Názory klientů

Názory klientů

 | Klinika Mediestetik
Polina Bystrová, spokojená klientka kliniky

Přijela jsem do Prahy na 5 dnů, v pondělí jsem měla dva přední zuby připraveny na fazety a ihned poté ultrazvukový facelift. Ten samý den večer jsem pak bez problémů mohla užívat pražského nočního života. V pátek byly mé fazety hotové, následně jsem podstoupila zákrok s dermálními výplněmi a večer opět pokračoval bujarý noční život. Ihned po ošetření přístrojem Ultraformer jsem cítila, že má pleť je pevnější a pružnější. Navíc dle sdělení paní doktorky bude efekt další 2 měsíce ještě narůstat. Je to zdaleka nejefektivnější neinvazivní facelift, na který jsem na trhu narazila. Cena byly navíc mnohonásobně výhodnější nežli v Irsku, kde žiji. Moje zuby nyní vypadají úžasně a celkový přístup byl naprosto fantastický Kliniku Mediestetik mohu jen a jen doporučit. Od samého začátku odpovídali rychle na všechny mé emailové dotazy a dostala jsem všechny informace. Pracovníci kliniky jsou velice vstřícní při každé příležitosti a jsem velice zaujatá tím, jak bylo vše profesionální, organizované a v každém okamžiku naprosto dokonalé. Cítila jsem se, jako by byli všichni lidé na klinice mí přátelé. Nemůžu se dočkat, až se vrátím znovu na kliniku příště, mají mou 100% důvěru a hlavně mi pomohli zlepšit můj vzhled.

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Monika Čuhelová, sportovní novinářka

STOMATOLOGIE

Úsměv je pro mě důležitý v soukromém, ale i profesním životě. Mám vyzkoušené, že s ním jde všechno líp. I proto je pro mě důležité mít zdravé a krásné zuby. Příroda mi v tomto směru naštěstí nadělila, ale bylo třeba jí najít pomocníka. Perfektního stomatologa, který se dokáže postarat vždy, kdy se objeví problém a podchytí ho včas. Já takového navštěvuji na klinice Mediestetik, kde jsem našla odborný, ale zároveň lidský přístup a takřka rodinnou atmosféru

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Alona Kantsedal, spokojená klientka kliniky

STOMATOLOGIE

Existují tři věci, které jsou v ženském životě důležité - gynekolog, zubní lékař a kadeřník. Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno přestěhovala do Prahy musela jsem hledat pro mě nový tým snů. Se dvěma z nich si stále nejsem jistá, ale měla jsem neuvěřitelné štěstí najít svou "lásku na celý život" stomatologa pro každý okamžik! Velmi profesionálního, laskavého a na klienta orientovaného, zároveň vytrvalého, vždy upřímného, ale i striktního, tak jak je to třeba k dosažení nejlepšího možného výsledku - ano, to se snoubí v jedné osobě MUDr. Igora Karelina. Samozřejmě, že atmosféra, tým a používané technologie jsou také velmi důležité, aby bylo dosaženo maximálního výsledku a Skupina klinik Mediestetik, kde lékař MUDr. Karelin pracuje odvádí vysoký kvalitní výkon v péči o zdraví i krásu! Je zřejmé, že každý jednotlivý zaměstnanec je trpělivě vybírán a dokonale zapadajá do týmu, a všichni společně dělají skvělou práci! Také bych chtěl říci pár slov o Magdě Neparidze M. D., je to člověk, kterému se podařilo spojit vysokou úroveň profesionality a úžasných osobních kvalit, jako je laskavost a pochopení potřeb lidí. Doktorka Neparidze je úžasný člověk a velký laserový specialista. Shrnu-li co bych chtěla říci, jsou opravdu nejlepší z nejlepších!

STOMATOLOGIE | Klinika Mediestetik
Hana Průšová, nakladatelství Academia

STOMATOLOGIE

Vynikající péče, stomatologové kliniky Mediestetik jsou skutečně odborníci, je vidět, že své specializaci rozumí a ví, co dělají. Neskutečně lidský a šetrný přístup, absolvovala jsem vsazení implantátu a již se těším na dokončení tohoto zákroku. Umí si poradit i s komplikacemi jako je diabetes, svou práci nedělají jen kvalitně, ale chtějí, aby zákrok v ústech ve finále vypadal i hezky, což je pro mě jako ženu velmi důležité. Nikoho lepšího jsem nemohla najít. Vřele doporučuji i přesto, že klinika nemá smlouvu se žádnou ZP. Platba kartou je naprostou samozřejmostí.

1 2 3

Máte s námi zkušenost?

Váš názor nás zajímá!

vyberte soubory
vybrat soubory