Aktuální akce

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

O prázdninách vám přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%! | Klinika Mediestetik

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%!

Trápí vás nosoretní rýhy? Chcete se zbavit hlubokých vrásek nebo chcete svým rtům dodat plné tvary a smyslnost? Pak jsou pro vás vhodné dermální výplně. Dermální výplně jsou gelové látky na bázi kyseliny hyaluronové, které vyplňují objem ošetřené oblasti. Navíc jsou plně vstřebatelné! Nyní si můžete dopřát akci 1+1, kdy na druhou dermální výplň dostanete slevu 40 %!

GOLD lift celého obličeje jen za 15 000 Kč! | Klinika Mediestetik

GOLD lift celého obličeje jen za 15 000 Kč!

V případě ošetření mezonitěmi GoldLift® jsou tyto mezonitě obohaceny ještě o jedno, docela tenoučké vlákno (o průměru menším než 0,1 mm) z 24karátového zlata. Síť z těchto zlatých vláken v pleti zůstává i poté, co jsou mezonitě metabolismem plně odbourány. Ze všech dostupných estetických procedur, které stimulují produkci kolagenu v pleti za účelem jejího zpevnění, má proto omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt, a to až deset let. Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti. Kromě toho zlato také zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a tím jim dodávají kyslík a výživné látky. Pokožka tak nejen vypadá krásně, ale je také zdravější a pomaleji stárne.

 

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %! | Klinika Mediestetik

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %!

Za pomoci aplikace botulotoxinu je možné se zbavit nadměrného pocení i jeho nepčíjemnch pocitů, jako jsou mokré skvrny na košili a zápach. Po jednom jediném ošetření máte na 6 - 9 měsíců pokoj! Jen za 7700 Kč!

Laserové epilace se 70% slevou! | Klinika Mediestetik

Laserové epilace se 70% slevou!

Máte již dost holení a utrácení za žiletky a pěny na holení? Řekněte dost dalšímu holení a ušetřete svůj čas! Speciální nabídka je platná jen do konce srpna!

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč! | Klinika Mediestetik

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč!

Trápí vás děravý úsměv a chcete s tím něco udělat? Právě máte jedinečnou možnost! Do konce prázdnin jsme srazili ceny zubních implantátu na 9 900 Kč! Za komplet zubní implantát s celokeramickou korunkou tak zaplatíte jen 21 900 Kč!

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA | Klinika Mediestetik

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces, ale nikde není řečeno, že se s ním musíme smířit. Moderní estetická medicína už totiž neumožňuje jen maskovat projevy stárnutí, ale nově také možnost stárnutí zcela zastavit, a to už na buněčné úrovni. Jak? Pomocí inovativní švýcarské technologie plazmaliftingu RegenPlazma. Nyní ve speciální nabídce 2+1 ZDARMA!

Nová MEDIESTETIK aplikace! | Klinika Mediestetik

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Jako první klinika vám v ČR přinášíme věrnostní aplikaci! Nyní si může každý z vás stáhnou naší aplikaci pod názvem "Mediestetik" ve svém obchodě a za každý účet na klinice Mediestetik získat zpět body, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření!

Jak to celé funguje? Při každé návštěvě mějte s sebou svůj mobilní telefon a nainstalovanou aplikaci. Při platbě předložte i tuto aplikaci našemu Office managerovi, který vám přičte body z vaší útraty. Získat můžete 2 - 17 % bodů, podle toho jaká je celková výše vaší útraty za celou historii používání aplikace na klinice Mediestetik! Těmito body můžete pak platit na klinice Mediestetik za cokoliv z naší nabídky, co vás jen napadne! Případně využít některou ze zvýhodněných nabídek, které naleznete v aplikaci.

A kolik že si toho za body budete moci dovolit? Úplně stejně jako za peníze, každý 1 bod totiž počítáme jako 1 Kč! Dostanete tak za každé ošetření na klinice Mediestetik 2 - 17 % hodnoty nákupu zpět pro další použití!

Po nainstalování aplikace vám vrátíme 2 % 
Celková útrata vyšší než 15 000 Kč = 3 % zpět
Celková útrata vyšší než 25 000 Kč = 4 % zpět
Celková útrata vyšší než 50 000 Kč = 5 % zpět
Celková útrata vyšší než 75 000 Kč = 7 % zpět
Celková útrata vyšší než 100 000 Kč = 10 % zpět
Celková útrata vyšší než 200 000 Kč = 13 % zpět
Celková útrata vyšší než 300 000 Kč = 15 % zpět
Celková útrata vyšší než 500 000 Kč = 17 % zpět

Pokud již navíc máte MediestClub kartu, převedeme Vám % zvýhodnění do nové aplikace. 

Zákroky na splátky s 0% navýšením! | Klinika Mediestetik

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Láká vás některý ze zákroků kliniky Mediestetik a nechcete se vydávat z peněz? Naše klinika vám nyní ve spolupráci s JT bankou a HC Finance nabízí exklusivně možnost rozložení si platby na 12 měsíců, přičemž nezaplatíte nic navíc! 

Rozložit si tímto způsobem můžete až 100 000 Kč na dobu 12 měsíců, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území ČR! Zaujala Vás tato nabídka? Pro bližší informace volejte naši telefonní linku 242 242 242!

Chcete si platbu rozložit na delší období? Není problém, lze ta až na 36 měsíců a za velmi výhodných podmínek! Neváhejte a volejte naši infolinku nebo pište na info@mediest.cz

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

40%

Dermální výplně 1+1 se slevou 40%!

GOLD lift celého obličeje jen za 15 000 Kč!

30%

Odstranění nadměrného pocení se slevou 30 %!

70%

Laserové epilace se 70% slevou!

Zubní implantáty na klinice Mediestetik jen za 9 900 Kč!

Omlazení švýcarskou plazmou RegenPlazma 2+1 ZDARMA

Nová MEDIESTETIK aplikace!

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Kontaktujte nás

vyberte soubory