ošetření obličeje ULTRAFORMER III + hydratace ZDARMA | Klinika Mediestetik

Ošetření obličeje ULTRAFORMER III + hydratace ZDARMA

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III, navíc s dárkem!

Pokud v aktuálním měsíci podstoupíte lifting pleti přístrojem Ultraformer III, dáme vám jako dárek hloubkovou hydrataci za pomoci našeho nového přístroje HydroFacial!

Dermální výplně JUVEDERM s dárkem | Klinika Mediestetik

Dermální výplně JUVEDERM s dárkem

Chcete mít svůdné a plné rty? Nebo se naopak zbavit hlubokých vrásek a nosoretních rýh? Pak jsou pro vás pravděpodobně tou nejlepší variantou dermální výplně! K ošetření preparáty Juvederm od nás nyní dostanete zdarma mezoterapii Mezoestetic!

Dermální výplň neboli filler je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho pacient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA za nové, lepší ceny s možností zakoupení balíčku 3 ošetření a jednoho ZDARMA!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA + DÁREK

Domácí bělení zubů za exklusivní cenu 2 200 Kč

NOVINKA na klinice - Bezpreparační fazety

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Ošetření obličeje ULTRAFORMER III + hydratace ZDARMA

Dermální výplně JUVEDERM s dárkem

Laserová epilace 3+1 ošetření ZDARMA

Kontaktujte nás

vyberte soubory