Aktuální akce

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

O prázdninách vám přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%! | Klinika Mediestetik

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%!

Trápí vás nosoretní rýhy? Chcete se zbavit hlubokých vrásek nebo chcete svým rtům dodat plné tvary a smyslnost? Pak jsou pro vás vhodné dermální výplně. Dermální výplně jsou gelové látky na bázi kyseliny hyaluronové, které vyplňují objem ošetřené oblasti. Navíc jsou plně vstřebatelné! Nyní si můžete dopřát akci 1+1, kdy na druhou dermální výplň dostanete slevu 40 %!

50 % sleva na LAC a GOLD lifting! | Klinika Mediestetik

50 % sleva na LAC a GOLD lifting!

LAC lifting znamená nejefektivnější způsob pro obnovu pevnosti obličeje, obličejového oválu a odstranění povisu tkání.  Principem je aplikace speciálních vláken ze 100% kyseliny mléčné v její polymerizované podobě. Tato látka je biokompatibilní s lidskými tkáněmi, díky čemuž je minimalizována a vyloučena možnost odmítavé reakce organismu či případných komplikací.

Výsledek zákroku je 3x - 4x delší nežli u klasických mezonití.  A jak že je tohoto efektu dosaženo? LAC složka vláken pokožku stimuluje k masivní tvorbě kolagenu, čímž dochází ke zpevňování pleti, zlepšení její kvality a zároveň zlepšení jejího jasu. Nyní v zaváděcí slevě!

V případě ošetření mezonitěmi GoldLift® jsou tyto mezonitě obohaceny ještě o jedno, docela tenoučké vlákno (o průměru menším než 0,1 mm) z 24karátového zlata. Síť z těchto zlatých vláken v pleti zůstává i poté, co jsou mezonitě metabolismem plně odbourány. Ze všech dostupných estetických procedur, které stimulují produkci kolagenu v pleti za účelem jejího zpevnění, má proto omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt, a to až deset let. Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti. Kromě toho zlato také zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a tím jim dodávají kyslík a výživné látky. Pokožka tak nejen vypadá krásně, ale je také zdravější a pomaleji stárne.

 

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %! | Klinika Mediestetik

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %!

Za pomoci aplikace botulotoxinu je možné se zbavit nadměrného pocení i jeho nepčíjemnch pocitů, jako jsou mokré skvrny na košili a zápach. Po jednom jediném ošetření máte na 6 - 9 měsíců pokoj! Jen za 7700 Kč!

Laserové epilace se slevou 70 %! | Klinika Mediestetik

Laserové epilace se slevou 70 %!

Počítali jste někdy, kolik utratíte za žiletky a krémy na holení? Řekněte DOST otravnému holení a ušetřete spoustu času a trpělivosti při zbavování se nechtěných chloupků! Akční slevy 70 % platí až do července! 

Ultraformer III - poprvé v ČR | Klinika Mediestetik

Ultraformer III - poprvé v ČR

Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás a přitom díky moderní estetické medicíně už dlouho nemusí. Rejuvenačních a liftingových procedur je na trhu celá řada, klinika Mediestetik ovšem jako jediná klinika v České republice poskytuje revoluční ošetření Ultraformer III, které většinu konkurenčních metod přístrojového omlazení pleti hravě strčí do kapsy.

Co je Ultraformer III?

Jde o nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. HIFU (vysoce intenzivního a koncentrovaného ultrazvukového vlnění). Tato energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto svalů a díky vysoké produkci kolagenu, k němuž ošetření stimuluje kožní buňky, dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Kromě ošetření povrchových i hlubokých struktur pokožky zároveň, je díky přístroji Ultraformer III možné zaměřit se také na každou oblast zvlášť (čili ošetřit jen povrchové struktury pleti či jen ty hluboké), a tedy vyřešit skutečně jen ten problém, který pacienta trápí.

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč! | Klinika Mediestetik

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč!

Trápí vás děravý úsměv a chcete s tím něco udělat? Právě máte jedinečnou možnost! Do konce prázdnin jsme srazili ceny zubních implantátu na 9 900 Kč! Za komplet zubní implantát s celokeramickou korunkou tak zaplatíte jen 21 900 Kč!

Injekční lipolýza 2+1 ZDARMA | Klinika Mediestetik

Injekční lipolýza 2+1 ZDARMA

Trápí vás tuk nahromaděný na těch nejnevhodnějších místech? A do toho pomerančová kůže? Vyzkoušejte injekční lipolýzu nebo lipomodelaci, nejúčinnější manuální techniky modelace postavy, které vás nejen zeštíhlí, ale pomohou vám i s celulitidou. Nyní navíc dostanete ke 2 ampulím třetí zcela ZDARMA!

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA | Klinika Mediestetik

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces, ale nikde není řečeno, že se s ním musíme smířit. Moderní estetická medicína už totiž neumožňuje jen maskovat projevy stárnutí, ale nově také možnost stárnutí zcela zastavit, a to už na buněčné úrovni. Jak? Pomocí inovativní švýcarské technologie plazmaliftingu RegenPlazma. Nyní ve speciální nabídce 2+1 ZDARMA!

Nová MEDIESTETIK aplikace! | Klinika Mediestetik

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Jako první klinika vám v ČR přinášíme věrnostní aplikaci! Nyní si může každý z vás stáhnou naší aplikaci pod názvem "Mediestetik" ve svém obchodě a za každý účet na klinice Mediestetik získat zpět body, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření!

Jak to celé funguje? Při každé návštěvě mějte s sebou svůj mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci. Při platbě předložte i tuto aplikaci našemu Office managerovi, který vám přičte body z vaší útraty. Získat můžete 2 - 17 % bodů, podle toho jaká je celková výše vaší útraty za celou historii používání aplikace na klinice Mediestetik! Těmito body můžete pak platit na klinice Mediestetik za cokoliv z naší nabídky, co vás jen napadne! Případně využít některou ze zvýhodněných nabídek, které naleznete v aplikaci.

A kolik že si toho za body budete moci dovolit? Úplně stejně jako za peníze, každý 1 bod totiž počítáme jako 1 Kč! Dostanete tak za každé ošetření na klinice Mediestetik 2 - 17 % hodnoty nákupu zpět pro další použití!

Po nainstalování aplikace vám vrátíme 2 % 
Celková útrata vyšší než 15 000 Kč = 3 % zpět
Celková útrata vyšší než 25 000 Kč = 4 % zpět
Celková útrata vyšší než 50 000 Kč = 5 % zpět
Celková útrata vyšší než 75 000 Kč = 7 % zpět
Celková útrata vyšší než 100 000 Kč = 10 % zpět
Celková útrata vyšší než 200 000 Kč = 13 % zpět
Celková útrata vyšší než 300 000 Kč = 15 % zpět
Celková útrata vyšší než 500 000 Kč = 17 % zpět

Pokud již navíc máte MediestClub kartu, převedeme Vám % zvýhodnění do nové aplikace. 

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

40%

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%!

50%

50 % sleva na LAC a GOLD lifting!

30%

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %!

70%

Laserové epilace se slevou 70 %!

Ultraformer III - poprvé v ČR

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč!

Injekční lipolýza 2+1 ZDARMA

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Kontaktujte nás

vyberte soubory